Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Prestigio Geovision 5850HDDVR

Re: Prestigio Geovision 5850HDDVR

Příspěvekod ketivs v 05 čer 2016 06:46

adrian.gulo píše:Páni, nakoľko mám túto hore popísanú mašinku, tak sa pokúsim zdielať s vami moje poznatky.
Batéria vydrží asi 100km aktívneho navigovania bez nabíjačky. To už len preto, lebo som zabudol pripojiť nabíjačku a po cca 100km mi začalo hlásiť LOW.....Samozrejme pred tým bola úplne nabitá.
Nepáčilo sa ani mne kúrenie škatulky, a hlavne keď bola i nabíjačka pripojená. Ale po pár týždňoch používania mám pocit že sa to ustálilo na prijateľnej teplote. Uvidím v zimnom období ako rýchlo mi to odmrazí čelné sklo. S porovnaním winCE je to brutálne rýchle, a na navigáciu, načo to má slúžiť, je až super rýchle. Foto...nepoužívam. Veľmi rýchlo nájde družice, rýchlo reaguje po prebudení, i keď nebolo z PRIMO odhlásené, len proste vypnuté. Proste som s ním veľmi spokojný. :D


A ak sa môžem opýtať aký tam máš soft? Od výroby? A Igo ?
ketivs
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06 črc 2014 19:17

Předchozí

Zpět na PRESTIGIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků