Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod SvoDa v 02 říj 2012 14:56

Přestože jsem to měl původně napsané jinak ("vím jak si to myslel, ale jiní by si to mohli vykládat jinak"), napsal jsem to nakonec tak, jak to je ;) jelikož jednak mně to připadá veselejší než původně strozejší konstatování a druhak jsem věděl (a téměř se i vsadil a škoda, že jsem to neudělal :evil: ), kdo si to vyloží jinak a po přečtení té "promyšlené" formulace jej začnou svrbět prsty a zareaguje :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fmilan v 02 říj 2012 15:39

fmilan samozřejmě ví, kde ty řádky odmazat, protože je tam dával :lol: :lol: Ovšem po vaší debatě o myšlení - nemyšlení a chápání - nechápání už si tím zas není až tak jistý :lol: :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod mirek1011 v 04 říj 2012 15:15

Ahoj, jesli mohu požádat o radu, nedávno jsem řešil toto viewtopic.php?f=74&t=2673&start=300 a jelikož jsem si s velkým respektem k vaší práci dovolil vyzkoušet váš skin, zjistil jsem, jak Amater psal - "bude fungovat v novém skinu" - skutečně funguje, obrázek se již díky tomu tlačítku "zobrazit obrázek" skutečně zobrazuje.
Jelikož používám skin GjAk_v1.2, kde tato funkce chybí, hledám způsob, jak to do toho skinu doplnit. Předpokládám, že zápis bude někde ve složce ui-android/common/ui, ale dál nevím, kde hledat, co doplnit či upravit.
Rád bych používal váš nový skin, ale přestože jsem vyčistil SAVE a ukládal vše kam co patří, při překlopení na šířku a zpět se zafixuje černý čtverec cca 60% obrazovky a musím restartovat. Po zadání trasy a následném smazání přestane fungovat 3D, zůstane ve 2D, i když tl. na volbu "klapne", nic se neděje. Může být samozřejmě problém někde v DATA.zip, jak se tu nedávno řešilo, hlavně JimmyS, na rozlišení 480x320 úplně čistý neexistuje, vždy je to nějak upravené.
Další funkce, kterou v novém skinu postrádám, je volba "Moje poi", kde si mohu ukládat své POI včetně editace ikonky, kde používám své "mini ksichty" blízkých a známých (dobře se to hledá a ještě líp to z mapy vykukuje).
Abych to tedy shrnul, skin je moc pěkný a má funkce, které v GjAk_v1.2 postrádám. Jelikož u mne vznikly potíže při jeho zkoušení, musím nechat to, co tam bylo. Jen bych uvítal radu, zda by se dala ta fukce se zobrazením obrázku implementovat do skinu, který používám, respektive - kde je zápis, který to tlačítko zobrazí a ovládá (předpokládám, že jeden zápis se odvíjí k jeho zobrazení a druhý k jeho funkci).
MOc děkuji za případnou pomoc.
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fmilan v 04 říj 2012 17:35

Data.zip, se kterým nemám problém (480_320) jsem uváděl tady. Instalaci mám přes Thin1.0 od Luboz.
Problémy, které popisuješ nemohu posoudit, protože jsem se s nimi nesetkal.
Volba POI bude (už je ;) ) v nově připravované verzi.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod mirek1011 v 04 říj 2012 18:14

Tak to velká pochvala, tím pádem budu moci používat váš skin. Díky za odpověď. A kdy že to bude (su jak malé děcko u stromečku)? :D
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fmilan v 04 říj 2012 20:13

Rozhodně dřív, než ten stromeček budeš kupovat :lol: :lol:
Pokud testy dopadnou dobře, tak už o víkendu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod LeoSK v 06 říj 2012 11:39

Testoval som verziu 1280x800 na Samsung Galaxy Note.
Vysledok je velmi dobry.
Jedinou chybou je zla poloha niektorych ikon (2D/3D, kompas, fotoaparat, odbocka).
Obrázek Obrázek
Upravil: amatér
Důvod: velikost obrázku (pro plné zobrazení klikni na obrázek)
Mio C520 (480x272), SystemInformation 1.6.1, iGO Primo 9.6.2.209584, GjAk v1.08
sku.37914 (800x480), iGO Primo 9.6.2.209584, GjAk v1.08
Samsung Galaxy Note (1280x800), iGO Primo 9.6.7.235654, GjAk v1.2_BigRes11
LeoSK
 
Příspěvky: 20
Registrován: 13 črc 2009 14:05

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fmilan v 06 říj 2012 22:26

Podle screenů je výsledek naopak velmi špatný :lol:
Prakticky všechny tlačítka (nejen ty co jmenuješ) nejsou na svých pozicích a nemají příslušnou velikost. Stačí porovnat s obrázkem v prvním příspěvku.
Nezbude nic jiného, než počkat na další rozlišení. Ovšem není to jednoduché, když není takové zařízení k dispozici na testování :(

Taky bych doporučoval obrázky nejdříve zmenšit, než je sem dáš. Je to přehlednější, takhle je to trochu guláš.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod mirek1011 v 07 říj 2012 16:46

Jak to vypadá s testováním nové verze? Dal jsem vše znovu od základu, pro jistotu i ten data.zip, zatím mi ten váš skin běhá bez problému. Ty "mé poi" jsem zatím vyřešil tak, je přenesu z Mia "user.poi" ze save do tlf. a příslušné ikons a common - v nabídce poi mám nyní "mé poi" a v nich své poi s "ksichty". Jediné, co zatím právě nemohu, je měnit ty ikony přímo v mobilu, musím si změnu provést v Miu a znovu přenést ten "user.poi" v save.
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fmilan v 07 říj 2012 17:52

Vydrž Prťka, vydrž :lol: :lol:
Vypadá to na zítřek ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků