Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

sys.txt

Re: sys.txt

Příspěvekod waveve1 v 07 dub 2015 06:29

Díky,bod 1 vyřešen,ale jen když je IGO v interní pam.jinak je to stále stejné.Po instalaci na SD naskočí v původním formátu,i když je upraven txt a hlavně pouze při zapnutí netu.Dozvěděl,že od verze And.4.4.2 IGO na SD kartě nefunguje,prý se to dá odblokovat rootem,ale s tím nemám žádnou zkušenost jak na to.Poprosil bych o radu jak popř rootnout ACER ICONIA A1 840.Díky
waveve1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 06 dub 2015 19:37

Re: sys.txt

Příspěvekod Mio-Treo.info v 07 dub 2015 09:21

2 waveve1:

Tak s odblokováním tabletu jsi tu na špatné adrese, to se budeš muset poohlédnout jinde - doporučuji XDA Developers, tam jsou na tyto záležitosti ti správní odborníci :bravo:

Kód: Vybrat vše
http://forum.xda-developers.com/android/development/guide-root-acer-iconia-tab-8-a1-840fhd-t2933317
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: sys.txt

Příspěvekod Jerry v 07 dub 2015 10:52

Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: sys.txt

Příspěvekod waveve1 v 07 dub 2015 12:21

Vypadá to zajmavě,já však nevím přesně co změnit a kde přidat či popř.ubrat aby to fungovalo.Jená se mi o to že potřebuji vměstnat do tbl.16GB TOMTOM,Sigic a Igo a to už se mi nechce vejít.Zde posílám folders z txt,celé txt -viewtopic.php?f=94&t=2991&p=103106#p103106
Kód: Vybrat vše
[folders]
linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /ext_card/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/extSdCard"
has_secondary_root=0
data="android_linked_root"
;user_backup_path="android_linked_root"
;secondary_root="addons,primo"


Děkuji
waveve1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 06 dub 2015 19:37

Re: sys.txt

Příspěvekod waveve1 v 07 dub 2015 13:39

Mio-Treo.info-Díky,ale Root jsem zcela zavrhnul,je to nad mé síly,popis je všude vesměs velmi složitý,laik se v tom ztratí,chvílemi nevím kde co najít.Ale díky
waveve1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 06 dub 2015 19:37

Re: sys.txt

Příspěvekod Bruca66 v 07 dub 2015 14:15

Trikem lze tomtoma prenest celeho na kartu.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: sys.txt

Příspěvekod waveve1 v 07 dub 2015 15:24

A prozradil bys mi ho,pokud to nebude nad moje skromné síly.Díky
waveve1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 06 dub 2015 19:37

Re: sys.txt

Příspěvekod amatér v 07 dub 2015 15:31

No přeci abraka dabra. A třikrát klepnout hůlkou o slot SD v tabletu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: sys.txt

Příspěvekod waveve1 v 07 dub 2015 15:34

Tak ti pěkně děkuju
waveve1
 
Příspěvky: 11
Registrován: 06 dub 2015 19:37

Re: sys.txt

Příspěvekod Bruca66 v 07 dub 2015 16:50

Navod sepsal : Jirka Krokodýl
1. pokud mate funkcni tomtom, prejdete na bod 4.

2. Nejdříve instalujte TomTom dle návodu uvedeném z nemenovaném fóra na interní SD kartu neboli jinak rozšířenou paměť zařízení (do adresáře /storage/emulated/0/tomtom). Pokud máte problémy s nedostatkem místa ve vnitřní paměti, použijte tu nejmenší možnou mapu, co seženete a funguje (nebo si nějakou minimální zaktivujte).

3. Spusťe TomTom a ujistěte se, že Vám vše funguje tak, jak má. Mělo by, protože to takhle rozběhal snad každý na mnoha a mnoha zařízeních. Jestli nedokážete zprovoznit mapu na vnitřní paměti, nemá cenu aby jste četli dál. Jestli Vám vše funguje, vypněte TomTom a ověřte si, že vám neběží v pozadí (pokud nevíte jak to zjistit, tak prostě pokračujte s nově resetovaným zařízením).

4. Spusťte systémového souborového manažera (u SGS5 je to "Moje soubory"), přejděte do paměti zařízení a překopírujte všechny adresáře a soubory ze složky "/storage/emulated/0/tomtom/com.tomtom.italia/" na externí SD kartu do adresáře "/storage/exSdCard/Android/data/com.tomtom.italia/files/". POZOR: Přečtěte si předchozí větu ještě jednou i s adresáři. Opakuji pro jistotu ještě jednou a polopaticky, že výsledkem budou adresáře "/storage/exSdCard/Android/data/com.tomtom.italia/files/files" (všimněte si, že adresář "files" a soubor ".metadata.xml" nejsou v adresáři "com.tomtom.italia", ale v podadresáři "files", takže máte dvakrát za sebou podadresář "files").

5. Nakonec vymažte celé následující dva adresáře i se všemi soubory (týkají se TomTom mimo rootovací oblasti): "/storage/emulated/0/tomtom/" a "/storage/emulated/0/Android/data/com.tomtom.italia/"

6. Spusťte si TomTom a nechte se překvapit...

Nechtel jsem sem davat navod na jiny program, ale pokud tak moc prosis.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků