Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Moderátoři: maros888, Dráček

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod jaryn.1 v 21 dub 2014 17:08

Vypínám to korektně - tedy tim červeným tlačítkem...Zatim to nechám takhle, ta Zuzana má příjemnější hlas a nezní tak "plechově".
Samsung Galaxi Trend - Igo Primo 2.4 - 9.6.29.331894
Samsung Galaxy Tab 3 - Igo Primo 2.4 - 9.6.29.365016 skin_GjAk_v2.1_AriNe_35F_Megris
Uživatelský avatar
jaryn.1
 
Příspěvky: 40
Registrován: 30 dub 2009 15:59

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod lapal v 02 led 2016 21:28

Ahojte všici. Mám malý dotaz.
V navigaci používám zde stažený hlas Ivety (Voice_TTSpro-SVOX-Czech_v.1.4.zip), mám tam nastaveno hlášení obce a nevím čím to je, ale vždy mi hlásí: "obec středník (a název obce)". Nevíte jak to slovo "středník" z hlášení odstranit? Mám iGO primo 9.6.29 pro Android.
Předem díky....

A ještě dotaz...
Cca po devíti až jedenácti kilometrech mi Iveta úplně přestane mluvit. Je na to nějaké řešení?
Díkyyyyyyy
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 04 led 2016 13:51

1) To není chyba hlasu, ale použité ux utility, nebo skinu.
2) Ano nepoužívat SVOX, ale Acapelu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod lapal v 04 led 2016 16:05

Děkuji za odpověď.
Mohlo by to být v UX utilitě Wiman? Dá se to tam případně nějak editovat, nevíte někdo???
Jinak používám skin Dimka 1.3.1. Je případně nějaký jiný skin, tomuto podobný, vyhovuje mi?

Někdy tedy asi vyzkouším tu Acapelu. Do ní je jen hlas placený, že? Myslím že Eliška?
Není náhodou použitelný místo toho placeného nějaký free?
Bojím se, abych nezaplatil a nakonec to dělalo taky nějakou chybu. Elišku jsem k vyzkoušení jako třeba trial nikde neviděl.

Díky.......
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod vovi v 04 led 2016 16:16

Plati se za hlasovou syntézu přímo Acapele. To, co hlasy říkají v navigaci, se samotným hlasem nijak nesouvisí - engine prostě dostane text a ten "přečte".
A Eliška je na poslech mnohem příjemnější než Iveta.

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10 pomocí Tapatalk
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 04 led 2016 16:41

Nehledě k tomu, hlas Eliška lze bezplatně odzkoušet po dobu 14 dní. A 50 Kč ...?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod lapal v 04 led 2016 17:04

Díky, to vyzkoušení zdarma zní dobře. Ale když v mobilu otevřu tu Acapelu a kliknu že mám zájem o hlas Eliška, tak mi to nabízí pouze koupi, ne vyzkoušení zdarma. Jen se tam objeví "platební metody" a "Uplatnit kód" a jinak žádná možnost. Kde to tam je?????
Těch 50,- Kč je co? Za takovou cenu bych to risknul i do plnejch. :)
Poradíte prosím????
Díky.....
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod SvoDa v 04 led 2016 17:27

Těch 50 Kč je jednorázová cena za český hlas aplikace Acapela a jak si to zakoupíš, stáhneš, navolíš pro čtení TTS ve tvém telefonu a máš to nafurt s bezplatnými aktualizacemi, čili bez jakýchkoliv dalších poplatků) a můžeš si to za tyto jedny peníze nainstalovat i na další telefony, které máš pod svým xxx@gmail.com účtem.
Ikdybys dával telefon to továrního stavu, stáhneš to pak znovu a tentokrát zdarma, jelikož jsi to již jednou zaplatil (pokud bude telefon pořád pod tím xxx@gmail.com účtem, pod kterým jsi aplikaci z gůglplej stahoval - to platí obecně pro všechny nákupy na gůglplej)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod lapal v 04 led 2016 17:37

Aha, tak takhle to je.
Omlouvám se za tolik otázek, ještě jsem na googleplay nic nekupoval, ale mně se tam nikde žádných 50 Kč neukazuje, jen 110 Kč. Jak se dostanu k té 50?
A jakým způsobem se platí, jen kartou? Třeba převodem to nejde?
A to 14denní vyzkoušení zdarma se aktivuje a funguje jak, ví to někdo?
Znovu sorry za tolik otázek, ale jsem v tomhle fakt začátečník........ :roll:
Ještě jednou díky.
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod SvoDa v 04 led 2016 17:52

Na playgoogle je uvedeno 3,99€, takže to odpovídá spíše těm 110 než 50,-, ale platí se zásadně kartou, nikoliv převodem či dokonce složenkou :)
O vyzkoušení zdarma na playgoogle nic nepíší, ale třeba se ti tam někde v rámci instalace taková hláška objeví až po zaplacení s tím, že když ti to nebude fungovat nebo vyhovovat (na to máš třeba oněch 14 dní), odinstaluješ, dáš jim to vědět, oni ti zruší licenci a vrátí peníze. I toto na playgoogle někteří vývojáři praktikují.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Hlasy TTS pro Primo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků