Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Příspěvekod jirys v 21 čer 2013 19:18

jirys píše:Ještě kdy tak bylo rozlišení 1024 x 600

Tomu moc nerozumím - tam také to rozlišení není ...
Samsung GALAXY TAB 1280 x 800
Uživatelský avatar
jirys
 
Příspěvky: 18
Registrován: 26 zář 2009 21:39

Re: skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Příspěvekod amatér v 21 čer 2013 19:41

Pokud v prvním postu velsak píše
velsak píše:Dimka WA114 v úpravě velsak (pouze pro 1280x720, možná jede i v 1280x800)

A jinde, že jiné rozlišení dělat nemíní.
Asi je zbytečné stále dokola opakovat, že by ti vyhovovalo jiné rozlišení.

Jsou dvě možnosti řešení:
1 - pracná = upravit si skin pro své rozlišení
2 - snadná = pořídit si aparát s rozlišením 1280x720
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Příspěvekod alb208 v 23 čer 2013 19:54

Souhlas s amatérem, jde to, varianta č.1 je podle mě nejschůdnější, ale chce to znalosti a pomoc zdejších chlapců, no a hned bych poprosil amatéra, jelikož jsem se posunul dál, zda by mě neporadil, jak teda mám při úpravě skinu posunout trochu např. text v ikoně, nebo ikony, dávám tři screeny, kde je to vidět....To tedy fakt netuším. Ty prvni dva jsou ty, co jsem teď upavoval na moje rozlišení, druhý je můj standartní, co jsem měl i ve win ce...
A za druhé, ve win ce jsi mě kdysi poskytl utilitu boot menu, nikde jsem něco podobného nenašel pro android, je to někde k mání? A jak dostat vhodné ikony místo toho nápisu "zobrazit mapu" v tom druhém screenu. Nemohl jsem si to vynachválit...Děkuji předem za radu... :)
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2013-06-23-20-49-12.png
Screenshot_2013-06-23-20-21-59.png
Screenshot_2013-06-23-20-14-50.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

Re: skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Příspěvekod amatér v 23 čer 2013 20:47

Rychlost místo menu:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

V simulaci:
<layer ui_SimulationStop z=46 visible=%navigation.is_in_simulation>
<DIV class="cockpit">
<BUTTON btnSim_Stop_Easy class="btn_main simulation_stop" onrelease=sc_btnSim_Stop_Easy_onrelease onlongclick=sc_longBackFromSim rawkey=27>
<TEXT class="textpadding color_map_main" z=46 text="Back">
</BUTTON>
</DIV>
</layer>

na

<layer ui_SimulationStop z=46 visible=%navigation.is_in_simulation>
<DIV class="cockpit">
<BUTTON btnSim_Stop_Easy class="btn_main simulation_stop" onrelease=sc_btnSim_Stop_Easy_onrelease onlongclick=sc_longBackFromSim rawkey=27>
<TEXT class="textpadding color_map_main" left=(-12%) top=(10%) w=(120%) z=140 align="CENTER" textmodel_speed="navigation.car.current_speed" mode=1 displaypart=2>
</BUTTON>
</DIV>
</layer>

Při navigaci:
<BUTTON class="menu_button btn_main" visible=(!%navigation.is_in_simulation && !%lua.vEasyNavMapMenuOpen) onrelease=(%lua.vEasyNavMapMenuActive ? sc_OpenMapMenu : sc_back) onlongclick=(%lua.vEasyNavMapMenuActive ? sc_back : undef)>
<TEXT class="textpadding font_main_large color_map_main" text="Menu">
</BUTTON>

na

<BUTTON class="menu_button btn_main" visible=(!%navigation.is_in_simulation && !%lua.vEasyNavMapMenuOpen) onrelease=(%lua.vEasyNavMapMenuActive ? sc_OpenMapMenu : sc_back) onlongclick=(%lua.vEasyNavMapMenuActive ? sc_back : undef)>
<TEXT class="font_double bd" left=(-12%) top=(10%) w=(120%) z=140 align="CENTER" textmodel_speed="navigation.car.current_speed" mode=1 displaypart=2>
</BUTTON>

Centrování tlačítek a popisků, na to není jednoznačná odpověď, ale ve většině případů se jedná o zápisy konkrétního tlačítka (BUTTON), jeden příklad:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

<BUTTON class="btn_main topleft" left=0 top=0 w=50% h=48% onrelease=sc_OptimizeWaypoints_OnRelease enabled=(!%lua.waypointsOptimized && %route.list.navigated.waypoints.list.size > 3)>
<TEXT class="font_main_large textpadding" left=0 top=20% bottom=20% right=0 z=20 align="CENTER" valign="BOTTOM" text="Optimize Waypoints">
<SPRITE left=0 top=20% bottom=20% right=0 z=20 align="CENTER" valign="TOP" bmp="ico_OptimizeWaypoints_mid.bmp#3">
</BUTTON>

Jde o řádky TEXT a SPRITE, kdy hodnoty left a right určují horizontální umístnění ikony ve vymezeném prostoru (v tomto případě tedy od levého po pravý okraj), dál je důležitá hodnota align=, zde jsou tři vatianty:
align="LEFT" - ikona bude u levého okraje vymezeného prostoru
align="CENTER" - ikona bude uprostřed vymezeného prostoru
align="RIGHT" - ikona bude u pravého okraje vymezeného prostoru

Hodnoty top= a bottom= určují vertikální umístnění ikony ve vymezeném prostoru (v tomto případě tedy v prostoru 20% od horního okraje tlačítka a 20% od spodního okraje tlačítka)
hodnota hodnota valign= určuje
valign="TOP" - text bude u horního okraje vymezeného prostoru
valign="CENTER" - text bude uprostřed vymezeného prostoru
valign="BOTTOM" - text bude u spodního okraje vymezeného prostoru

Co se týče úvodní obrazovky Start, tu lze uzpůsobit dle libosti v souboru start.ui
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2013-06-23-21-15-27.png

Ale to není jen o tom umístnit někam ikonku, na to navazuje spousta zápisů a vytvoření nových layerů. Pokud chceš vědět jak na to stáhni si skin fmilan&amater a zkus si to podle něj přidat. Za každým zápisem onrelease= je příkaz co má ikonka (tlačíto) otevřít.

Vše co jsem popisoval, je o základních zápisech v PRIMO, je možné, že ve skinech to jejich autor udělá trochu jinak.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Příspěvekod alb208 v 24 čer 2013 05:50

amatér, díky moc, zkusím si s tím vyhrát, uvidím, jestli se mě něco podaří upravit......
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

Re: skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Příspěvekod antr v 26 čer 2013 07:27

Tak se mi to podařilo nahodit, po nějaké době jsem to vypl a pak už jsem to vůbec nenahodil. Smazal jsem save a už to zas naskočilo, ale bez skinu a jen ikony.
pokud vlezu do nastavení zobrazení a tam zvolím téma vzhledu ve dne(v noci) kliknu na nazev skin, v ten moment to celé spadne. Poprvé jsem to nahazoval stejným způsobem a chvíli to šlo. Kde by mohl být problém?
Zařízení THL W8
xiaomi redmi
antr
 
Příspěvky: 23
Registrován: 23 bře 2011 11:30

Re: skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Příspěvekod mirecko2 v 12 srp 2013 19:29

Ahojte,

prosím o radu, mám verziu IGO 9.6.22.317625, pokúšam sa márne nainštalovať tento skin alebo aj skin od fmilan. Potom ako prepíšem branding.zip Igo jednoducho nenabehne. Poradí niekto?
mirecko2
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 srp 2013 18:17

Re: skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Příspěvekod SvoDa v 13 srp 2013 05:29

Co to znamená "přepíši branding" ? Starý odstraň a nakopíruj nový.
Sedí ti rozlišení ?
fmilan píše:V branding.zip ponechte adresář rozlišení odpovídající vašemu zařízení a ostatní smažte. Vybraný adresář pak přejmenujte tak, aby jeho název odpovídal názvu adresáře ve vámi používaném data.zip.

UPOZORNĚNÍ pro správnou funkci je nutné vymazat obsah adresáře Save. Doporučuji zazálohovat "Oblíbené" ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Příspěvekod mirecko2 v 13 srp 2013 18:44

Už som to vyriešil zmeno data.zip súboru už všetko funguje ako má...
mirecko2
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 srp 2013 18:17

Re: skin Dimka v úpravě velsak - PRIMO pro ANDROID

Příspěvekod cert 1 v 21 úno 2014 17:48

Ahoj mam diMkaWA aP114 2.4 Primo Skin a pri zadavani adresy nefunguje tlacitko najít adresu co stim?
cert 1
 
Příspěvky: 6
Registrován: 23 úno 2011 17:09

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků