Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Příspěvekod amatér v 22 lis 2015 13:51

doktorpechy píše: Druhá věc,jak donutím igo,aby běželo na pozadí bez potřeby vypnutí,např.aby bylo zobrazené rádio a navigace obr.řečeno byla v liště,pokud to tedy lze.Verze igo 9.6.29.483387,skin DimkaWA_aP133.Díky

Řešení je popsáno zde viewtopic.php?f=75&t=1380&hilit=triky&start=10#p63954
a druhá varianta zde: viewtopic.php?f=75&t=1380&hilit=triky&start=20#p67398

U první části dotazu, nevím přesně o co ti jde.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Příspěvekod doktorpechy v 22 lis 2015 16:29

Díky za odkazy.K tomu prvnímu dotazu,jde mi o zvuky,které jsou ve složce audio ať ve skinu nebo v programu igo/ui_anroid/audio.Tyto zvuky používám jako varovné zvuky u radarů a pod,jsou ve formátu vaw.Mnou používaný skin používá pouze jeden zvuk,Passcam,a to na veškeré výstrahy.Snažím se tam ještě doplnit další zvuky,ale tyto nejsou v nastavení vidět,tak se ptám,kde může být chyba.Díky.
doktorpechy
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 19:26

Re: Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Příspěvekod amatér v 22 lis 2015 17:14

V základním skinu, žádné takové nastavení není, a jiné skiny nepoužívám, takže nevím o jakém nastavení je řeč. Pokud někam něco dokopíruješ, musíš k tomu také uvést cestu.
Pokud chceš u každého radaru jiný zvuk, otevři soubor igo9.ini a zvuky si přiřaď podle vzoru zde:
http://www.forum.entershop.cz/viewtopic ... 299#p48978
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Příspěvekod doktorpechy v 22 lis 2015 22:13

No sláva,už je mi to jasné,ještě jednou díky za nakopnutí.
doktorpechy
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 19:26

Re: Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Příspěvekod doktorpechy v 24 lis 2015 20:52

Ještě jednu věc,cestu podle návodu ve tvých odkazech přepíšu buď v data zipu nebo v sys. Os mám android a nechci se do toho zamotat,totiž v data zipu mám nejenom igo9.ini,ale i dva soubory igo9_android.ini.Kam je lepší cesty zapsat,a ještě dá se někam zapsat,aby igo načetlo zvuky ze složky audio a já si příslušný zvuk mohl vybrat v nastavení zvuku a výstrah,tím bych ze v zásadě vyhnul dosti dlouhému zápisu .Díky
doktorpechy
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 19:26

Re: Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Příspěvekod Ivo K v 26 lis 2015 08:50

Udělej to podle odkazu, který ti dal amatér a nehledej další "PODOBNÉ" soubory.
Rozdíl mezi vložením do data.zip nebo sys.txt je hlavně v tom, že data.zip používáš k určité verzi Primo (tedy k určitému "Exáči" či Apk souboru) a soubor sys.txt můžeš použít i k jiným verzím Primo.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Příspěvekod doktorpechy v 09 pro 2015 16:22

Všechno dobrý až na to,že se nedaří.Přepsal jsem podle návodu a navigace se se mnou přestala bavit,vůbec nenajela.Vrátil jsem původní sys a dobrý,jen na mně u každé události řve pouze passcam.Už jsem z toho na mrkev :zed: Nic,ještě ke skinu,mám skoro kompletně přeložený skin diMKA WA aP.1.3.3 (můj překlad),některá slova jsou však v angličtině a v textu dictionary vůbec nejsou zapsané.Používá igo ještě jiný jazykový zdroj? Díky
doktorpechy
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 19:26

Re: Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Příspěvekod amatér v 10 pro 2015 09:22

doktorpechy píše:...některá slova jsou však v angličtině a v textu dictionary vůbec nejsou zapsané.

A jak tedy mohou být přeložena, když nejsou v dictionary.lang?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Příspěvekod doktorpechy v 10 pro 2015 17:55

Tak teď nevím,zda mám dlouhé vedení,nebo mi něco uniká,moje domněnka je ta,že soubor dictionary.lang obsažený v souboru lang_czech.zip je překlad slov,které program čte odjinud,mohu li to tak říct,neboť pokud smažu lang_engl.zip,mám tam volbu jen češtiny,stejně některá slova jsou anglicky,byť je mám přeložené.Proto se ptám,odkud se ty slova berou.K předchozímu příspěvku-možná jsem se špatně vyjádřil,například nastavení datových polí,tlačítko current route,nebylo v textu,dopsal jsem ho,přeložil,stejně píše originál.Není to nic,co by mi trhalo žíly,těch slov je málo,ale ze zájmu.
doktorpechy
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 19:26

Re: Skin diMka WA aP.1.3.2 Black PlanMap mod

Příspěvekod amatér v 10 pro 2015 20:10

Ono není Current Route jako current route.
Já ten skin neznám, ale nemůžeš překládat pouze podle toho, co vidíš. Základní fráze překladu musí být přesná ! Správný tvar musíš najít v souborech *.ui, popř *.lua
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron