Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

galaxy

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

galaxy

Příspěvekod ooloo v 15 led 2018 07:05

Dobré ráno. Stala se mi nemilá věc. Shavaroval mi můj starý S3. Udělal jsem zálohu SD s Igo. SD jsem dal do jiného mobilu ( galaxy j5 ). Spustil jsem instalaci, to tvrdí že proběhla úspěšně. Když to ale zapnu tak to hlásí že se to často vypíná a nejde to spustit vůbec. Mezitím mi známý oživil tu S3-ku a tak jsem zkusil nainstalovat znovu a už to nejde ani na té s-3ce. K instalaci stačí apk a adresář IGO s data.zip? Omlouvám se zkušenějším za hloupé otázky. Nebo nenašel by se někdo z jihu moravy na pomoc?



Mio-Treo.info píše:Přesunuto do správné sekce
ooloo
 
Příspěvky: 47
Registrován: 31 črc 2011 18:20

Re: galaxy

Příspěvekod Ivo K v 15 led 2018 15:55

Stačí:
- soubory:
*.apk
data.zip
- adresáře:
licence (s licencemi)
content (s map, glogal_cfg, lang, voice, scheme)

popř. sys.txt
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: galaxy

Příspěvekod ooloo v 16 led 2018 07:52

Děkuji, povedlo se. Teď ještě musím doladit nějaké detaily. Rychlost místo okénka menu, přibližování při následujícím manévru, to je ale myslím v nastavení. To už tady na fóru dohledám, hlavně že to jede. Ještě jednou díky. :-D
ooloo
 
Příspěvky: 47
Registrován: 31 črc 2011 18:20

Re: galaxy

Příspěvekod ooloo v 18 led 2018 19:24

Ještě si dovolím jednu prosbu. Nedaří se mi najít změnu aktuální rychlosti místo MENU v levém spodním rohu. Pamatuji si že se někde něco přepisovalo. Našel jsem ale jen odkaz na vložení nějaké utility. Prosím o popostrčení.
ooloo
 
Příspěvky: 47
Registrován: 31 črc 2011 18:20

Re: galaxy

Příspěvekod Ivo K v 19 led 2018 10:16

Není to úplně jednoduché. Můžeš vyzkoušet moji UX utilitu, nebo si konkrétní řádky z utility "vyzobat".
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

SpeedInButton.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: galaxy

Příspěvekod ooloo v 20 led 2018 13:06

Tak na S3 9300 jsem igo rozjel. Sam J5 F510 ale ještě odolává. Myslel jsem že stejnou app rozjedu i na Jř, ale to jsem se spletl. Rozlišení je 1080x720. Už jsem vyzkoušel snad 10balíčků, ale ne a ne to rozjet. Chvilku to tvrdí že se app stále zastavuje, nebo tomu chybí nějaké data... Připadá mi že v těch balíčcích je toho zbytečně moc, nepotřebuji mapy, autíčka, hlasy.... Stačí snad jen data.zip, licence, sys??
ooloo
 
Příspěvky: 47
Registrován: 31 črc 2011 18:20

Re: galaxy

Příspěvekod ooloo v 21 led 2018 00:32

Tak ta rychlost mi stále nejde. Asi dělám něco špatně. Do data.zip/ui_android/common/ui jsem nakopíroval to co jsi mi poslal( css, lua,ui), ale stejně je na mapě stále to MENU. Jinak J5 jsem už rozchodil, nevím proč, ale nejde to spouštět z karty. Musel jsem to nainstalovat do mobilu.
ooloo
 
Příspěvky: 47
Registrován: 31 črc 2011 18:20

Re: galaxy

Příspěvekod Ivo K v 21 led 2018 13:21

UX utilitu musíš použít tak jak je (vložit mezi ostatní UX utility) nebo si "vyzobat" jednotlivé zápisy a podle nich provést úpravy v data.zip. Úpravy přímo v data.zip ale NEDOPORUČUJI!
Slovem "vyzobat" nemám na mysli "nakopírovat". Pokud nechceš použít UX utilitu tak jak je, musíš mít určité zkušenosti s úpravami, aby jsi použil jen určité části zápisů pro vlastní úpravy. Úpravy pro OS Android se liší od úprav pro OS Windows CE.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: galaxy

Příspěvekod ooloo v 21 led 2018 13:27

Tak už se mi to povedlo. Nakonec jsem to přece jen upravil v DATA.zip přímo v navigatemap.ui dle návodu tady na fóru od " amatéra". Každopádně děkuji všem co mi pomohli a máte můj obdiv že se v těch závorkách, lomítkách a dvojtečkách vyznáte.
ooloo
 
Příspěvky: 47
Registrován: 31 črc 2011 18:20


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron