Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TTS hlas pro Android Acapela

Moderátoři: maros888, Dráček

Re: TTS hlas pro Android Acapela

Příspěvekod SvoDa v 03 črc 2016 08:43

O 2 strany zpátky jste si psali toto
doktorpechy píše:Musím volat o pomoc,igo nevidí tts hlasy.Mám svox i acapelu,vše koupené včetně hlasů.Nedokážu přijít na to,proč v telefonu(xiaomi mi3,android 6) při zvolení acapely igo tts hlasy nevidí,při zvolení svox se všechny tts hlasy objeví v nastavení. Jde o igo primo 9.6.29.483387. Identický program,rozdíl je pouze v sys.txt kvůli rozlišení,mám v multimed.jednotce v autě a tam to maká normálně,tts hlasy vidí při svoxu i acapele. Co je špatně? Mám acapelu zvolenou pro převod textu na řeč a jazyk přístroje čeština.Díky
oversx píše:Co mám já vypozorované, tak Acapela nemá ráda tzv. dirty flash při používání custom ROM, povýšení systému pomocí OTA a možná i jiné upgrady. V tu chvíli to chce reinstalaci (odinstalovat + znova nainstalovat). Momentálně mám jeden z posledních buildů 6.0.1 (r45) a Acapela je funkční i v systému i v Avicsyncu.
doktorpechy píše:Mohu potvrdit výše uvedené od oversx,podařilo se mi konečně vyřešit potíže po aktualizaci,navi program odinstalovat,celou složku navigace včetně podsložek posadit do interní paměti a znovu nainstalovat.Acapella breptá jak má.
tak v čem je problém?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: TTS hlas pro Android Acapela

Příspěvekod doktorpechy v 03 črc 2016 15:45

Díky amatérovi za nasměrování,a co se týče problému,nastal znovu po aktualizaci,ovšem tentokrát to již nejde rozchodit.
doktorpechy
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 19:26

Re: TTS hlas pro Android Acapela

Příspěvekod Martin_J v 26 srp 2016 09:08

Dnes ráno proběhla na mém telefonu aktualizace Acapely, TTS hlasy se objevily a Eliška rozmluvila. Jenom škoda, že pomalu přecházím na iGo Navigation.
Sony Xperia Z3 compact, Android 6.0.1, iGo Primo, iGo Navigation
Martin_J
 
Příspěvky: 20
Registrován: 24 led 2011 09:45

Re: TTS hlas pro Android Acapela

Příspěvekod amatér v 26 srp 2016 10:12

No, a v čem je problém?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TTS hlas pro Android Acapela

Příspěvekod Martin_J v 26 srp 2016 15:24

Teď už v ničem, ale pár stránek zpět tady pár lidí včetně mne řešilo problém, že po aktualizaci Androida na verzi 6 v kombinaci s Acapelou TTS hlasy z Prima zmizely. Nyní to vypadá, že poslední aktualizace Acapely problém řeší.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
Sony Xperia Z3 compact, Android 6.0.1, iGo Primo, iGo Navigation
Martin_J
 
Příspěvky: 20
Registrován: 24 led 2011 09:45

Re: TTS hlas pro Android Acapela

Příspěvekod doktorpechy v 27 zář 2016 14:17

Nevypadá,je to tak,mně se acapela aktualizovala dnes a skutečně Eliška povídá i pod šestkou androidem.
doktorpechy
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 19:26

Re: TTS hlas pro Android Acapela

Příspěvekod Šimon v 18 lis 2016 12:08

Ve 2DIN zařízení mám od výrobce, resp. prodejce jako bonus nainstalované IGO (nějaká verze Basarsoft) a při spuštěné navigaci lze zároveň poslouchat rádio. Při volbě standardního hlasu se rádio automaticky ztiší, ovšem při navolení TTS hlasu nikoliv. Zvuk rádia zůstává v plné intenzitě, tak že Elišku prakticky neslyším. Lze toto nějak ošetřit - třeba v SYS textu?
Šimon
 
Příspěvky: 10
Registrován: 12 bře 2014 09:50

Re: TTS hlas pro Android Acapela

Příspěvekod amatér v 18 lis 2016 14:11

A co prodejce? Když umí dát jako bonus k navigaci verzi iGO pro Turecko, a TTS hlas, měl by vědět ja na to.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TTS hlas pro Android Acapela

Příspěvekod Šimon v 18 lis 2016 22:49

Ahoj Mirku (potkávali jsme se na srazech Mio - treo). TTS a hlas Eliška jsem si tam nainstalovat sám. Prodejce by mi určitě poradit nedokázal. Ten je rád, že se vůbec orientuje v HW, který prodává ;-) .
Šimon
 
Příspěvky: 10
Registrován: 12 bře 2014 09:50

Re: TTS hlas pro Android Acapela

Příspěvekod vovi v 19 lis 2016 06:16

Zkus si pohrát s nastavení "Audio stream" ... viz viewtopic.php?p=101032#p101032
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Hlasy TTS pro Primo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron