Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Moderátoři: maros888, Dráček

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 04 led 2016 18:22

Ale houby, je potřeba nainstalovat Acapelu, potom vybrat hlas! HOTOVO, nic se předem neplatí!
EDIT: Tak už změnili politiku :P
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod Mio-Treo.info v 04 led 2016 18:59

    Obrázek

SvoDa píše:... platí se zásadně kartou, nikoliv převodem či dokonce složenkou...


Dovolím si upřesnit ještě maličkost - lze platit i mplatbou (pokud je podporována ze strany mobilního operátora), tedy buď stržením odpovídajícího kreditu u předplacených SIM karet, nebo přičtou odpovídající sumu k vyúčtování v případě mobilních paušálů (ceny jsou stejné jako při platbě kartou) ;-) Tento systém využívám a nemusím tak do Google Play zadávat platební kartu :bravo:
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod lapal v 05 led 2016 10:43

Děkuji všem za Váš čas a všechny info. Nevím jistě, zda by hlas u mě fungoval bez problémů a jestli bych zbytečně nepřišel o 110 Kč, tak na to zatím raději prdím. Škoda, že nenabízejí to zdarma k vyzkoušení. No nic.
Ještě si dovolím malý dotaz, existuje ještě nějaká jiná dobře fungující možnost TTS mimo Svox a Acapela a české hlasy Iveta a Eliška do iGO Primo pro Android? Nejlépe zdarma a nebo alespoň zdarma na vyzkoušení?
Díky Vám všem....
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 05 led 2016 10:49

Víš co? Používejte přirozený hlas, ten je zadarmo.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod lapal v 05 led 2016 12:03

Díky, ono mi nejde prioritně o to "zadarmo", spíš se tady ptám oproti mně zkušených, abych nevyhodil peníze za něco nefunkčního, těch 110 Kč je vážně dost na hokus pokus. Rád bych si to třeba předem jen zadarmo vyzkoušel a pak klidně zaplatil, v tom problém není.
Jinak právě ty TTS hlasy se mi líbí, že "více namluví informací" .
No nic, zkusím to dál s tou Ivetou, třeba se časem polepší. :)
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod amatér v 05 led 2016 14:10

Teď mě tak napadá, on ani SVOX není zadarmo, tak už přestaň fňukat. Mimo to, nevím o nikom, komu by Acapela nefungovala.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod Ivo K v 05 led 2016 20:21

lapal píše:.... abych nevyhodil peníze za něco nefunkčního...
Tak toho se bát vůbec nemusíš -> mnohokrát vyzkoušeno -> na mnoha "strojích" -> mnoho spokojených uživatelů
lapal píše:.... těch 110 Kč je vážně dost na hokus pokus.
Jistě se nejedná o "hokus pokus", to bys už mohl pochopit.
Jinak, dle mého názoru je to za 110,-Kč skoro úplně zadarmo! :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod SvoDa v 05 led 2016 20:28

@lapal: Pokud je 110 Kč pro tebe moc, a mocí mermou to chceš nejdřív vidět/slyšet fungovat, tak u aplikace na playgoogle vidíš, kdo z tvých přátel připojil k aplikaci komentář (komentáře přátel z Google+ vidíš jako první), tak zkus někoho kontaktovat, ať ti ji předvede, popř. ti někdo z nich, jeli to hodně dobrý kamarád, který Acapelu má, pro otestování na tvém přístroji, může na chvíli dovolit aktivovat na tvém přístroji jeho @gmail účet, pod kterým si Elišku stáhneš zdarma (jak už jsem psal, tak zdarma proto, jelikož jsi ji kamarád již jednou pod tímto účtem zaplatil) .
Po deaktivaci (odhlášení) kamarádova @gmail účtu z tvém mobilu už ale samozřejmě Eliška fungovat nebude, jelikož je vázána na příslušný @gmail účet, který je na přístroji aktivní. Je to krkolomné, je nutné pohlídat nežádanou sychnonizaci všeho možného z kamarádova účtu a tvého telefonu, ale cesta k otestování zdarma to je.
Jednodušší tak vidím test Elišky na kamarádově telefonu, který těch 110 Kč investoval.

Souhlasím ale s předřečníky, není důvod, proč by to zrovna na tvém mobilu fungovat nemělo, vývojáři jsou na fungování a "všech" přístrojích ekonomicky zainteresovaní a za tu dobu, co Acapela existuje již mouchy pro fukčnost na různých přístrojích vychytali, stačí si přečíst komentáře k aplikaci na playgoogle, jestli tam najdeš někoho, komu to nefakčí
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod lapal v 05 led 2016 22:05

Díky za reakce. Těch 110 Kč je pro mě hodně pouze za případný "hokus pokus". Samozřejmě pokud bude funkčnost vynikající, rád za to ty peníze dám. Po všem, co jste o Acapele napsali a když jsem juknul na ty reakce, jí začínám důvěřovat, tak to pravděpodobně prubnu. Sem jsem se s tím obrátil proto, že s tím nemám doposud zkušenosti, potřeboval jsem nějaké tipy a reakce zkušenějších, od toho dle mého takováto fóra jsou, aby se z lajků mohli stát zkušení. :) Tak snad jsem svými dotazy nikoho nepobouřil....
Ještě jednou díky všem, J.
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Hlas TTS Iveta pro PRIMO for Android

Příspěvekod oltcit v 12 led 2016 12:13

lapal píše:Děkuji všem za Váš čas a všechny info. Nevím jistě, zda by hlas u mě fungoval bez problémů a jestli bych zbytečně nepřišel o 110 Kč, tak na to zatím raději prdím. Škoda, že nenabízejí to zdarma k vyzkoušení. No nic.
Ještě si dovolím malý dotaz, existuje ještě nějaká jiná dobře fungující možnost TTS mimo Svox a Acapela a české hlasy Iveta a Eliška do iGO Primo pro Android? Nejlépe zdarma a nebo alespoň zdarma na vyzkoušení?
Díky Vám všem....
Vocaliser ma 7dnovy trial, aj som ho zakupil, slov. Laura mi sadla najviac.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

PředchozíDalší

Zpět na Hlasy TTS pro Primo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků