Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

UX utility pro PRIMO Android

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod mirek1011 v 20 kvě 2014 17:33

Utilita běží na aktivním signálu GPS, v mém případu s naplánovanou trasou. Při použití rastrových map s nastavením pro 2D je pak náhled s rastrem. V simulaci utilita rozhodně nejede.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2014-05-20-10-30-09.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod JohnB204 v 25 kvě 2014 16:31

Tak utilita "next_maneuver_overview.20.zip" je prima, ale přece jen bych se zeptal na jeden nedostatek, který se objevil.... Při navigování v "portrait" utilita způsobuje pád iGA a to v momentě startu (ne jenom při startu), kdy je zachycen gps signál....iGO je prostě ukončeno:-(... Věděl by někdo příčinu? Diky moc za případné rady..

Odesláno z mého Sony Xperia Z 1
Uživatelský avatar
JohnB204
 
Příspěvky: 133
Registrován: 23 srp 2012 23:34

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod mirek1011 v 25 kvě 2014 17:06

Ano, potvrzuji, na výšku padá, na šířku také nic moc - občas problikává obrazovka.
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod mirek1011 v 09 čer 2014 08:24

Tak zatim nikdo netestoval? Ma uz nekdo s touto UX poznatek? Chova se korektne? Nikomu na vysku (portrait) Primo nepada?
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod V12 v 17 črc 2014 05:32

Odbornici, mam jeden blbby dotaz :
Existuje utilita pre Primo 2.4, ktora by umoznila vkladat do mapy "spendliky" ako to bolo v starom dobrom iGO8 R3 + Dimka skin na WinCE pouzitim funkcie PLACE PIN (metoda map.putpin) ? Obrazok :

Obrázek

A preco to potrebujem ?
Z c:geo mam geokesky vyexportovane do KML . POI z KML nie je mozne v iGO mazat, pridavat ani editovat. Ked najdem kesku, nemozem ju teda vymazat. No tymto spendlikom by som ju mohol oznacit ako najdenu a hned viem, ze tu som uz bol.
V12
 
Příspěvky: 16
Registrován: 16 zář 2011 19:15

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod Luke v 17 črc 2014 11:47

Zdravím.
Rád bych se zeptal zdejších tvůrců UX-modů, jestli by nechtěli udělat přídavek spodní lišty A/B/C, která byla ve skinu dimka pro WinCE od TomSofta. ;-)

Ve skinu Dimka pro Android mi tam docela chybí a rád bych ji uvítal aspon v podobě UX-modu, když ten řecký pokračovatel George ji tam nepřidá.

Ovšem jen za předpokladu, že to je technicky možné a že se do toho někomu bude chtít jít.
Já jsem na tohle úplně levý jak bota ... :-D

Používám skin Dimka verze 1.3.2.

Díky moc když tak. :-)
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod mafian v 12 srp 2014 08:58

Ahoj, poraďte mi prosím. Existuje nějaká utilita, která by zobrazovala na mapě blížící se změnu omezení rychlosti jako to má např. Sygic?
mafian
 
Příspěvky: 22
Registrován: 19 srp 2013 11:04

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod Ivo K v 12 srp 2014 12:03

Pokud vím, tak neexistuje. Taková informace není v mapách, tak ji nelze zobrazit. Navíc nevím, k čemu to potřebuješ. Značku omezené rychlosti vidím přímo na silnici, v dostatečném předstihu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod rafael2san v 25 srp 2014 03:35

Hi Guys, please a need a little help.

When I use:

<DISTTEXT class="font_main" ... color=XXX ... color2=YYYY ... glowtype=1 glowsize=2 ...

For DISTTEXT, "color2=" doesn´t work. Only the "color=" works

Any help?

Regards,

Rafael2san
rafael2san
 
Příspěvky: 5
Registrován: 14 dub 2014 22:56
Bydliště: Brazil

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod SvoDa v 25 srp 2014 05:55

Změnu parametru color2 musíš povolit v souboru in file ...common/element_def.ui.
Do uvedených řádků přidej to zelené.
In English:
You must enable the change of color2 parameter in file ...common/element_def.ui,
Into these lines add the green texts
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

<define_element DISTTEXT ...
...
<TEXT class="value_unit value" color2=(OWNER.COLOR2) ...
<TEXT class="value_unit" color2=(OWNER.COLOR2) ...
Similarly, if you want to allow the user change the colors of values ​​for example speed or time, etc., you have to add it into sections <define_element SPEEDTEXT ... or <define_element TIMETEXT ... , etc.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků