Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO, TV

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod gsmmania v 27 led 2013 14:08

@Amater:
To akoze na tomto zeleze nejde vymenit (udajne osekany) original za nieco ine z netu ?
gsmmania
 
Příspěvky: 36
Registrován: 25 kvě 2010 11:45

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod amatér v 27 led 2013 15:08

O ničem takovém jsem nepsal, ani se na něco podobného neptal.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod gsmmania v 27 led 2013 21:10

Nepochopil som celkom toto:

To se pokoušíš přidávat licence z netu k originálnímu sw.?
gsmmania
 
Příspěvky: 36
Registrován: 25 kvě 2010 11:45

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod kubrticek1 v 28 led 2013 00:16

amatér píše:Prosba k majitelům GV 7777. Můžete vyzkoušet, zda vám funguje tato utilita. V rootu PRIMO vytvořte složku UX, a do ní vložte přiloženou utilitu.
UX_bottomMenu.zip

Nejedná se o nic převratného (to samé je zde viewtopic.php?p=91407#p91407), jde mi hlavně o to, zda vám to bude fungovat.


UX, tak jak je, nefunguje. Rozchodil jsem dle velsaka. Do main jsem dal import dle něj (if_exists). Z DZ jsem složku ui_android ozrcadlil do rootu PRIMA (pro zachování základní verze, a pozdějšímu porovnání). Tam jsem zkopíroval soubor a v main zapsal import. Možná stačí přidat if exists do zipu .
kubrticek1
 
Příspěvky: 109
Registrován: 07 dub 2012 21:50

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod jenda v 28 led 2013 16:42

Prosím uživatele tabletu Prestigio 7777 o následující informace, které mě jako technickému laikovi pomohou při rozhodování koupě.

- jdou nějakým způsobem doinstalovat čísla popisná, když ano, tak prosím nastínit kde zakoupit a nebo jak na to?
- jsou již větší domy a sídliště upraveny tak, že to nejsou nevzhledné kostky ale barevné domy s okny?
- jede tam SKYPE všetně obrazu?
- čtu o problému zakoupit si programy, tak bych se chtěl zeptat co zajímavého je předinstalovaného
např.počasí, nějaké hry pro vnuka a pod.
- jde hrát v DVB-T program Fanda (Smíchov) který mě jede doma jen přes satelit (snad MP4 nebo tak
nějak).

Děkuji za odpověď. Jan.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod amatér v 28 led 2013 17:00

- jdou nějakým způsobem doinstalovat čísla popisná, když ano, tak prosím nastínit kde zakoupit a nebo jak na to? - předinstalovaná verze PRIMO obsahuje čísla pouze ve větších městech.
- jsou již větší domy a sídliště upraveny tak, že to nejsou nevzhledné kostky ale barevné domy s okny? - to si každý může upravit sám jednoduchou úpravou scheme, stačí ze souboru color.ini odstranit zápis 3d_building_color = 0,150,250,150
- jede tam SKYPE všetně obrazu? - ANO
- čtu o problému zakoupit si programy, tak bych se chtěl zeptat co zajímavého je předinstalovaného
např.počasí, nějaké hry pro vnuka a pod.
- spousta věcí lze stáhnout z Google Play zdarma (v prvním postu je i odkaz na detailní informace)
- jde hrát v DVB-T program Fanda (Smíchov) který mě jede doma jen přes satelit (snad MP4 nebo tak
nějak).
- Záleží pouze na tom zda je v dosahu vysílač, který tyto programy vysílá.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod jenda v 28 led 2013 18:52

Děkuji za vyčerpávající odpověď.Jan
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod SuperMUF v 30 led 2013 07:19

Ahoj lidičkové,

koupil jsem si tento 7" tablet s Androidem a s aplikací IGO Primo ... a někde se psalo, že mám 30 dnů od zakoupení na aktualizaci ... říkám si : SUPER ... mám tam legál IGO ale mapy Navteq 2012.Q2 - šup to zaktualizovat ...

v menu programu ( někde poblíž ABOUT ) bylo UPDATE ... hodilo mě to na nějakou stránku, přes WiFi jsem si na pohodičku stáhnul APK, dal ho nainstalovat a výsledek ?

Missing or incomplete folder IGO / License ...

a nikde na netu jsem se nedogooglil co s tím ... ( když pominu klasickou instalaci pirátské verze ... to by fakt bylo asi řešení ale proč jsem tedy kupoval legál, že ? )

děkuji za nápovědu jak postupovat

amatér píše:Než založíš nové vlákno, zjisti, zda už náhodou neexistuje!
Naposledy upravil SuperMUF dne 30 led 2013 11:03, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod Jasper v 30 led 2013 08:54

Možná to chtělo nejdřív číst návod. Každopádně způsob aktualizace map je tady mnohokrát popsán a rozhodně se neprovádí tak jak jsi postupoval ale přes aplikaci Toolbox.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: PRESTIGIO Geovision 7777 - tablet, navigace, iGo PRIMO,

Příspěvekod amatér v 30 led 2013 08:55

SuperMUF píše:v menu programu ( někde poblíž ABOUT ) bylo UPDATE ... hodilo mě to na nějakou stránku, přes WiFi jsem si na pohodičku stáhnul APK, dal ho nainstalovat a výsledek ?

Missing or incomplete folder IGO / License ...

To, že je tam psáno, že se jedná o aktualizaci sw. na poslední verzi iGO MyWay 8.4.2.139242, a o mapách ani ťuk, to tě asi moc nezajímalo. Ono chce také někdy číst.

Jak postupovat? Jednoduše:
1) odinstaluj toho kočkopsa, co jsi do navigace natáhl
2) proveď restart do továrního nastavení
3) po restartu nech provést instalaci a povol nainstalovaní aplikací třetích stran

Aktualizaci můžeš provést do 30 dnů od registrace na Naviextras, není nutné ji provádět do 30 dnů od koupě. Problém je v tom, že PRESTIGIO Geovision 7777, zatím není na seznamu podporovaných navigací, takže si zatím dej nohy do vlažné vody a s aktualizací map počkej.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na PRESTIGIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron