Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nastavení rychlosti, mýtného a dálnic

Zde řešíme všeobecnou problematiku všech programů iGO - tedy to, co je společné pro iGO8/AMIGO/PRIMO
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Nastavení rychlosti, mýtného a dálnic

Příspěvekod hindour v 13 úno 2015 12:31

Nevěděl by někdo, jak by šlo upravit iGO Primo 2.4.0 (9.6.13.267029) abych měl nastavení mýtného, dálnice a maximální rychlosti ihned po ruce v rychlém menu?
hindour
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 bře 2013 20:21

Re: Nastavení rychlosti, mýtného a dálnic

Příspěvekod Ivo K v 13 úno 2015 13:43

Použij nějaký skin, který to umožňuje.

Pro zobrazení aktuální rychlosti na mapě, můžeš použít např. utilitu viz: viewtopic.php?f=77&t=2880

Nevím o tom, že existuje UX utilita, která umí nastavit v rychlém menu mýtné a dálnici.
Jde ale taková UX utilita udělat.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Nastavení rychlosti, mýtného a dálnic

Příspěvekod hindour v 14 úno 2015 22:20

procházel jsem forum a dneska jsem na to přišel, že by to šlo udělat utilitou, ale takovou jsem nenašel zatím a nikdo mi jí tady jen tak neudělá
hindour
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 bře 2013 20:21


Zpět na Navigační software iGO - všeobecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků