Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Moderátoři: maros888, Dráček

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod vu5936 v 12 srp 2012 21:22

Mě Iveta běží bez problémů jenom na ICS 4.0.3. Bohužel je to zařízení, které nemá GPS chip :cry:
Co to znamená, že moc neběží?
Naposledy upravil vu5936 dne 12 srp 2012 21:36, celkově upraveno 1
vu5936
 
Příspěvky: 417
Registrován: 18 črc 2010 19:01

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 12 srp 2012 21:34

nalim66 píše:Prosim mate nekdo vylečený hlas Iveta na android ic4.Já už si stím zase hraji 2 den a stale nejde.TTS.Dekuji


Nevím, co je vyléčený hlas, ale postupuval jsi podle toho, co jsem psal >>>zde<<<?
Před samotným spuštěním PRIMO ještě zkontrolujte složku save a z ní odstraňte všechny soubory s příponou *.cks
a
do sys.txt přidejte:
Kód: Vybrat vše
[interface]
save_checksum=0
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod Jasper v 13 srp 2012 08:02

1nio1 píše:Ahojte, mam jiny problem, vse nainstalovano dle navodu, v primo se mi hlasy v nabidce objevi, alepokud vyberu jakykoliv s TTS tak mi zmizi v Hlasitosti posuvnik Navigace a nejde zvuk.Jakmile vyberu v jazyku prirozeny hlas posuvnik se objevi a hlas funguje.
Kde muze byt chyba ? dik.

Samsung Galaxy S II verze 4.0.3


Já mám Android 4.0.4 a Iveta funguje bez problémů. Posuvník hlasitosti v Primu taky nemám. Je to jednoduché. Primo bere nastavení hlasitosti přívo z SVOX. Takže hlasitost musíš nastavit přímo tam.
1.png

7.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 13 srp 2012 08:24

Při navoleném TTS hlasu a spuštěné navigaci je možné hlasitost regulovat přímo hw. tlačítkem přístroje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod x46x v 13 srp 2012 11:50

Má pravdu pokud mam TTS hlas tak hlasitost medii sjede na nulu a nemluví to, pokud ji vytáhnu, vráti se hned na nulu (zvuk nefunguje v celé navigaci), pokud ale připojím sluchátka hlasitost zustane tak jak má a hlas mluví normálně
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod vovi v 13 srp 2012 17:20

Dotaz na pozornější čtenáře (to víte, hlava stará, nepracuje... :oops: ): někde jsem zahlédl zmínku o tom, že se dá upravit jakýsi parametr v SYS.TXT či nějakém tom .INI, který umí zrychlit/zpomalit TTS hlas podle potřeby konkrétního zařízení. Já na Xperii narážím na to, že Primo jako jediná mně známá aplikace hovoří výrazně pomaleji, než je nastaveno v systémových nastaveních SVOX, takže by se mi zrychlení hodilo. Jenže jsem to četl v době, kdy jsem neměl čas se v instalaci vrtat a teď, když je času i chuti relativně dost, to zase nemůžu najít. Dokázal by mě někdo nasměrovat?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod x46x v 13 srp 2012 18:01

Změň hodnotu tts_rate
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 13 srp 2012 18:18

To funguje u Nuance, u SVOX zatím ne.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod x46x v 13 srp 2012 18:54

Tak to pardon, chtěl jsem se zeptat, používám tvůj hlas (nevím jaký je rozdíl mezi tímto a tvým), ale zajímalo by mě kde naleznu a jak upravím příkazy pro hlášení bodů výstrah, chtěl bych si je přepsat, v My Way to nebyl problém ale tady se zatím nechytám. Navíc i hlášení rychlosti je v hlasu (v info souboru) napsáno jinak než co mi to řiká, je tam psáno překočil si rychlost, ale mě to hlásí něco ve smyslu že "rychlost je omezena 50ti kilomerty v hodině" Kde to tedy najdu? Děkuji
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod vovi v 13 srp 2012 18:59

Tak to TTS_RATE to opravdu není - a navíc, když na něj sáhnu, tak čertvíproč přestanou mluvit všechny hlasy (i namluvené).
To, co jsem viděl, byl nějaký koeficient mezi 0,5 a 2 a jestli se pamatuju dobře, tak v podstatě měl fungovat jako to TTS_RATE, jen se vyjadřoval jinak... Budu pátrat dál.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Hlasy TTS pro Primo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků