Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Moderátoři: maros888, Dráček

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod SvoDa v 29 říj 2012 10:23

Tady viewtopic.php?p=87777#p87777 se píše, jak by se mělo docílit toho, aby v PRIMO právě při pokynech k přerušení přehrávané hudby nedocházelo. Nemáš tudíž tento zápis v sys.txt?
Bez tohoto zápisu, nebo s "nulou" by to tedy mělo (standartně) hudbu při pokynech zeslabovat.
Se zápisem
Kód: Vybrat vše
[sound]
pause_mp3_sooner=1
se hudba před pokynem zeslabí a až pak umlčí o půlvteřinku dříve než přijde pokyn (podobně po odeznění pokynu), takže to přerušení hudby a pokyn tak "nesplývají".
Toto platí pro Primo na WinCE, jestli to bude fungovat u Androidu však netuším.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod xsub v 30 říj 2012 13:00

Tohle to bohužel není. Hledal jsem zápisy i v system.ini, ale nic. Změna parametru nemá žádný efekt.
Nějaký jiný nápad?
xsub
 
Příspěvky: 18
Registrován: 07 srp 2012 18:55

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 30 říj 2012 13:05

SvoDa nepsal v system.ini, ale v sys.txt.
Jo, a jiný nápad? Pokud to nefunguje, nepřehrávat při navigování hudbu. ;)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod SvoDa v 30 říj 2012 13:56

Případně se ještě mrkni do data.zip\project_config\igo9.ini, jestli to nějaký aktivista nedopsal tam.

Jestli jsi to ale opravdu hledal i v sys.txt a nebylo to tam a i zkoušel to v sys.txt dopsat s nulou a chová se to stále stejně, pak to, co funguje v WinCE nefunguje v Androidu.
Třeba se ozve někdo s Andoidem, jestli má stejný problém, nebo je problém jen u tebe.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 30 říj 2012 15:03

Odzkoušel jsem SVOX i Acapela, při navigování se přehrávaná hudba vždy ztiší, proběhne hláška a hudba se opět ozve. Problém budeš muset hledat opravdu jen ve svém nastavení telefonu, nebo PRIMO.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod xsub v 30 říj 2012 20:06

Já to vím, že to je v mém telefonu. Původně mi to hudbu přerušovalo, ale teď to nedělá. Někde jsem asi nějakej parametr odmazal a teď nemůžu zjistit jakej. Zkoušel jsem jak sys.txt (pro amatéra : v původním dotazu jsem psal že "i system.ini" :-) ), tak system.ini tak igo9.ini. Ale určitě jsem změny dělal jen v sys.txt.
Ale od té doby, co mi to dělalo co chci, jsem dával verzi TTS 1.2 od amatéra a nějaký úpravy skinu - vlastní derivát dostupných skinů.
Zkusím to vrátit do původního stavu a postupně zjistit, při čem se to změnilo.
Každopádně zatím díky oběma za rady.

EDIT: Tak už to mám vyřešeno. Mám ještě GB a nenapadlo mě, že to dělá instalace Thin 1.2 s úpravou zvuku pro JB. Takže instalace Thin 1.1 a už to hraje jak jsem chtěl.
To nastavení [debug]background_voiceguidance nemá žádnej vliv, [sound]pause_mp3_sooner funguje, ale mě se osvědčilo nastavení maximálně 1 (ideálně0.5). Vyšší čísla už znamenají zbytečně dlouhou pausu před hlasovým pokynem.
xsub
 
Příspěvky: 18
Registrován: 07 srp 2012 18:55

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod Lokomaz v 19 lis 2012 15:56

Chtěl jsem se zeptat ohledně hlasu TTS Iveta, měl jsem hlas původně upravený z WM a četl názvy ulic.
Nainstaloval jsem si nový hlas pro Android TTS Iveta Svox Czech v1.3 a k tomu přidal úpravy v sys , hlas funguje dobře ale nehlásí názvy ulic.
Hlásí vzdálenost a všechno ostatní ale název ulice ne a ne .
Kdyby někdo věděl co mám špatně tak dík.
Lokomaz
 
Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2010 10:14

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 19 lis 2012 16:11

A co "Rozšířená nastavení" > Chování v oblasti s mateřským/cizím jazykem?
obr_118.jpg


Lokomaz píše:... a k tomu přidal úpravy v sys , ...

Co konkrétně?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod Lokomaz v 19 lis 2012 16:28

Mám nastavený přesně takhle i v oblasti s cizím jazykem.
Je zajímavý že když dám ten starý, jmenoval se - Voice_TTS-Android-Z-Czech_PSB_V.3.2+100924.zip - který ale není - LUA ,ale csv tak to mluví až se práší.
Ovšem v tom ale nejde nastavit to rozšířené menu.
Lokomaz
 
Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2010 10:14

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 19 lis 2012 16:47

Ptal jsem se také na ty zápisy v sys.txt.

Obecně, hlas je nastavený tak, aby hlásil název ulice od vzdálenosti cca 350 m před manévrem, a také to tak hlásí.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Hlasy TTS pro Primo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník