Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Řešení problému oranžové obrazovky MIO C a MIO MOOV

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: Řešení problému oranžové obrazovky MIO C a MIO MOOV

Příspěvekod Ivo K v 16 čer 2014 12:11

A volíš v bodu č. 4, při volbě "UBootLockAPP", možnost "UserMode"?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Řešení problému oranžové obrazovky MIO C a MIO MOOV

Příspěvekod sHpy00n v 17 čer 2014 05:48

Ivo K píše:A volíš v bodu č. 4, při volbě "UBootLockAPP", možnost "UserMode"?

No to je právě to že bod 4. u mně ani nenastane.
Mám navi natvrdo vyplou. Zapnu ji, počkám až naskočí menu. Pak navi zasunu servisní kartu, navi restartuje, problikne R02+3+9911+1018, pak proběhne oranžová a hned mi skočí zpátky menu takže bod 4. to úplně mine. Jasně, použitelné to je protože mám Primo komplet celé v MFD ale nese to sebou jistá omezení s malou kapacitou paměti. Proto bych windows rád zamkl aby bylo možné používat ještě i karty. Ale jak píšu.. s bodem 4. se mi to jaksi míjí... :sad:
sHpy00n
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 led 2010 13:35

Re: Řešení problému oranžové obrazovky MIO C a MIO MOOV

Příspěvekod Ivo K v 17 čer 2014 07:19

Podle toho jak to popisuješ, tak se ti nyní vůbec nespustí servisní mód z karty.
Vyzkoušej kartu zformátovat a nahrát znovu servisní soubory (sobory mohou být poškozeny). Nebo ještě lépe, vyzkoušej servisní mód, pomocí jiné karty.

Jinak, necituj předchozí příspěvek, je to v rozporu s pravidly fóra a hlavně, každý stejně ví, na co odpovídáš.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Řešení problému oranžové obrazovky MIO C a MIO MOOV

Příspěvekod sHpy00n v 17 čer 2014 10:55

Hlásím dílčí úspěch. Opravdu bylo nutné kartu zformátovat a znovu nahrát servisní soubory. Windowsy jsou tedy zmknuté, ale karta je stejně neviditelná safra.. Zkusím ji taky přeformátovat na FAT.
sHpy00n
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 led 2010 13:35

Re: Řešení problému oranžové obrazovky MIO C a MIO MOOV

Příspěvekod Ivo K v 17 čer 2014 11:50

Doporučil bych kartu nepoužívat, nebo reklamovat (dost karet má dnes již doživotní záruku).
Nespolehlivá karta, udělá většinou víc škody, než užitku.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Řešení problému oranžové obrazovky MIO C a MIO MOOV

Příspěvekod vovi v 17 čer 2014 12:39

A neformátoval jsi ji pomocí Windows průzkoumníka (nebo dokonce na NTFS)? Pak by to nebylo nic divného.
Na formátování SD karet v souladu se specifikacemi tohoto formátu je nejlepší použít tovární utilitu (původně od Panasonicu, teď ji vzalo za svou sdružení pro SD karty) - SD Formatter. On si Microsoft to formátování představuje dost volně a výsledky pak nejsou ideální.

Kód: Vybrat vše
https://www.sdcard.org/downloads/formatter_4/
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Řešení problému oranžové obrazovky MIO C a MIO MOOV

Příspěvekod sHpy00n v 17 čer 2014 21:06

Tak trefa! Jupííí. Formátuju z příkazovýho řádku co mne krute vyskolila flashka. Zkousel jsem formatovat na FAT, utilitka to preformatovala do FAT32 a karta jede. Ted uz jede celá navigace. Chteli si ji pujcit kamosi do Chorvatska. Loni jsem jim pujcoval moovko s visualGPS unlockem od lanika a cestou si na nem pousteli nejakej serial, tak to chteli i letos jenze moovko je v prachu (ukradene). Proto jsem musel ozivit C520. Moc dekuju za pomoc.
sHpy00n
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 led 2010 13:35

Re: Řešení problému oranžové obrazovky MIO C a MIO MOOV

Příspěvekod Adriano v 08 lis 2022 23:32

Mám doma Mio Moow M610 , oranžová obrazovka, nejde pripojiť k PC. Asi treba preinštalovať softwer. Vie niekto pomôcť prípadne rada ako vymazať...., ako pripojiť k PC. Mám ku nej aj originál CD.
Pin 9 nejako nefunguje. Nemá slot na SD kartu, iba hlavnú pamäť 2GB.
Za každú radu vopred ďakujem.
Adriano
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 čer 2020 09:33

Re: Řešení problému oranžové obrazovky MIO C a MIO MOOV

Příspěvekod Ivo K v 27 lis 2022 09:17

Pokud nemá navigace slot pro kartu, tak je to problém.
Máš v zásadě dvě možnosti:
1) Najít PC, se kterým bude navigace komunikovat (vyzkoušet třeba staré PC ještě s operačním systémem XP)
2) Servis, kde mohou připojit navigaci k PC přímo ve "střevech" navigace
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků