Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Volvo RTI navigace

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Volvo RTI navigace

Příspěvekod JaPan v 25 říj 2016 11:55

Kolegové, máte někdo zkušenost s navigací ve vozech zn. Volvo. Jedná se mi o starší typ navigace označované jako RTI, která se vysouvá z palubní desky. Ovládání navigace je tlačítky na volantu. Mapové podklady načítá z DVD.
Jde mi o to, zda se dá nějak obejít potřeba DVD mechaniky, nebo jestli existuje možnost nainstalovat do navigace nejlépe iGO.
Zkoušel jsem hledat, ale jedinou variantu, kterou jsem našel bylo nahrazení původního dipleje navigcí s podobným rozměrem.
Tento typ navigace byl v používán zhruba od r. 2000 - 2005
RTI Navigace.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Byla: NDrive G50+iGO 8.3 na SD, Stále je:C520+iGO 8.3 na SD, Bude: Primo na 7" tabletu
JaPan
 
Příspěvky: 146
Registrován: 17 říj 2009 09:57

Re: Volvo RTI navigace

Příspěvekod Jarouš v 26 říj 2016 04:55

Podle mě to obejít nejde.Několik mých znamých to zkoušelo bez pozitivního výsledku.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron