Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Navigation

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Ivo K v 10 lis 2017 09:10

Nerozumím ti. Co znamená "žádná utilita se nenačetla". Tobě se nenačetly ani originální UX utility?
Je-li to tak, máš něco špatně... Dle amatérova postupu to udělej znovu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod tomveve v 10 lis 2017 10:14

Díky za reakci.
Udělal jsem toto:
1. Doplnil jsem složku ux a data.zip do složky: ...Interní úložiště\Android\data\com.nng.igo.primong.igoworld\files
2. Přepsal patch soubor ve složce: ...Interní úložiště\Android\obb\com.nng.igo.primong.igoworld
3. Spustil znovu Igo

Žádná utilita - tím myslím, že ani jedna utilita ze složky ux se do programu nenačetla - zkoušel jsem postup opakovat vícekrát...

Jen pro info: Mám origo zakoupeno.
tomveve
 
Příspěvky: 6
Registrován: 03 říj 2017 10:31

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Ivo K v 10 lis 2017 12:50

Pro jistotu nepřepisuj patch soubor, ale původní vymaž (po záloze!) a teprve potom upravený nakopíruj (je to Android a žije si svým životem).
V prvním kole dej do UX složky jen originální utility z přiloženého amatérova archivu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod tomveve v 10 lis 2017 13:00

První bod - vyzkoušeno stále bez výsledku.
Druhý bod - dal jsem utility z 34. stránky toho vlákna, taky nic.

Fakt už nevím co dělám blbě...
tomveve
 
Příspěvky: 6
Registrován: 03 říj 2017 10:31

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 11 lis 2017 12:09

Popsaný postup funguje pouze s verzí v úvodu příslušného postu, tzn. pro konkrétní placenou verzi!
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod tomveve v 11 lis 2017 22:53

Mám placenou ofic. verz 9.18.27.705829 na kterou je popsaný návod na úpravy na stránce 34, tam je tato verze uvedena.
Jde mi hlavně o utility TTS
tomveve
 
Příspěvky: 6
Registrován: 03 říj 2017 10:31

Re: iGO Navigation

Příspěvekod tomveve v 11 lis 2017 22:57

... trvale zapnutý druhý manévr a bližší náhled v pohledu 3D. Mám "vytuněnou" Igo PRIMO na WINCE 6.0 v autě, tak jsem si chtěl trochu upravit i Igo na Androidu...
tomveve
 
Příspěvky: 6
Registrován: 03 říj 2017 10:31

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 12 lis 2017 11:47

Utility pro TTS jsou >>> zde <<<
Utilita pro druhý manévr >>> zde <<<
Stačí jen pročíst toto vlákno.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod tomveve v 13 lis 2017 14:35

Díky, samozřejmě jsem toto vlákno pročítal...
Zkoušel jsem tedy znovu a volby z výše (nově nainstalovaných) uvedených utilit prostě v Igo nevidím...

Takže jsem zkusil ještě poslední možnost a to odinstalovat a nainstalovat z GP, po třetím pokusu už to jede. Díky. :D
tomveve
 
Příspěvky: 6
Registrován: 03 říj 2017 10:31

Re: iGO Navigation

Příspěvekod patriot2361 v 17 pro 2017 22:07

amatér píše:
Návod, jak zprovoznit utility (a skiny) ve verzi iGO Navigation 9.18.27.705829 (Jul 11 2017) !!!

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-07-14-17-35-59[1].png

1) Ze složky ...\Interní úložiště\Android\obb\com.nng.igo.primong.igoworld odstraňte soubor patch.705829.com.nng.igo.primong.igoworld.obb (Nejprve ho ale zazálohujte !!!)

2) Z přiloženého archivu zkopírujte obsah složky original705829 na vnitřní paměťovou kartu, do příslušných složek.
- do: Android\data\com.nng.igo.primong.igoworld\files\ tedy složku UX + DATA.zip (V archivu jsou originály této verze)
- do: ...\Interní úložiště\Android\obb soubor patch.705829.com.nng.igo.primong.igoworld.obb - z přiloženého archivu.
Analogie >>> ZDE <<<

3) Spusťte navigaci, pro odzkoušení, zda jste postupovali správně. Pokud vše funguje můžete se pustit do doplňování složky UX dle libosti (pozor na blbosti :lol: )
Po úpravě zůstane vše aktivní, včetně nákupu, aktualizací, ...
Pokud chcete používat skiny, nepoužívejte současně i ux utility, které jsem zde dříve postnul, některé věci by mohly být duplicitní.

originál data + složka ux
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Kód: Vybrat vše
http://sendfile.su/1348542


upravená složka patch.705829. ...
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Kód: Vybrat vše
http://sendfile.su/1348543


heslo:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Kód: Vybrat vše
forum.entershop


Po aktualizaci jsem nepostřehl žádné změny. O mapách nemluvě. :evil: :x

Má ještě smysl udržovat toto vlákno? Nebo ho necháme pro laxnost a neschopnost NNG vyhnít? Už je to rok a jeden měsíc, co stále dokola opakují tu samou odpověď na dotaz k novým mapám. Trochu dlouhý termín pro výraz "...new maps will be released shortly..." Mně osobně je z nich už na bl.tí.

Ahoj,mám tuhle verzi navigace,stáhl jsem originál i upravený soubor,ale bez hesla to nerozbalím,kdo mi ho prosím prozradí?
patriot2361
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17 pro 2017 21:48

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků