Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Trhání obrazu na výkonném mobilu

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Trhání obrazu na výkonném mobilu

Příspěvekod amatér v 29 pro 2015 19:27

Ono jde o to, jaký balast jsi tam těmi ux, skinem a sys.txt vytvořil. Nejde o to co čekáš. Jde o to, odstranit příčinu problémů, ze zkušenosti víme, že to aparátem nebo sw bývá jen ojediněle.
A ještě jedna rada nový build, je jen nový build nic víc, a problémy mohou vznikat i neustálým, nedokonalým přeinstalovaváním.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Trhání obrazu na výkonném mobilu

Příspěvekod oltcit v 29 pro 2015 20:22

amater radi dobre, pamatam ako som kupil Wayteqa, ze ma 256MB RAM, na WinCe nevidana hodnota a dokial som ju mechanicky zápisom do sys nepovolil, tak Primo využíval aj tak len 128 MB. U Androida hladat problem je este horsie. Zial sme len pokusne kraliky, tiez by som si rad kupil hotove, bezchybné zariadenie, zial nieje co. Skusal som rozne softy, vzdy som sa vratil k PRIMU. Tiez som vymazal cely sys, menil data.zipy a o laborovani so zápisom do sys. txt ani nehovoriac. Niekedy pomohlo, niekedy nie. Jedine univerzalne riešenie, co sa tu ukazalo funkcne, je vzdy cista instalacia vsetkeho. Moj sys je urcite zabalastneny, potreboval by vyčistiť, ale nateraz si to nemôžem dovolit, som rad, že to ide. :lol:
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: Trhání obrazu na výkonném mobilu

Příspěvekod Luke v 06 led 2016 07:31

Můžete mi někdo z vás, zkušenějších, poradit, co znamenají tyhle zápisy v SYS.TXT v sekci DEBUG?

show_oneway_3d=1
max_memory=264000000
show_performance = 0
double_pixel_mode=0

At vím, jestli si to mám do svého ASUSu ZenFone 2 dávat nebo ne.
Měl jsem v souboru SYS_Full_HD.TXT, což ten můj mobil to má a přese velkou RAMku i CPU Intel a i dobrou grafiku, nestíhá překreslovat, jak jsem psal už výše a rád bych tomu nějak pomohl, ale nechci si cpát do SYS.TXT všechno možné, co kde najdu.
Děkuji za info a za vysvětlení. :-)
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: Trhání obrazu na výkonném mobilu

Příspěvekod Ivo K v 06 led 2016 10:40

Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Trhání obrazu na výkonném mobilu

Příspěvekod oltcit v 09 led 2016 14:33

luke: trosku som laboroval, lebo to neustale padanie ma zacalo hnevat, upravoval som sys. txt, vyhodil som vsetko ohladom 3D,maxmemory som zvysil z predvolenej 64000000 na dvojnaaobok, reserve memory nechal povodne a hlavne vyhodil som z map Base map a hla navi slape v pohode cca 15 hodin v kuse bez spomalovania, ci padania., ked tak daj sem svoj sys a porovnam. Verzia je ta z 23.8.2015.x.....595895.TTS hlasy po vyskusani a zakupeni Elisky, Eleny nakoniec zakotvili od Vocaliseru Nuance slov. Laura. Ta mi sedi najviac, bezi mi aj na WinCE Primu. A este vzdialenost prijmu TMC som dal len na 300 km, ved vysporiadat sa s cca 2500 hlaseniami je celkom fuška. Konecne som spokojny. :D Ale 3D neppuzivam.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků