Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Čína MEDIA TEK njde cesta na sd kartu.

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Čína MEDIA TEK njde cesta na sd kartu.

Příspěvekod krak v 23 črc 2018 20:40

Zdravím, Můžete mě poradit co mám udělat, aby se mi zobrazila cesta na micro sdkartu. Mám úplně novou navigaci - čína. V ní je nahráno nějaké IGO se kterým nejsem spokojen. Chci z Micro SDkarty spouštět jiné IGO, ale když chci zadat cestu k navigaci na kartu, tak se mně objeví pouze cesta "ResidentFlasch/OZ 2018/PRIMO.EXE" ( Lomítka jsou obráceně ) co je nahraná v navigaci. Na kartě v PRIMU v SYS jsem postupně zadával tyto cesty, ale bez úspěchu.
app="Storage card/primo 2/mobilenavigator"
app="SDMMC/primo 2/mobilenavigator"
Tuto navigaci jsem koupil protože u původní navigace také nešla navolit cesta k na kartu. Když byla nová tak to šlo. A ještě jednu radu. Při nahrávání map do navigace (čína) najednou se objevila hláška "odstraňte ochranu proti zápisu. Zkoušel jsem resetovat, i ve vlastnostech to povolit. Ale bez úspěchu. Tak nějáká rada. Dík.
krak
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2010 09:26

Re: Čína MEDIA TEK njde cesta na sd kartu.

Příspěvekod vovi v 24 črc 2018 10:48

Ochrana proti zápisu je mechanická - šoupátko na boku SD karty.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Čína MEDIA TEK njde cesta na sd kartu.

Příspěvekod krak v 24 črc 2018 20:20

Ne, ne, to vím. Tady se jedná o ochranu proti zápisu přímo do navigace (do přístroje).
krak
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2010 09:26

Re: Čína MEDIA TEK njde cesta na sd kartu.

Příspěvekod krak v 24 črc 2018 21:19

Jsem to napsal asi špatně. Tady nejde o zápis na kartu. Na kartě mám nahrané IGO. Ale když ji zasunu do navigace, tak musím navolit cestu k IGO na kartě. A tato cesta mě nejde navolit!!! Navolit mě jde jen jedna cesta a to na IGO nainstalované přímo v navigaci. Ale já chci používat to IGO na kartě.
krak
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2010 09:26

Re: Čína MEDIA TEK njde cesta na sd kartu.

Příspěvekod krak v 24 črc 2018 21:28

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

krak píše:Ne, ne, to vím. Tady se jedná o ochranu proti zápisu přímo do navigace (do přístroje).
Abychom si rozuměli. Mám dvě navigace, stará: nejde do ní nahrát ani nic mazat, ta hlásí odstraňte ochranu proti zápisu. Tady se nebavím o kartě. A ani nejde navolit cesta na IGO nahrané na kartě. Proto jsem koupil novou navigaci. Nová: tam mě nejde navolit cesta na IGO nahrané na kartě. tak nějaké rady? Dík.
krak
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2010 09:26

Re: Čína MEDIA TEK njde cesta na sd kartu.

Příspěvekod Ivo K v 25 črc 2018 07:12

Neznám tvoji navigaci a pokud ti má někdo poradit, tak nám budeš muset situaci více popsat.

1) Piš už jen o navigaci, kterou chceš "rozchodit".
2)
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

krak píše:Chci z Micro SDkarty spouštět jiné IGO, ale když chci zadat cestu k navigaci na kartu, tak se mně objeví pouze cesta "ResidentFlasch/OZ 2018/PRIMO.EXE" ( Lomítka jsou obráceně ) co je nahraná v navigaci.
Tato cesta se objevuje kde? Zobrazuje ji vlastní navigace? Pokud ano, tak v Primo úpravy v sys.txt nemají žádný smysl. Primo se vůbec nespustí. Ta cesta nejde přepsat? Myslím přímo ručně editovat.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Čína MEDIA TEK njde cesta na sd kartu.

Příspěvekod krak v 25 črc 2018 07:56

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Ivo K píše:Neznám tvoji navigaci a pokud ti má někdo poradit, tak nám budeš muset situaci více popsat.

1) Piš už jen o navigaci, kterou chceš "rozchodit".
2)
krak píše:Chci z Micro SDkarty spouštět jiné IGO, ale když chci zadat cestu k navigaci na kartu, tak se mně objeví pouze cesta "ResidentFlasch/OZ 2018/PRIMO.EXE" ( Lomítka jsou obráceně ) co je nahraná v navigaci.

Tato cesta se objevuje kde? Zobrazuje ji vlastní navigace? Pokud ano, tak v Primo úpravy v sys.txt nemají žádný smysl. Primo se vůbec nespustí. Ta cesta nejde přepsat? Myslím přímo ručně editovat.


Takže mám navigaci MEDIA TEK (čína) Na ploše je ikona "NAVIGACE" která spouští navigační software ( v tomto případě IGO nainstalované v tělese navigace. Dále je na ploše ikona "NAVIGATION PATCH" kterou se určuje cesta ke spuštění IGO, aby mohlo býti spuštěno. Cesta je: ResidentFlash'\OZ 2018\PRIMO.EXE . Toto funguje A IGO se spustí. Teď mám micro SDcard 16Gb s nahraným IGO PRIMO 2. Tuto kartu zasunu do slotu přístroje navigace, ale nastavení cesty v "Navigation Path"na IGO PRIMO 2 na kartě není vidět. Je tam pouze ResidentFlash'\OZ 2018\PRIMO.EXE . Myslím si že by se tam měla dáti nastavit cesta: SDMMC/PRIMO 2/PRIMO. Ale žádná jiná cesta na micro SDcard se nezobrazuje a nastavit nedá, jenom ta jediná zobrazovaná ResidentFlash'\OZ 2018\PRIMO.EXE
krak
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2010 09:26

Re: Čína MEDIA TEK njde cesta na sd kartu.

Příspěvekod Ivo K v 25 črc 2018 11:20

1) Necituj prosím celý předchozí příspěvek, každý pochopí k čemu píšeš.
2) K navigaci. Pokud se nedá nastavit jiná něž přednastavená cesta k navigačnímu programu tak:
a) je úplně jedno co je v sys,txt, když se na kartu "nemůžeš dostat"
b) navigace je nejspíš "zamčená" pro jiné programy a musíš ji nejprve "odemčít" nějakým unlockem nebo zjisti jaký název souboru umožňuje navigace z karty spustit, po jejím zasunutí. Pokud název zjistíš, přejmenuješ takto spouštěcí soubor navigačního programu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Čína MEDIA TEK njde cesta na sd kartu.

Příspěvekod krak v 30 črc 2018 13:58

Děkuji za rady. Problém byl v tom, že karta nebyla naformátovaná na FAT 32. Po naformátovaní je už vše O.K.
krak
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2010 09:26


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron