Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

I phone

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

I phone

Příspěvekod honza.bflm v 16 pro 2016 08:52

Dobrý den, do svého i phone jsem přes App Store stáhl aplikaci Primo Navigation. Přes obchod v aplikaci nakoupil mapy, radary,3D, Premium Geography Map. Vše se rozběhlo a fungovalo. O proti Primu Truck mne s 3,80 m vysokým busem bez mrknutí poslala pod most. Naštěstí Primo pracuje ještě dobře. Chovala se i přes mód autobus, jako standartní osobák.
A k jádru věci. Včera 15.12. přišla aktualizace Evrope Truck a karavan. Zajásal jsem, zaplatil 15 éček a provedl dle návodu co mám dělat. Aplikace se stáhla znovu a na první pohled žádná změna. byl jsem vyzván přes obchod znou nainstalovat mapy a vše placené. Proběhlo to dobře, nainstalovalo se to, ale v aplikaci mne upozorňují, že mám nakoupit mapy a další. Nic méně v Menu o programu obsah jsou tyto věci zobrazené, ale červeně. Fyzicky v jabku opravdu jsou, protože to zabírá tak 5,5 GB.
Jeví se mi že to spolu nekomunikuje. Navíc do I phonu se nic mmio obchod bez odblokování, nedá dostat, nebo o tom nevím.
Bude někdo vědět jak to rozchodit, aby z toho byla Truck navigace.
PS* .FTR soubory jsou v obsahu staženy, ale také v červeném!
Honza
honza.bflm
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2012 16:19

Re: I phone

Příspěvekod amatér v 16 pro 2016 11:17

Souhlasí poskytovatel mapových podkladů a verze vydání jednotlivých souborů?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: I phone

Příspěvekod honza.bflm v 16 pro 2016 14:38

A to zjistím jak?
honza.bflm
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2012 16:19

Re: I phone

Příspěvekod honza.bflm v 16 pro 2016 15:04

Jak jsem již psal, tak fungující navigaci jsem aktualizoval a po spuštění mi nabídla jít do obchodu. Tam byly všechny položky co jsem nakoupil do 1. Aplikace. Všechny jsem stáhl a nainstaloval. Přikoupil balíček truck a karavan. No a navigace sále říká, že tam nejsou žádné mapové pdklady. Při tom jsou v aplikaci zobrazeny červeně. Vše bylo zakoupeno přes obchod v Igo. Adam M. mne naučil nepoužívat nelegální swtvér a navíc nevím, jak bych do jablíčka dostal.
Honza
honza.bflm
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2012 16:19

Re: I phone

Příspěvekod honza.bflm v 19 pro 2016 19:42

Podařilo se to.
Uvedl jsem aplikaci do továrního nastavení, co nepomohlo, vše odinstaloval a po stažení znovu Igo po čase v menu ukázal políčko OBNOVIT. Chvilku to trvalo, ale nabídlo k stažení zakoupené balíčky. Po instalaci začala standardně pracovat. Přišel jsem ale ale o všechny vlastní uložené body zájmu. Cca 600 kusů. Existuje spůsob, jak z Prima jednoduše převést do Iphonu?
Honza
honza.bflm
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2012 16:19

Re: I phone

Příspěvekod amatér v 19 pro 2016 23:48

Ze složky ...\save\profiles\01 v PRIMO, překopírovat soubor user.upoi do ......\save\profiles\01 v NextGen.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: I phone

Příspěvekod honza.bflm v 20 pro 2016 18:34

Děkuji za info, z Windows do Windows v pohodě, ale do jabka, nevím, jak bych to tam cpal.
Opravdu netuším, byla by rada?
honza.bflm
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2012 16:19

Re: I phone

Příspěvekod amatér v 20 pro 2016 18:53

Ode mne ne. Já nejsem jablíčkovej. :nevim:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: I phone

Příspěvekod honza.bflm v 26 pro 2017 15:59

A je tu někdo, kdo by mi poradil v Iosu s transferem z i phone do i padu bez ztráty map a uložených bodů zájmů, projetých tras a uložených tras? Obě zařízení mám registrované na jedno ID v i Tunes? Prostě navigaci chci zprovoznit na větším zařízení. Honza
honza.bflm
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2012 16:19

Re: I phone

Příspěvekod honza.bflm v 26 pro 2017 17:51

A nebo jináč. Rodinné zdílení aplikace v rodině se týká aplikace jako celku i se zakoupenými mapami a doplňky, nebo pouze syrové a prázdné aplikace?
Podotýkám, že je vše zakoupeno v Apstoru.
honza.bflm
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2012 16:19

Další

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron