Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod milosjan v 01 říj 2012 15:04

Nainštaloval som tento skin (verziu pre 1280x800) a som veľmi spokojný. Zatiaľ funkčná bez problémov!
Pre záujemcov som upravil Lang.sk pre tento skin:

Lang_Slovak.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
milosjan
 
Příspěvky: 68
Registrován: 25 lis 2008 17:48

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fmilan v 01 říj 2012 18:02

@ citroen: moje chyba :oops: , v připravované nové verzi bude odstraněno
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod citroen v 01 říj 2012 20:24

Díky, na novou verzi se těším,bude zas si s čím hrát.Nebyla by možná změna barvy číselných hodnot ve spořiči?
citroen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 srp 2009 21:39
Bydliště: Horšovský Týn

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fmilan v 01 říj 2012 23:06

A jakou by sis představoval :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod citroen v 02 říj 2012 06:13

Třeba žlutou ;) Když poradiš kde přepsat,zkusim to
citroen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 srp 2009 21:39
Bydliště: Horšovský Týn

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod JimmyS v 02 říj 2012 09:35

fmilan píše:Co se týká těch tlačítek v drag-mapě, ty jsou určeny k zobrazování rastrových map (content/raster).Volba pro jejich odstranění není (zatím).

Přišel jsem na to. Pokud někdo nevyužívá rastrových map, stačí v aktuální verzi skinu "branding.zip\ui_android\common\ui\navigatemap.ui" umazat řádky
Kód: Vybrat vše
      <BUTTON class="a_satelite2D" onrelease={invert(%map.raster_in_2d)} enable=(%map.rasterimages.list.size) dtooltip="You have no satellite images on your device. You can purchase satellite images on www.naviextras.com.">
         <SPRITE class="icon_center" z=51  hueshift=%lua.iconhue bmp=(((%map.raster_in_2d == 1 && %map.rasterimages.list.size)  ? "ico_UseSat2D_sml.bmp#3" : "ico_UseSat2DOFF_sml.bmp#3"))>
           </BUTTON>

      <BUTTON class="a_satelite3D" onrelease={invert(%map.raster_in_3d)} enable=(%map.rasterimages.list.size) dtooltip="You have no satellite images on your device. You can purchase satellite images on www.naviextras.com.">
         <SPRITE class="icon_center" z=51 hueshift=%lua.iconhue  bmp=(((%map.raster_in_3d == 1 && %map.rasterimages.list.size) ? "ico_UseSat3D_sml.bmp#3" : "ico_UseSat3DOFF_sml.bmp#3"))>
           </BUTTON>


Ještě jsem si udělal jednu osobní úpravu: Vypnul jsem si tlačítko pro přepínání 2D/3D mapy v obrazovce navigování trasy. Kdyby se někomu hodilo (bylo to proto, že to tlačítko bylo hned nalepené na rychlém menu, a já mám velké prsty :) Navíc tenhle přepínač v obrazovce navigování nepotřebuju), tak ve stejném souboru stačí odmazat
Kód: Vybrat vše
<SLIDER class="2D3D" value=" |1| |2" valuemodel="lua.vEasyMapMode" onrelease=sc_set_Nav2D3D visible=(%lua.fmi_Show3d2dButton && !%lua.SignpostVisible && !%lua.JunctionViewVisible)>
      <SPRITE class="2D3D" visible=(%lua.fmi_Show3d2dButton && !%lua.SignpostVisible && !%lua.JunctionViewVisible)>
Motorola Defy Mini, Android 2.3.6
LG L90, Android 4.4.2
Igo Primo 9.6.7.235654 + fmilan & amatér skin + Liška voice
Uživatelský avatar
JimmyS
 
Příspěvky: 49
Registrován: 12 zář 2012 19:14
Bydliště: Ostrava / Olomouc

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod SvoDa v 02 říj 2012 09:57

JimmyS píše:
fmilan píše:Co se týká těch tlačítek v drag-mapě, ty jsou určeny k zobrazování rastrových map (content/raster).Volba pro jejich odstranění není (zatím).

Přišel jsem na to....

Fmilan měl na mysli to, že ve skinu není (zatím) implementována (v nějakém menu) volba Zobrazit/Nezobrazit tlačítka zapínání/vypínání rastrových map, a ne to, že neví jak ty řádky odmazat.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod JimmyS v 02 říj 2012 10:04

Já vím, tak jsem to pochopil. Zmínil jsem to proto, kdyby někdo další měl stejnou potřebu a byl to kutil.
Motorola Defy Mini, Android 2.3.6
LG L90, Android 4.4.2
Igo Primo 9.6.7.235654 + fmilan & amatér skin + Liška voice
Uživatelský avatar
JimmyS
 
Příspěvky: 49
Registrován: 12 zář 2012 19:14
Bydliště: Ostrava / Olomouc

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod SvoDa v 02 říj 2012 13:36

Myslel jsem si, že to tak myslíš a napsal jsem to, aby si to nemysleli jiní ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod vovi v 02 říj 2012 13:56

SvoDa píše:Myslel jsem si, že to tak myslíš a napsal jsem to, aby si to nemysleli jiní ;)

To by se dalo tesat! Nepatří to spíš do těch návrhů na hlavičku fóra?

Promiňte OT a citaci, ale nechtěl jsem být špatně pochopen (chápu, že to tak nechápete, ale citoval jsem, aby to tak nechápali jiní) :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron