Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NextGen (Android) & TTS & Vocalizer

Moderátoři: maros888, Dráček

Re: NextGen (Android) & TTS & Vocalizer

Příspěvekod amatér v 15 bře 2017 13:46

To je dlouhé povídání. Pro začátek rozkódujme to záhadné označení Voice_TTS-Pro-Android-Next-Koba-Czech-zervdim-v.9.361.Ph.zip
Co je to Koba? Nástroj od Nuance pro PC http://www.kobaspeech.com/en/download-voices
Co (kdo) je to zervdim? Jeden z moderátorů fóra GPSPower.
Kde se berou hlasy s označením Voice_TTS-Pro-Android-Next-Koba-XXX-zervdim-v.9.xxx.zip? Pouze na GPSPower. Je to syntax, který je součástí hlasového balíčku navigace Becker, Opennav, Falk, ..., doplní tam rádo by nové funkce (které jsou pro nové skiny zbytečné) , doplní všude svůj nick, a hurá s tím do světa. Proč? těžko říci :nevim: .
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: NextGen (Android) & TTS & Vocalizer

Příspěvekod JaDakota v 16 bře 2017 10:14

Ahoj chlapci.Nedaří se mi počeštit -zákaz předjíždění a teď-"Valid for a specifield time"čas to potom přečte správně.
V drieralerts je toto. text = text .. L" . " .. sc_translate_VoiceOrLang("Valid for a specified time %s", alert.validity_time())
Jak by tedy měl vypadat zápis?Zkusil jsem snad všechno(krom toho správného)
:zed:
JaDakota
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 bře 2014 12:55

Re: NextGen (Android) & TTS & Vocalizer

Příspěvekod amatér v 16 bře 2017 12:39

JaDakota píše:Ahoj chlapci.Nedaří se mi počeštit -zákaz předjíždění

V poslední verzi skinu je to: Start of no overtaking, oproti původnímu: No overtaking, tak si to oprav v dictionary.voice.
Té druhé části otázky jsem neporozuměl ani zblo.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: NextGen (Android) & TTS & Vocalizer

Příspěvekod JaDakota v 16 bře 2017 16:15

:lol: OK.
Tak tedy takto.Nedaří se mi počeštit Valid for a specifield time
Dodatková tabulka pod značkou zákaz předjíždění 6,00-19,00
Čte takto:Zákaz předjíždění Valid for a specifield time šest devatenáct hodin.
JaDakota
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 bře 2014 12:55

Re: NextGen (Android) & TTS & Vocalizer

Příspěvekod amatér v 16 bře 2017 17:38

My o hlase a jiný o skinu. :roll:

Ono tam totiž není Valid for a specifield time, ale Valid for a specified time %s. Tak si to v dictionary.voice uprav a do utility nakopíruj složku z přiloženého archivu.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Ashampoo_Snap_2017.03.16_17h34m26s_010_.png

lang.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: NextGen (Android) & TTS & Vocalizer

Příspěvekod JaDakota v 16 bře 2017 19:37

Mockrát děkuji.funguje ostatně jako vždy. To ljsem měl dobře,jen sem se jaksi vloudilo :cti:
JaDakota
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 bře 2014 12:55

Re: NextGen (Android) & TTS & Vocalizer

Příspěvekod zivotjeboj v 18 bře 2017 10:58

Chtěl jsem vyzkoušet syntax Voice_TTS-opennav-cze-f1-lua.zip na iGO Israel se skinem Pongo. Do dictionare.voice nakopíroval potřebné soubory a šlape dobře až na nějaké drobnosti.Při hlášení značek např.zatáčky s cedulkou o délce trvání řekne zatáčky první v pravo v úseku dvouch kilometrech.Půjde to upravit na( v úseku dvou kilometrů?) Pak při odbočení např. odbočte v levo náchod na (odbočte v levo směr náchod) a ještě nějaké drobnosti.Třeba se syntaxem Voice_TTSpro-Nua_ve_1-Czech.zip to funguje dobře. Jenom by mě zajímalo jestli to půjde upravit.
zivotjeboj
 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 říj 2016 19:24

Re: NextGen (Android) & TTS & Vocalizer

Příspěvekod amatér v 18 bře 2017 12:33

amatér píše:1) Voice_TTS-opennav-cze-f1-lua.zip není žádný můj voice. Je to originální syntax z navigace Opennav, tak jak je od výrobce. Jediné úpravy, která jsem v něm udělal byla oprava gramatických chyb v souborech config_transforms.lua a config_database.lua, a uzpůsobení souboru info.ini tak aby se zobrazil v nabídce hlasů v programu NextGen.

Do syntaxu Voice_TTSpro-Nua_ve_1-Czech.zip, jsem zakomponoval vše, co je potřeba ke správnému chodu navigačního hlasu, pouze nemusí být aktuální soubor dictionary.voice, nemám čas ani chuť kontrolovat fráze ze skinů.
Takže ano, upravit to jde. Proto jsem syntax, Voice_TTS-opennav-cze-f1-lua.zip, dal k dispozici, aby si ho každý mohl upravit podle své libosti. Pro mne je to nezajímavý syntax.
Pracuji na jiném až bude odzkoušen, dám ho k dispozici.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: NextGen (Android) & TTS & Vocalizer

Příspěvekod amatér v 18 bře 2017 14:01

Žádost

Prosím všechny. Nepište mi, soukromé zprávy o problémech s použitím hlasu! Od toho je fórum, pokud budu vědět odpovím na fóru, pokud ne, určitě bude vědět někdo jiný. Nejsem schopen odpovídat na vše, všem, ztrácím se v tom, nevím co kdo chtěl včera a vše mi začíná splývat v jeden nesourodý celek.
Je mi líto, ale na SZ již nebudu odpovídat.
Děkuji za pochopení
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Předchozí

Zpět na Hlasy TTS pro Primo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků