Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

LANG pro PRIMO

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 21 srp 2015 06:19

Pro editaci souborů pomocí WinRar, je důležitá verze WinRar, optimální je 4.x, ne vyšší.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod dusickar v 21 srp 2015 11:55

Okej, vyskúšam a dám potom vedieť ako to dopadlo.
dusickar
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15 srp 2015 23:08

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod dusickar v 25 srp 2015 16:34

Takže zápisy do dictionary.lang už mi fungujú, používam Total Commander. Len mám problém s kódovaním. Akú kódovú sadu mám použiť aby som tam nemal namiesto ľ,š,č,ť,ž tie nezmyselné zlomky a znaky? Skúšal som UTF8, túto sadu používam na tworbu webstránok ale bohužiaľ v Igo mi to nefunguje. :cry:
dusickar
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15 srp 2015 23:08

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod mvalec v 25 srp 2015 16:53

UTF16 LE, ja používam PSPad
mvalec
 
Příspěvky: 51
Registrován: 10 čer 2011 19:47

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod expertdb v 26 srp 2015 06:01

Používám na veškeré úpravy taky TC a .lang otvírám v Notepad. Není třeba vybírat žádné kodování.
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod kadlusa v 20 lis 2018 12:00

Zdravím všechny a prosím o radu, dostal jsem toto autoradio a řeším jak dostat do navigace český jazyk. Prosím o nějaký odkaz kde by se to dalo stáhnout a popsat jak to tam nainstalovat. Po delším pátrání jsem dostal český jazyk do menu autoradia a samotná navigace taky mluví česky. Čeština v nastavení menu ale bohužel není. Pokud by měl někdo i nějaký odkaz na hlas Lišky, který by se sem dal použít byl bych vděčný i za toto. Děkuji mnohokrát za pomoc.

Kód: Vybrat vše
https://www.ebay.com/itm/Grand-Cherokee-DVD-GPS-Autoradio-Navigation-RDS-Navi-f%C3%BCr-JEEP-CHRYSLER-DODGE-BT/322468590596?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649





__________________________
Edit Mio-Treo.info:

Linky vedoucí mimo fórum patří do [CODE] - viz Pravidla fóra
kadlusa
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 lis 2018 11:42

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod kadlusa v 20 lis 2018 13:57

Tak s instalací už problém nemám, jen kdyby někdo věděl nějaký odkaz na slušně fungující češtinu a toho Lišky pokud to jde. Češtinu jsem nějakou stáhl, ale funguje to tak napůl, něco je přeložené a něco zůstalo v cizím jazyce. Díky za ochotu a rady.
kadlusa
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 lis 2018 11:42

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron