Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Prestigio Multipad PMP7280C3G_QUAD

Prestigio Multipad PMP7280C3G_QUAD

Příspěvekod CadillacCZ v 30 kvě 2014 13:24

Mám tento dareček od Tmobil a už nějakej den s ním bojuju. Oficialně má rozlišení 1024x768, ale pokud tam dám odpovídající IGO tak mě jej dole překrývá stavový řádek tabletu a nejde nijak schovat :? Další věc co mě udivuje je to, že to při tomto rozlišení sice vidí skiny, ale když nějaký použiju tak mi zmizí POI v nastavení "Značky míst na mapě" . Zustane tam pouze...Moje místa a Moje obrázky. Zmizí veškeré nastavení benzinek,parkovišť, obchodu atd....bez skinu je tam vše. Když dám rozlišení 1024x720, tak vidím pekně vše, ale zase to samozřejmě nevidí skiny :sad: Měl by někdo už skušenosti s tímto tabletem ??. Jsem v androidu začitečník tak jsem studoval různá fora, ale jakýkoliv pokus o plný chod nějakým způsobem ztroskotal. Je třeba možné aby jelo na plný display 1024x768 bez toho spodního řádku? A proč se skinem mizí POI. Děkuji.
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Prestigio Multipad PMP7280C3G_QUAD

Příspěvekod CadillacCZ v 03 čer 2014 07:21

Tak zatím pořešeno takto.... Tento tablet při nastavení sys.txt "rawdisplay - auto" dá rozlišení 1024x720.....což je podle prográmku na zjištění rozlišení -( aplikační rozlišení ). Aby tedy jel i skin.... (Dimka 114, který podporuje 1024x768)... zapsal jsem rozlišení 1024x720 do "info.ini" ve skinu. Zatím to vypadá, že se vše zobrazuje korektně i s POI, ale nemám odskoušeno na delší jizdě.
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Prestigio Multipad PMP7280C3G_QUAD

Příspěvekod anacid v 26 led 2015 16:31

Ahoj, můžeš mi prosím poslat SZ co a jak jsi na tom Prestigiu nastavoval? Mám úplně stejnej problém s Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85 3G (PMT7077). Dík předem :bravo:
anacid
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 led 2015 16:22


Zpět na PRESTIGIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků