Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Navigation

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 15 črc 2016 19:16

Ono to zas tak horké není, amatér má jen prostě štěstí, že může být v kontaktu s jinými a vyměňovat si zkušenosti a rady.

K tématu:
Návod platí pouze pro verzi iGO Navigation 9.18.27.655384 !!!

1) Pokud jste již na Interní úložiště\Android\data\com.nng.igo.primong.igoworld\files doplnili složku ux- odstraňte ji

2) Ze složky ...\Interní úložiště\Android\obb\com.nng.igo.primong.igoworld odstraňte soubor patch.655384.com.nng.igo.primong.igoworld.obb (Nejprve ho ale zazálohujte !!!)

3) Z přiloženého archivu zkopírujte obsah složky Android na vnitřní paměťovou kartu, do příslušných složek.
- do: Android\data\com.nng.igo.primong.igoworld\files\ tedy složku UX + DATA.zip (V archivu jsou originály této verze)
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Ashampoo_Snap_2016.07.15_19h35m08s_008_.png

- do: ...\Interní úložiště\Android\obb soubor patch.655384.com.nng.igo.primong.igoworld.obb
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Ashampoo_Snap_2016.07.15_19h34m09s_007_.png

4) Spusťte navigaci, pro odzkoušení, zda jste postupovali správně. Pokud vše funguje můžete se pustit do doplňování složky UX dle libosti (pozor na blbosti :lol: )
Po úpravě zůstane vše aktivní, včetně nákupu, aktualizací, ...
Pokud chcete používat skiny, nepoužívejte současně i ux utility, které jsem zde postnul, některé věci by mohli být dublované. Já to po sobě projdu, a u každé utility udělám poznámku, zda ji lze, případně s kterým skinem použít.
link
Kód: Vybrat vše
http://sendfile.su/1250371

heslo
Kód: Vybrat vše
entershop

Pamatujte !!! pokud se do toho pustíte, vše děláte na své vlastní riziko. Já poskytl pouze radu. Máte-li nějaký dotaz, nebo postřeh, dejte ho sem, může pomoci i ostatním (Nezasílejte SZ).

Za pomoc a radu, děkuji arimi
За помощью и совет, спасибо arimi

====================================================================================================================
EDIT: Zatím můžete zapomenout na hlášení DA. Já si celou dobu myslel, že ta chyba, s nezobrazováním značek je u mne, ale jak se zdá, tak buď data.zip nebo přímo .*apk 9.18.27.655384, nejsou s upravenou utilitou drivealerts.zip kamarádi.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 15 črc 2016 20:59

Amatére vypadá, že to funguje až na ty prokleté značky. Při nové dodaném "drivealertu" se zobrazují a pípnou, po deaktivaci tohoto souboru a zaktivování tvého souboru "drivealerts_for_official_version" značky se přestanou zobrazovat.
Teď jsem se všiml o poznámce, že máme zatím zapomenout na DA.... takže OK.

Jinak se skinem Pongo je to nepoužitelné - hrozně zpomalý, trhavé pohyby atd., prostě nebrat :)
Díky ta tvojí práci i kluků z 4PDA
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod oversx v 16 črc 2016 08:01

........
Naposledy upravil oversx dne 14 lis 2018 20:05, celkově upraveno 1
oversx
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 črc 2013 08:56

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 16 črc 2016 09:42

Ona je to jen jedna z cest.
Druhou je postupovat jako já, nechat vše tak, jak to je po zakoupení. To, že i takto lze dělat drobné úpravy jsem ukázal dříve.

================================================EDIT================================================================
Částečně se mi podařilo opravit problém s drivealerts.zip od pongo se zobrazováním DA u této verze.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Ashampoo_Snap_2016.07.16_13h46m45s_001_.png

Testovací verze v původním postu: viewtopic.php?f=92&t=3323&p=105792#p105792
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod oversx v 16 črc 2016 17:51

........
Naposledy upravil oversx dne 14 lis 2018 20:05, celkově upraveno 1
oversx
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 črc 2013 08:56

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 16 črc 2016 21:47

Amatére, vrátil jsem k prvotní úpravě, protože druhá varianta nepřinášela žádnou další přidanou hodnotu a první úprava byla dostačující. Navíc, když teďka čtu co by to obnášelo při aktualizaci.... nemusím zas všechno..... :-)

Dvě otázky:
1) Deaktivoval jsem drivealert a zkopíroval novou testovací verzi driveralert a mám nyní v nastavení "Varování" 2 nabídky "Dopravní značky". Nebude to něco proti něčemu? (pokud vypnu hned prvním šoupletem "Dopravní značky", tak jsou pak vyplé i v druhé nabídce

2) Možná mám utkvělou představu, že byla někde možnost nastavení zobrazení čísla silnice v to m oknu, kde se právě nacházíme. Rád odstranil čísla silnic, abycj měl jen název obce, protože se domnívám, že by pak font mohl víc drobet větší a tím i lépe čitelnější. Je to někde (nebo nějakým zápisem v brandingu) nebo je to opravdu má utkvělá představa
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 16 črc 2016 22:57

freewall píše:1) Deaktivoval jsem drivealert a zkopíroval novou testovací verzi driveralert a mám nyní v nastavení "Varování" 2 nabídky "Dopravní značky". Nebude to něco proti něčemu? (pokud vypnu hned prvním šoupletem "Dopravní značky", tak jsou pak vyplé i v druhé nabídce

Když je to takto zprskané, funguje to?

freewall píše:2) Možná mám utkvělou představu, že byla někde možnost nastavení zobrazení čísla silnice v to m oknu, kde se právě nacházíme. Rád odstranil čísla silnic, abycj měl jen název obce, protože se domnívám, že by pak font mohl víc drobet větší a tím i lépe čitelnější. Je to někde (nebo nějakým zápisem v brandingu) nebo je to opravdu má utkvělá představa

Pravděpodobně, jen utkvělá představa.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 17 črc 2016 04:42

>>> ZDE <<< Finální utilita driveralerts_for_9.18.27.655384.zip. Pouze pro upravené soubory ve složkách com.nng.igo.primong.igoworld.
Víc se tím už zabývat nebudu, já to nepoužívám.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 18 črc 2016 18:28

Amatére možná jsem se už někdy ptal - je možné nějak získat ikony bodů zájmů, které používáš?
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 18 črc 2016 18:57

Ono to zatím nefunguje korektně, a nemohu přijít na to, kde je chyba. Tedy, mluvíme-li stále o oficiální verzi.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků