Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

UX utility pro PRIMO Android

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod amatér v 21 čer 2015 21:16

Děkuji za vysvětlení. Mám pocit, že jsem to pochopil.
Asi budu muset vyzkoušet víc legálních verzí, než tu jednu, kterou vlastním.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod doktorpechy v 24 čer 2015 12:31

Mohu vědět,jakou máš verzi? Cítím z tvé odpovědi tak trochu ironii.Nemám zapotřebí někde prosazovat nějakou černotu,zvlášť ne na foru,které mě dost naučilo.Vycházím z toho,že ux utility jsou volně šiřitelné a vím,že plno lidí hodí tyto utility na net,aniž by věděli,s jakým programem bude spolupracovat.Trvalo mi dost dlouho,než jsem našel tu správnou,některé verze se ani nezobrazily.
doktorpechy
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 19:26

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod amatér v 24 čer 2015 12:54

Ironie? Ano, pokud si přečtu:
doktorpechy píše:... Zkoušel jsem několik verzí prima ... Zkoušel jsem převážně legální primo,na softu staženém z jiných zdrojů to nešlo.

Tak co si o tom mám myslet. Mně se to prostě na androidu rozchodit nepodařilo. A to používám verzi dodanou přímo s PRESTIGIO GV 7777.
Ono nejde jen o to, přidat někam šoupátka a tlačítka, to umím
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek

jde o to, aby to bylo opravdu funkční.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod doktorpechy v 24 čer 2015 13:23

Neptal jsem se na verzi přístroje ale verzi iga,podle tvých příspěvků igo bude z roku 2012 nebo starší a tam tahle ux utilita skutečně nefunguje. Ale dobře,věř si čemu chceš,mě dynamická hlasitost funguje na legálním softu dodaném spolu s multimediální jednotkou do auta. Pravdou je ,že to samé jsem dal do telefonu,tedy kopii z rádia a tam to jde taky.
doktorpechy
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 19:26

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod doktorpechy v 24 čer 2015 13:32

Promiň nevšiml jsem si spojleru,ano takto to vypadá,pravdou je že dyn.hlasitost nedokáže zesílit hlas na 100 procent hlasitosti rádia,i když je to tak nastavené.Vždy ja max.hlasitost o cca 25 procent nižší , než hlasitost rádia,ale za provozu to nevadí,i tak je zvuk dostatečně slyšet.
doktorpechy
 
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 19:26

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod amatér v 24 čer 2015 13:46

Asi to záleží na možnostech zařízení.
Jen tak mimochodem
doktorpechy píše:... dynamická hlasitost funguje na legálním softu dodaném spolu s multimediální jednotkou do auta. Pravdou je ,že to samé jsem dal do telefonu,tedy kopii z rádia a tam to jde taky.

Číňani jsou sice šikovní, ale pokud je to tak, jak píšeš, v té multimediální jednotce legální soft prostě není. :nee:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod mvalec v 27 črc 2015 12:36

Mohol by mi niekto poradiť, ako dosiahnuť, aby sa elementy <CHECKBOX>, <BUTTON> zobrazovali v stave DISABLED tak ako element <SLIDER>?
Mám na mysli to, že zakázané položky typu BUTTON, CHECKBOX sú omnoho priehľadnejšie ako napr. SLIDER.
mvalec
 
Příspěvky: 51
Registrován: 10 čer 2011 19:47

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod amatér v 28 črc 2015 13:39

Nějak nechápu dotaz. Nehledě k tomu, že se jedná o rozdílné funkce, proč, pokud je slider nepřehledný, mají se button zobrazovat stejně (tzn. nepřehledně?)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod mvalec v 28 črc 2015 19:54

Mám na mysli stav, keď sú tieto položky zakázané. Vtedy sú rozdielne typy zobrazené s rozdielnou priehľadnosťou.
Napr.: na priloženom screenshote 'POI table size' (<SLIDER class="listitem rotate") vs 'POI category list' <BUTTON class="listitem" .
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

2015_07_28_20.32.29.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
mvalec
 
Příspěvky: 51
Registrován: 10 čer 2011 19:47

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod amatér v 29 črc 2015 07:08

To nemá nic společného s tím co píšeš, je tam jen špatná hodnota "visible", nebo jen nekompatibilita verze s ux utilitou.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron