Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

UX utility pro PRIMO Android

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod jablonex v 23 bře 2014 17:41

Ja jsem si to předělal pod WinCE a mně to bralo ikonky ze skinu Dimka TomSoft. Tak ve skinu jsem si poupravil speedwarny pro novu databazi a zda se že funguje to. Ještě zustava zkontrolovat hlašeni TTS. S tim je problem proto že nemam v okoli sjezdy.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

obr_0001.jpg

obr_0002.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NAVON 760
Uživatelský avatar
jablonex
 
Příspěvky: 62
Registrován: 01 čer 2010 21:39

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod SvoDa v 23 bře 2014 18:45

A proč tam máš krom zelené ikony s číslem sjezdu i tu "obecnou" (modrou) ikonu ?
Mrkni do proužku ikon speedwarn1.bmp z amatérovy utility (to jsou právě ty ikony radarů, co se zobrazují na mapě)
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

speedwarn1.jpg
tam ta "obecná" modrá ikona není - je tam prázdno, právě proto, aby se na mapě zobrazovala jen ta zelená s číslem exitu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod jablonex v 23 bře 2014 19:02

Na speedwarn1.bmp jsem se dival a viděl jsem na tom mistě prazdno. Jen jsem nepochopil proč. Pak po upravach jsem tam dodal. No a ted už rozumim proč tam nebyla jeji nahrazuje ta zelena. Děkuju za vysvětleni, jdu upravit.
NAVON 760
Uživatelský avatar
jablonex
 
Příspěvky: 62
Registrován: 01 čer 2010 21:39

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod rafael2san v 16 dub 2014 17:55

Hi amatér.

I´m a fan of your work. I made a ux "Picture Viewer" (like windows CE) for Android, but no picture is found. Only presents: "No content".

Have u succeeded on this? Something in "include" and "exclude" directories on sys.txt?

I tryed to do "Music Player" too, but no apliccation is found.

Regards,
Rafael
rafael2san
 
Příspěvky: 5
Registrován: 14 dub 2014 22:56
Bydliště: Brazil

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod amatér v 17 dub 2014 06:10

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod jaryn.1 v 22 dub 2014 15:15

Mám dotaz, prohledal jsem kde co, nicméně bez výsledku...Jde mi o utilitu, která dokáže na obrazovku zobrazit gps souřadnice. Umožňoval to nějaký skin dříve (když jsem používal iGo pro Win), ale te'd nevím..Nebo nějaký zápis do txt ??
Díky
Samsung Galaxi Trend - Igo Primo 2.4 - 9.6.29.331894
Samsung Galaxy Tab 3 - Igo Primo 2.4 - 9.6.29.365016 skin_GjAk_v2.1_AriNe_35F_Megris
Uživatelský avatar
jaryn.1
 
Příspěvky: 40
Registrován: 30 dub 2009 15:59

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod mirek1011 v 24 dub 2014 19:06

To Svoda:
Z které Amaterovy utility je ten proužek ikon speedwarn? Kdysi jsem měl na dekompresi nějaký tuším iGOconverter, nemohu ho nikde najít - proužky BMP tím pádem nevidím a nemohu na to přijít, kde se co překrývá, co to způsobuje. Problem bude v tom, že k utilitě zobrazení exitů je zřejmě potřeba konkrétní proužek speedwarn. Jenže těch je v různých datazip, skinech, branding, ui_andriod tolik, že už nevím, kde hledat. Už jsem to tu někde viděl, že se s tím potýká více lidí, ale zase to nemohu vyhledavačem najít. Jde o ty překryté ikony na sjezdech, zobrazuje se přes exit ještě ikona nemocnice. A na policejní kontrole zase hasiči. V menu "typy výstrah" je ta záměna vidět. Souvisí to se speedwarn.bmp nebo speedcam.txt (kde je definované číslo z proužku)?
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2014-04-24-19-52-23.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod SvoDa v 24 dub 2014 19:14

Proužek je pochopitelně z amatérovi repair_speedcam_CZSK_II.
Popis a link na igoconvertor je zde viewtopic.php?p=655#p655 jestli není upload aktivní, hledej iGO8Converter.exe na gůglu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod mirek1011 v 24 dub 2014 19:19

Tak to mě dostalo, kdybych tím hledáním na googlu a zde na mrtvých link nestrávil už týden a neměl z toho migrénu, tak bych se neodvážil pokládat dotaz. Hlavně se ptám, proč se děje to nekorektní zobrazení - co to způsobuje ...
Ale i tak dík ....

Tuším, že se to děje v souvislosti s umístěním souboru CZSK_140320_txt+.rar, před tím to ty exity netlouklo, ale ani se nikde nezobrazovaly na mapě ty ikonky speedwarn, v menu "typy výstrah" bylo u ikony nemocnice napsané nemocnice a ikony hasičů hasiči.
Naposledy upravil mirek1011 dne 24 dub 2014 19:25, celkově upraveno 1
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28

Re: UX utility pro PRIMO Android

Příspěvekod SvoDa v 24 dub 2014 19:21

nejspíš máš nějaké "svoje" proužky speedwarn v branding.zip nebo ve skinu nebo v extra složce ui_android, které přebíjí ty v amatérově utilitě

converter je na gůglu dostkrát ne ?
Kód: Vybrat vše
http://cs.lmgtfy.com/?q=iGO8Converter.exe
neříkej mi, že jsou všechny linky mrtvé :?: :!:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron