Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Aponia GPS Navigation

Vše o alternativní navigaci Aponia GPS Navigation

Moderátor: xroman

Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod Mio-Treo.info v 03 pro 2015 15:22

A jen malé doplnění - ceny, které uvádí Dan, platí jen do 7.12.2015, standartní cena je 1229,- pro osobák a 2469,- pro TIR. Pokud tento termín prošvihneš, tak je najdeš levnější na Aukru ;-)

Kód: Vybrat vše
http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=19906681&id=100857
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod SvoDa v 03 pro 2015 17:24

Pravda, nicméně na domovském webu aponia.com ty akční ceny, mají několikrát do roka, takže stačí případně vyčkat
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod oltcit v 03 pro 2015 22:03

Dakujem priatelia za odpovede,vcera som si precital ich manual,dnes ked mi prisiel telefon zo zarucnej opravy,som nainstalil Aponiu pre truck,zlahka som ju prebehol(mapy pre kamiony su z 8. 2014 !!!!!) a celkovo mi ta navigacna obrazovka nesedi,este ju vyskusam subezne s Primom pre WinCE,ale uz teraz som si isty,ze PRIMO 2.4 ostava nadalej kralom. ;-) V podstate mi v tejto verzii PRIMA chyba len lokalne vyhladavanie a TTS hlasy(mam tam SVOX,ale nepaci sa mi to,tak pouzivam len obycajne hlasy,pritom na WinCE strojku mi idu tie TTS v pohode. A hlavne androidne PRIMO 2.4 je oproti tomu 800MHz dvojjadru a 256MB RAM na PNA neskutocne rychle.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod SvoDa v 04 pro 2015 08:55

oltcit píše: V podstate mi v tejto verzii PRIMA chyba len lokalne vyhladavanie a TTS hlasy(mam tam SVOX,ale nepaci sa mi to,tak pouzivam len obycajne hlasy,pritom na WinCE strojku mi idu tie TTS v pohode.
Kup si do Androida za pár € TTS hlas Acapela. Skvěle funguje i v Aponii.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod amatér v 04 pro 2015 08:58

Ano, ale pro Acapelu není slovenský hlas.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod oltcit v 04 pro 2015 19:19

ved som si pokupoval niekolko,poskusal,a zase odinstaloval,ta Elena pre SVOX je hodne neprijemna a teraz dokonca ani nejde,musim niekde vyhrabat doklad o zaplateni. V tom Androide nemozem prist do poriadku s urovnou hlasitosti,ked to pripojim na vstup do autoradia,spekuloval som nad tym par dni(rozne aplikacie,zapisy do sys.txt a pod. a stale to robilo neplechu,potom som skusil tie TTS,ale tam nemam rozumnu variantu,asi len slabo hladam.... uz sa mi nechce spekulovat,kludne zaplatim,len nech vysledok stoji za to. Dnes mi dokonca(ale to je iny problem) zamrzla obrazovka po prijati hovoru pocas navigacie(pomohol len restart),tak som dal skusmo verziu 583617 a ta zatial drzi,ale v plnej prevadzke som to este nevyskusal(predtym padala) tak ja nevim.. :?
edit: tak som zakupil Elisku,zmena k lepsiemu,potestujeme,dik za tip ;-)
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod Luke v 23 pro 2015 21:07

Jsem dlouholetým uživatelem iGo Primo, jenže při přechodu na Android verzi mi tam chybí české TMC. :-(
Navíc, když mi někdo zavolá na mobil, tak mi po zavěšení zčerná hlavní část displaye a vidím jen stavový řádek s notifikačními ICOnkami. :-(
Tak jsem se rozhodl vyzkoušet také Aponii, sic si ji nemohu tak široce upravit k obrazu svému.
Na stránce Aponie jsem našel dosti lákavou nabídku včetně Dopravy:

Evropa + Rusko + Doprava
Dodavatel dat: Navteq
Cena: 1919,00 Kč
Cena po slevě: 769,00 Kč

Tak docela váhám, mám-li do toho jít nebo ne. ;-)

P.S. Ted jsem si zkusil zkušební verzi CEDY i NavTequ a koukám, že u nás v TrUtnově mě vede do jednosměrky z opačnému směru u obou map, což není zrovna moc dobré. ;-)
Neznat to tam, tak bych jako cizinec měl asi hodně velký problém. :-D
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod Mio-Treo.info v 23 pro 2015 22:37

2 Luke:

Jen malý detail - Aponia rovněž neumí klasické RDS-TMC, který používají mašinky s Windows. Dopravní hlášení jsou zde stahována z internetu, takže to chce nějaký datový tarif.

A ještě jeden detail - tu dopravu musíš na rozdíl od map platit každý rok.

__________________________
Odesláno z "founa"
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod Luke v 24 pro 2015 06:12

Tatko, já vím, že se DoprInfo stahuje přes InterNet a potřebuji tedy k tomu datový tarif, s tím problém nemám.
Spíše jsi mě zaskočil tím, že ta licence je jen na 1 rok. :-(
Já měl za to, že to už je napořád. ;-)
Ale i tak oproti iGo to je velké plus.
Kdyby iGo mělo i české DoprInfo a ne jen německé anebo madarské - jak jsem zatím zjistil -, tak bych si žádnou jinou navigaci neinstaloval, ale takhle v době častých nehod, omezení na silnici anebo objížděk se to dost hodí.

P.S. Koukal jsem potom, že Aponia nemá vůbec 3D terén.
To k tomu nic takového není nebo to jen já jsem si nestáhl?
Děkuji za rady a vysvětlení. :-)
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: Aponia GPS Navigation

Příspěvekod SvoDa v 09 zář 2016 20:47

Tak už jsou k dispozici mapy 2016.Q3 :)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Aponia GPS Navigation - Alternativní navigační program

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron