Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod hladik2 v 28 zář 2012 06:26

luboz to platí pro WM u android máš pravdu
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fmilan v 28 zář 2012 13:02

Adresář Save se (alespoň mě) vytvoří vždy při prvním spuštění Prima bez něj. Je jedno, jestli použiji Thin1.0 nebo vyšší verzi. Instalaci jsem prováděl taky bez tohoto adresáře.
Začíná to už tím, že si Primo při prvním spuštění ukládá lang a další "počáteční nastavení". Kam si je ukládá u vás když ne do Save ??
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod hladik2 v 28 zář 2012 14:15

No Milane já jsem jednoho dne Save smazal a už jsem Primo nerozjel,musel jsem vytvořit Save ručně(zcela prázdný adresář) a pak ihned naběhlo.Možná to bude telefonem,možná ne ale tak to bylo :oops: ,nemám důvod si vymýšlet.Instalační apka byla od luboz(1.0).V dnešní době používám jeho poslední a tam jsem to jěště nezkoušel,bo není proč,jede vše jak má. :lol:
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fmilan v 28 zář 2012 14:57

Petře já ti (i Lubošovi) věřím :lol: Jen popisuji jak je to u mě.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod amatér v 28 zář 2012 15:15

Vždy se řiďte tím, co doporučuje autor té, které verze. Jestliže luboz doporučí ke svým verzím nemazat, ale pouze odmazat, nemá cenu o tom polemizovat.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fuky.b v 01 říj 2012 10:17

Ziadam vas hosi o radu, pouzivam Igo_primo_v9.6.7.235654_thin-v1.1 rozlisenie 480_320, orginal primo mi slapalo bez problemov ale chcel som aby sa mi zobrazovali ikony ako napr. benzinky atď, ktoru orginal nemal tak som si tam dal skin od fmilan&amater inak vymakane a na moje jednoduche poziadavky az az super skin ale po jednom dni ked mi vsetko islo bez problemov sa mi na druhy den objavila hlaska:

fatal error
I/O File Error:map/
Slovakia_83_NQ_2012.Q1_120522_(DA).fda (510+1170268683>110608

robi to len pri chyteni signalu.....

Potom som ako vymazal Save a este som nanovo vsetko nahodil ako branding a tie zakladne veci co treba pri tomto skine....a ked som to spustil tak to opat slapalo alespon mi ta hlaska nevyskocila. Tak som to opat skusil dnes v aute a opat hlaska je tam.
PS: Moj postreh ked nad tym rozmyslam, vzdy ked som vypol telefon a na druhy den som to skusal tak mi vyhodilo tu hlasku moze to byt tym?!
Diky za kazdu pomoc a radu.....
fuky.b
 
Příspěvky: 19
Registrován: 10 črc 2011 11:54

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod amatér v 01 říj 2012 10:49

Z podobných zápisů (fatal error) se jen těžko odvozuje, kde je problém, pro začátek zkus soubor .fda odstranit. Pokud se neobjeví nějaký další problém, doporučoval bych uvedený soubor stáhnout znovu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod fuky.b v 01 říj 2012 11:15

Tak skusil som to bez vyzeralo to ok, tak som tam nakopiroval .fda z ineho zdroja a zatial to len tak na rychlo fungovalo, skusim neskor aj v premavke. Dik
fuky.b
 
Příspěvky: 19
Registrován: 10 črc 2011 11:54

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod citroen v 01 říj 2012 12:12

Zdravím
Stále mám zobrazené tlačítka domů,práce,chata,i když nejsou navolená.Pod nimi je vidět nápis Zobraz mapu.Poradíte jak je odstranit?
Naposledy upravil citroen dne 14 dub 2013 20:09, celkově upraveno 1
citroen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 srp 2009 21:39
Bydliště: Horšovský Týn

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2 - Android

Příspěvekod vovi v 01 říj 2012 13:05

Ta tam prostě jsou, je to jedna z vychytávek skinu. Úplné odstranění je poměrně komplexní operace, je to tam provázané v různých dalších menu; jednodušší bude smířit se s jejich existencí. Vždyť na ně klikat nemusíš... ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků