Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

sys.txt

Re: sys.txt

Příspěvekod Jerry v 31 srp 2015 15:21

Už mi to funguje. Mirku, nestraš mě s tím smetištěm, když jsem si (samozřejmě díky práci jiných machrů) Primo vyladil k mé spokojenosti.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: sys.txt

Příspěvekod prepro v 31 srp 2015 20:28

Dá se iGO Nextgen v sys.txt nastavit hláška o vzdálenosti - "Jedna celá pět desetin kilometru" nebo "Jedna celá pět kilometru" nebo "Jeden a půl kilometru" .
[tts] zápis, respektive system.ini v save: numbers_mode=1 (0-3) nefunguje. Pořád je slyšet "Jedna celá pět desetin kilometru". Jde mně hlavně o hlášku "Jeden a půl kilometru". Děkuji za odpověď.
prepro
 
Příspěvky: 23
Registrován: 19 srp 2013 16:34

Re: sys.txt

Příspěvekod amatér v 31 srp 2015 21:15

To nemá nic společného se sys.txt. Prostě jsme jednou s dráčkem udělali hlas, který takovou volbu umožnil, zápis se týká pouze toho hlasu, není obecný pro všechny hlasy.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: sys.txt

Příspěvekod prepro v 31 srp 2015 22:07

pro Amatér - děkuji za odpověď.
Já vím, je to pro hlas nuance Zuzana, který v nextgenu používám. Na WIN CE se dal použít ux - tts_settings_czech_voice.zip, pro androi stačil zápis do sys,txt. Dalo by se s tím něco v nextgenu udělat?
prepro
 
Příspěvky: 23
Registrován: 19 srp 2013 16:34

Re: sys.txt

Příspěvekod prepro v 01 zář 2015 11:49

Už to funguje. Při zápisu do sys.txt:
[tts]
etatime_mode=1 ; (1, 2 - 24/12 hod.)
numbers_mode=3 ; (vzdálenost - 1-jedna celá pět desetin, 2-jedna celá pět, 3-jeden a půl )
short_mode=1 ; (oznamování pokynů - 0-dlouze, 1-stručně)
prepro
 
Příspěvky: 23
Registrován: 19 srp 2013 16:34

Re: sys.txt

Příspěvekod amatér v 01 zář 2015 12:19

Výše uvedené zápisy bylo vždy nutné dopsat do sys.txt, ne do system.ini !!!
Zápis etatime_mode=
etatime_mode=1 ; hlášení dopoledne/odpoledne (12 hod.).
v defaultním nastavení je to 24 hod. , není nutný žádný jiný zápis.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: sys.txt

Příspěvekod janjilek v 26 led 2016 21:45

Zdravím,v Igo primo mě ukazuje udaj o nadmořské výšce o cca 40 metrů navíc, někde jsem se dočetl že když upravím v sys.txt číselnou hodnotu [gps] set_messages=0 tak se udaj srovná,zkoušel jsem změnit hodnotu z 0 na 20 a nic se nestalo,díky za odpovědi
janjilek
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2013 13:46

Re: sys.txt

Příspěvekod SvoDa v 27 led 2016 14:28

Obávám se, že hodnota bude buď 0 nebo 1 a nikoliv míra odchylky či přesnosti.
Více třeba tady
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/vypnuti_staticke_navigace.html

Otázkou je, jak "přesná" je tvá polohopisná i výškopisná poloha ve vztahu k satelitům (stínění okolními budovami, pokovenými skly, špatně umístěnou anténou GPS,...)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: sys.txt

Příspěvekod janjilek v 28 led 2016 20:12

Navigace je v autě kde není ničím zakrytý ani slabý signál,většinou mám aktivních 10 satelitů,takže nezbyde než vyyšší hodnotu odečítat.
janjilek
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2013 13:46

Re: sys.txt

Příspěvekod x46x v 08 bře 2016 16:26

Nevim jestli sem píšu správně ale žádné bližší téma jsem tu nenašel. Igo Avisync mi neukládá nastavení pokud mám složku na sd kartě, všechno funguje bez problému ale po každém spuštění musím vše znovu nastavovat, pokud ale přesunu složku do interní paměti tak se nastavení normálně ulloží, v interní paměti ale nemám tolik místa abych tam mohl mít všechny mapy. Dá se toto nějak vyřešit? Díky
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron