Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod Mio-Treo.info v 23 úno 2015 19:44

2 karolkopictures:

Pokud bych měl věřit všemu, co najdu na torrentech, tak bych nedělal nic jiného, než stahoval nové věci :lol: Již jen datum toho postu, co jsi mi poslal přes SZ, by ti mělo být víc než nápadné - příspěvek je starší více jak dva měsíce a nikde jinde se nic neobjevilo.... :nee:

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek

Pro Tvůj klid jsem znovu zkusil aktualizaci navigace a samozřejmě nic :nee: Jediné aktualizace ve verzi 2014.Q3 jsou hlasy... :ano:

A ještě něco - zkoušel jsi to stáhnout? Ono ti to totiž nabídne akorát instalaci jakýchsi záhaných programů, které by ti měly stažení umožnit - a nemusím snad ani říkat, že to bude nějaký trojský kůň nebo podobný šmejd, takže ani nedoporučuji zkoušet :nee: :nee: :nee:
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod karolkopictures v 23 úno 2015 19:56

OK,ja som to ani neskúšal :oops:
FOFO MK1,FOFO MK3,Sync II,Cooltraxx,Navio 520,Lenovo K5
Uživatelský avatar
karolkopictures
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 črc 2014 19:21

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod happy66 v 25 úno 2015 19:41

Lidi nedělejte paniku..... :lol: :lol:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod amatér v 01 bře 2015 20:30

Mapy HERE 2014_Q3 už jsou na Naviextras.
:arrow: :idea:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod Jerry v 14 srp 2015 15:08

Jedna zajímavost.
Při plánování trasy (jen s mapami Navteq i později HERE) se mi při nabíhání mihl název ulice Lubenecká. Přitom v Mariánských Lázních taková ulice neexistuje. To se mi poprvé stalo před několika lety, teď mě napadlo přímo vyhledat tuto ulici a tu se objevil v ulici Kubelíkova krátký úsek mezi Dukelskou a Kosmonautů s názvem Lubenecká! Pěkná kravina. Nyní mám android, ale pokud si vzpomínám, bylo to i na WM.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2015-08-14-07-25-43.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod xtonda v 05 zář 2016 13:17

Máte někdo zkušenost jak dlouho trvá schválení úprav a oprav v tom jejich Map Creatoru a jak dlouho pak trvá než se to dostane do navigací?

Kvůli chybějící cestě a navázání adresních bodů na sousední komunikaci co k nám nevede cca každý druhý dopravce (nejspíš všichni co mají mapová data HERE) k nám netrefí, provedl sem opravu, tak mě zajímá, kdy mohu očekávat zlepšení.
xtonda
 
Příspěvky: 20
Registrován: 25 lis 2009 16:15

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod amatér v 05 zář 2016 14:07

Třeba rok, oni si to musí nejdříve prověřit.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod SvoDa v 08 zář 2016 17:37

Je to v podstatě tak, jak psal amatér.
Já posílal asi 6 připomínek a všechny se objevily vždy až "ob" aktualizaci.
Ber to tak, že mapy, co se objeví v srpnu (2016.Q2) mají datum vyhotovení cerven až květen, přičemž sběr jejich dat a jejich ověřování začalo hned po uvedení předchozí adice (2016.Q1), čili třeba v únoru.
Nyní, při existenci 2016.Q2 už dávno probíhá sběr dat pro 2016.Q3, popř. rovnou pro 2016.Q4, které vyjde třeba v prosinci a lze čekat, že by se tvé připomínky po ověření mohly projevit v 2017.Q1 nebo 2017.Q2.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod Mio-Treo.info v 30 zář 2016 15:52

Tak jsme udělali s mapami HERE 2016.Q2 "malý" test:

      ČR => Rakousko => Maďarsko => Chorvatsko => Bosna a Hercegovina => Chorvatsko (kompletní pobřeží od Rijeky do Dubrovniku + několik výletů do vnitrozemí) a zpět zase Bosna a Hercegovina => Chorvatsko => Maďarsko => Rakousko a domů
Trasy tam a zpět byly od rakousko-maďarských hranic odlišné a žádné dálnice, hezky po klasických komunikacích, které místy připomínaly spíš polní cesty a někdy i lepší tankodrom :P Během 14 dnů najeto 4 tisíce kilometrů a když vynechám drobné nepřesnosti, které neměly vliv na navigování (pár křižovatek se změnilo na kruháče, chyby v rychlostních limitech a podobně), mapy selhaly pouze jednou, když nás zatáhly za Bačinskými jezery na slepou silnici při cestě z Gradacu do Medugorje a Mostaru :shock: Takže osobně jsem s mapami HERE 2016.Q2 spokojen, svůj účel splnily nad mé očekávání :bravo: A jen pro upřesnění - vše odjeto s navigací Navon N490 Plus (Primo 9.6.5.233301, mapy mají pouze fbl, fpa a hnr soubory), v jednoduchosti je prostě síla ;-)
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Mapy HERE (nástupce NAVTEQ)

Příspěvekod SvoDa v 30 zář 2016 19:12

Syn s mým MIO C520 a iGO Primo 2.0.1 (9.6.5.216230) najel s kamarádama za 14 dní podobnou vzdálenost, vzali to krom Chorvatska a Bosny i do Albánie a Černé hory a ani jednou je ani železo, ani iGO a kupodivu ani mapy HERE 2016.Q2 nezklamaly.
Jediný problém měli s tím, že jim v Bosně v noci přede dnem odjezdu zpět do ČR někdo ukradl zadní SPZ :zed: , takže strávili celý den vyřizováním potvrzení od místní policie a ambasády, aby se ním mohli na zpáteční cestě prokazovat při případných kontrolách.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Mapy, verze map a jejich aktualizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků