Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Moderátoři: maros888, Dráček

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 25 bře 2013 21:25

Uprav zápis
Kód: Vybrat vše
return translated_voice_format(m_i18n_voice("After %s"), ...

třeba na
Kód: Vybrat vše
return translated_voice_format(m_i18n_voice("After_1 %s"),

Pak dej do dictionary.voice např.
After_1 %s="ve vzdálenosti"
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod xsub v 27 bře 2013 12:05

Tak už jsem našel příčinu těch mých problémů s načítání TTS hlasu. Primo se po ukončení neukončí úplně, ale zůstane nějak viset ve spuštěných aplikacích. Teď ještě najít důvod, proč se tak děje a odstranit :roll:

U té hlášky pro RoutePlanningMethod stačilo nahradit
Kód: Vybrat vše
sc_wVoiceFormat_search_distance(dist)

tímto:
Kód: Vybrat vše
builtin.format(L"%{distance:3}", dist)

a už to říká pěkně: Po osmi stech metrech ve směru jízdy nízkoemisní zóna.
xsub
 
Příspěvky: 18
Registrován: 07 srp 2012 18:55

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod pali3x v 10 dub 2013 06:43

Mám presne ten istý problém, ktorý má "xsub" - taktiež mi nenačítava TTS hlas. Vyriešil som to rovnako -nakopírovaním hlasu ešte raz.
Môj postreh je však takýto: Hlas sa načítava perfektne, až pokiaľ neotvorím nejakú aplikáciu (hru, kalendár, budík...) - väčšinou takú, ktorá je uložená na mieste kde SVOX hlas - napr v telefóne, alebo na karte. Pokiaľ nič neotvorím a hlas sa načítal pri predošlých otvoreniach IGa, tak sa načíta aj na budúce. "A teď babo raď" ;).
V TTS hlase som skúšal aj upozorňovanie na značky, ale zdalo sa mi, ža to len ruší. Tak som to vypol. Spýtam sa ešte - je tam možnosť, aby prekročenie rýchlosti hlásilo ináč ako pípnutím? Napríklad - "Prekročili ste rýchlosť"?
pali3x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2013 06:02

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod vovi v 10 dub 2013 09:54

A to Primo ukončujete tlačítkem na přístroji (Back či Home), nebo ikonkou "Vypnout" z hlavní obrazovky Prima? Ten pokus o vypnutí pomocí Android tlačítek způsobí jen minimalizaci, ne vypnutí.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod luboz v 10 dub 2013 21:09

Osobne mam rovnaku skusenost a z casu na cas sa mi stane tiez ze tts hlas tam ako keby nebol a automaticky sa vyberie iny hlas. Je to nastastie zriedka, tak som to neriesil.
A s tym ukoncenim iGO, aspon pre verziu na ktorej je postaveny moj Thin 1.X je naozaj pravda ze aj po normalnom ukonceni iGO ostane bezat v procesoch. Thin to ale riesi.
Zial zatial som nemal cas sa kuknut na novsie verzie, tak tam sa neviem vyjadrit...
luboz
 
Příspěvky: 25
Registrován: 11 kvě 2011 08:15

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod pali3x v 11 dub 2013 05:14

Mne Igo nezostane bežať viditeľne v procesoch, akoby bol otvorený - možno na pozadí. A tusím, že Igo sa nedá ukončiť ináč ako tlačidlom exit. Ja som TTS hlas vyriešil presunutím zvyšných hlasov (nie TTS) do inej zložky a ešte raz som nakopíroval TTS hlasový súbor + premenoval som ho (podľa jednej rady, ktorá je tuším uvedená vyššie). Ak sa z času na čas IGO nezapne s TTS hlasom, tak sa bude reštartovať až dovtedy, kým ten hlas nenájde = nezapne sa s iným hlasom, lebo tam nie je).
Pomáha ešte pred spustením IGa spustiť SVOX hlas (nape na SK -Elena) a potom ide všetko ako má. Nechápem prečo to takto funguje. Mám Android 2.3.6 .

Problém s vypadávaním TTS hlasu sa v podstate rieši len na tomto fóre (užívateľ "xsub"). Inde si to zrejme nikto nevšimol. V podstate "xsub" našiel aj najschodnejšie riešenie. Síce to priamo nerieši príčinu, ale funguje :).
pali3x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2013 06:02

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod xsub v 11 dub 2013 12:33

To Luboz : používám Tvoji thin 1.1 na GB 2.3.4 a ta tento problém má taky. Řeší to thin 1.2 nebo 1.3 ? Tyto verze jsem zkoušel, ale vrátil se k 1.1, protože u 1.2 i 1.3 mi při přehrávání hudby na pozadí mluví do hudby, zatímco 1.1 hudbu ztlumí při hlasovém výstupu z navigace.
xsub
 
Příspěvky: 18
Registrován: 07 srp 2012 18:55

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod pali3x v 12 dub 2013 06:25

Ja používam Thin 1.3 a robí mi to. Síce to mám z iného fóra, ale myslím, že to bude to isté čo tu. Ináč je IGO super. TTS hlas síce naviguje niekedy trošíčku neohrabane, ale zvykol som si a klasický hlas sa mi zdá veľmi obyčajný na to, že ma naviguje nejaká mašinka :).
pali3x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2013 06:02

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod hladik2 v 18 dub 2013 10:06

Po delší době jsem použil navigaci a v jednom úseku jsem dostal hlášení odbočte do ulice "svislá čára,svislá čára,procento"
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 18 dub 2013 10:34

Před drahnou dobou jsem psal, co způsobuje tento problém. Stačí ze složky phoneme odstranit české .ph


=======================================================================================================
"svislá čára,svislá čára,procento" konec hlášení.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Hlasy TTS pro Primo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků