Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO, TV

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod briadogs v 19 led 2013 13:36

Dakujem moc krat za pomoc uz sa mi to podarilo.
Samsung Galaxy Tab® 4 8.0 16GB, White 1280 x 800 Pixelelov..primo 9.6.29.356072
SAMSUNG GALAXY TAB2 7" 1024 x 600 ,Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android
NAVON n660 , Gurjon skin "Si" Primo 2
briadogs
 
Příspěvky: 93
Registrován: 30 kvě 2011 21:05

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod briadogs v 21 led 2013 09:34

V piatok ked som si tuto navigaciu kupil som mal radost ako maly chlapec ked dostane darcek po ktorom tuzi. Po malych problemoch s pomocou ludi odtialto z fora(hlavne amatera) ktorych doslova obdivujem a zaroven im dakujem za pomoc som do navigacie dostal skin fmilan &amater ktory je super. Ale teraz nasledovalo veeelke sklamanie ked som zistil ze nie je mozne aby mi navigacia fungovala tak ze ma dovedie presne na cislo domu kdekolvek aj v malej dedinke.
Ani v najhorsom sne by ma nenapadlo ze takato novinka takuto beznu vec nedokaze :( .
Samsung Galaxy Tab® 4 8.0 16GB, White 1280 x 800 Pixelelov..primo 9.6.29.356072
SAMSUNG GALAXY TAB2 7" 1024 x 600 ,Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android
NAVON n660 , Gurjon skin "Si" Primo 2
briadogs
 
Příspěvky: 93
Registrován: 30 kvě 2011 21:05

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod amatér v 21 led 2013 10:14

Tvůj problém není chyba přístroje, nebo samotné navigace. Buď jsi byl nesprávně informován, nebo jsi se dostatečně neinformoval.

Navigační sw. je vlastně taková stavebnice, kdy v základní ceně dostaneš pouze základ. A to je právě případ Prestigio GV 7777, navigace v něm obsažená je pouze základní sestavení, bez dalších nadstaveb. Co bude a nebude v navigaci fungovat určuje licence, a ty máš licenci pouze na mapy.
Stále kontroluji toolbox a čekám, kdy bude toto zařízení zařazeno mezi podporované, potom budeme mít možnost si další potřebné věci dokoupit. Existují i jiné cesty, ale ty bych zatím doporučoval.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod briadogs v 21 led 2013 10:29

Netusil som ze to takto funguje. Nikde v informaciach nie je pisane ze tato navigacia ma to alebo to. Ked som si kupil navon 660 bol som doslova ohureny a milo prekvapeny po skusenostiach s inymi navigaciami. Ten ma vzdy doviedol presne na cislo domu aj domalej dedinky. A teraz ma ani v sne nenapadlo ze novsia technologia moze byt takto urobena. Zda sa mi to nefer voci zakaznikom.
A este dalsia vec ..vyrobca garantuje na 30 dni aktualizaciu zadarmo ale tu aktualizaciu nie je mozne vykonat lebo ako pises este stale tam nie je v zozname GV 7777.

Vazne rozmyslam o vrateni tovaru mam na to este par dni.
Samsung Galaxy Tab® 4 8.0 16GB, White 1280 x 800 Pixelelov..primo 9.6.29.356072
SAMSUNG GALAXY TAB2 7" 1024 x 600 ,Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android
NAVON n660 , Gurjon skin "Si" Primo 2
briadogs
 
Příspěvky: 93
Registrován: 30 kvě 2011 21:05

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod amatér v 21 led 2013 11:02

Těch třicet dní platí od registrace, ne od zakoupení. Registraci můžeš stejně provést až po zařazení typu přístroje do podporovaných zařízení. V tomto bych problém neviděl.

Současně s GV 7777 se v prodeji objevil i Navon Explorer, ten už zařazen na Naviextras Toolbox je. Možná až se tu objeví toja, dá nám nějaké informace o tomto tabletu (jaké jsou v něm obsaženy licence pro PRIMO).
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod briadogs v 21 led 2013 12:08

Dakujem za vysvetlenie tak s tou aktualizaciou je to v pohode.
Ale aj tak je to nezodpovednost neferovost vyrobcu voci zakaznikom ze daju tovar na trh a toto nezabezpecia.

Aka je priblizna cena takej licencie?

A este by ma zaujimalo preco je problem napr s iconkami s jazykom a vsetkym.Tiez na to treba nejaku licenciu?
Samsung Galaxy Tab® 4 8.0 16GB, White 1280 x 800 Pixelelov..primo 9.6.29.356072
SAMSUNG GALAXY TAB2 7" 1024 x 600 ,Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android
NAVON n660 , Gurjon skin "Si" Primo 2
briadogs
 
Příspěvky: 93
Registrován: 30 kvě 2011 21:05

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod SvoDa v 21 led 2013 12:42

Aniž bych chtěl moralizovat, nebo vstupovat do polemiky prodejce vs. zákazník, tak za tuto cenu získat výkonný tablet i s kvalitním naviSW je velmi výhodné.

Ber to tak, že kupuješ auto v základní výbavě a pak jen připlácíš třeba za výškově nastavitelný volant, mlhovky, okna v elektrice, střešní okno,... a buď se bez toho všeho obejdeš (auto totiž splní svůj účel, byť ne zcela komfortně, i tak) nebo ne a pak si to musíš dokoupit.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod briadogs v 21 led 2013 13:09

Vysvetlil si mi to super uz to chapem . Ano viem je to dobra cena ale bol som zvyknuty na full vybavu a mohol som si robit akekolvek upravy ocakaval som od novinky tiez nieco podobne. Myslim ze je to tak trochu "podfuk" na zakaznika ktory sa v podstate ani bema odkial dozvediet v akej vybave je IGO v pristroji ktory kupuje.
Samsung Galaxy Tab® 4 8.0 16GB, White 1280 x 800 Pixelelov..primo 9.6.29.356072
SAMSUNG GALAXY TAB2 7" 1024 x 600 ,Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android
NAVON n660 , Gurjon skin "Si" Primo 2
briadogs
 
Příspěvky: 93
Registrován: 30 kvě 2011 21:05

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod amatér v 21 led 2013 13:16

S ikonkami (tedy pokud myslíš ty, pro zobrazování POI), je to jednoduché, PRIMO není iGO, má svá nastavení, no a pokud tam dáš ikonky, které byly původně uzpůsobené pro iGO8, PRIMO je nemusí správně načíst. To samé je u PRIMO 2.4. Ten sw. je prostě jinak konfigurovaný a udělat nadstavbu vyžaduje trochu znalosti o dané problematice, pak to může vypadat třeba takto:
20130121125428.png

Jen abych tě uklidnil, já už tu vzpomínal Navon Explorer, najdi si na netu technické parametry této navigace, srovnej je s parametry pro GV 7777, a potom porovnej ceny obou navigací. Já už se opakuji, ale znovu připomínám, seznam se s tím co máš k dispozici, nauč se s tím pracovat, zkus se podívat do nějakých diskusí a uvidíš. Časem přijdeš na to, jak navigaci GV 7777 naučit to co od ní vyžaduješ, dnes je to jen továrně nastavený sw., ale časem ...
Nedělej chybu, ke které to láká každého, není potřeba do navigace ládovat vše co je na netu.

Nevím co myslíš problémem s jazykem, ale jazykový soubor jak pro češtinu, tak pro slovenštinu PRIMO i samotný tablet obsahuje.
No, a obecné sdělení problém se vším, už nechápu vůbec. Mně navigace normálně, a hlavně správně, funguje od jejího prvního zapnutí.
Napiš konkrétně s čím máš problém.

briadogs píše:Ano viem je to dobra cena ale bol som zvyknuty na full vybavu a mohol som si robit akekolvek upravy ocakaval som od novinky tiez nieco podobne.

Ano s nelegálním sw. můžeš dělat cokoli, ale to je jiná kapitola.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod briadogs v 21 led 2013 14:23

No moje zbalisti okolo tohoto su naozaj slabunke teda skor ziadne som odkazany iba na rady od ludi tu na fore lebo nepoznam nikoho co sa vyzna. Nemam predstavu ako to vsetko funguje a ine mi neostava iba posluchnut radu ktoru mi das ty alebo niekto kto do toho naozaj vidi. Najradsej by som si to vsetko urobil podla mojich oredstav bez toho aby som niekoho musel otravovat
Ako napriklad aj tie ikonky velmi sa mi to paci a po skusenosti ked som to tu vsetko chcel napchat podla 1 strany a potom bol problem to rozbegat uz vobec beviem co mozem co nie a aj kedmam obavu ze mi to zasa spadne aj tak sa budem snazit to vylepsit :-).

S tym jazykom som sa zle vyjadril prepac mal som na mysli hlas a konkreetne hlas laura.


Dakujem za to ze sa vobec so mnov zaoberas .

Na navone 660 som mal primo legalne a od sameho zaciatku ma doviedlo na urcene cislo domu aj v malinkej dedinke. Preto mito je velmi divne a vadi mi ze to tak nie je aj u GV 7777.
Samsung Galaxy Tab® 4 8.0 16GB, White 1280 x 800 Pixelelov..primo 9.6.29.356072
SAMSUNG GALAXY TAB2 7" 1024 x 600 ,Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android
NAVON n660 , Gurjon skin "Si" Primo 2
briadogs
 
Příspěvky: 93
Registrován: 30 kvě 2011 21:05

PředchozíDalší

Zpět na PRESTIGIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků