Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

sys.txt

Re: sys.txt

Příspěvekod Ivo K v 06 úno 2015 16:30

Já používám FullHD rozlišení na Samsungu S4 a tam mi (jak už jsem psal) skin ve výběru také zobrazuje. :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: sys.txt

Příspěvekod Bruca66 v 06 úno 2015 19:25

Nemam Rad Samsung!
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: sys.txt

Příspěvekod Jiří Zeman v 28 úno 2015 16:31

Ahojte. Po dlouhé odmlce jsem se vrátil na toto užitečné fórum a hledám odpověď na otázku, proč mi nový mobil LG L90 nechce spolupracovat s iGO Primo, verze 9.6.29.403969, systém mobilu je Android 4.4.2. Vše funguje jak má, ale po ukončení aplikace není vytvořena složka SAVE a při každém novém otevření Prima se musí vše nově nakrokovat znovu, včetně opětovného zadání trasy. Vyzkoušel jsem několik aplikací Prima, ale situace je stejná. Nešlo by donutit zálohovat data nějakým pokynem do sys.? Díky za případnou radu. ;-)
jura
Uživatelský avatar
Jiří Zeman
 
Příspěvky: 80
Registrován: 10 lis 2008 15:55
Bydliště: Jihlava, Březinova ul.

Re: sys.txt

Příspěvekod Jasper v 28 úno 2015 17:36

Už se to tady řešilo několikrát. Problém je Android 4.4 který nedovoluje ukládat na kartu. Já mám Primo ve vnitřní paměti a content na kartě. Je tady někde podrobný návod.

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10 pomocí Tapatalk
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: sys.txt

Příspěvekod Jiří Zeman v 28 úno 2015 17:55

No já jsem to udělal taky tak. Apk jsem spustil v interním úložišti a složky (content, voice atd, včetně data. zipu a ostatních) jsem dal na kartu. Podle návodu. Primo fachčí dokonale, až na tu zálohu nastavení. Já si myslím, že to je někde v LG, ale nejsem o tom úplně přesvědčený. :nee:
jura
Uživatelský avatar
Jiří Zeman
 
Příspěvky: 80
Registrován: 10 lis 2008 15:55
Bydliště: Jihlava, Březinova ul.

Re: sys.txt

Příspěvekod Jerry v 28 úno 2015 19:24

Mám LG (viz podpis) s v. 4.4.2. Složka iGO se vším musí být v interní paměti mimo těchto: building, dem, map, poi, raster, speedcam a tmc. Tyto vyjmenované mám na externí kartě (external_SD/addons/content). Zkontroluj v sys.txt v [folders]
linked_root_list="/storage/sdcard0/iGO"
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/external_SD/addons"

Mám v. 9.6.29.483387 a vše funguje.

Opravují, složku speedcam mám v interní paměti.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: sys.txt

Příspěvekod x46x v 06 bře 2015 08:37

Ahoj není nějaký zápis který by dokázal zvýšit hlasitost hlasů? Hlasy skoro neslyším pokud řídím(v tichém pokoji to je slyšet v pohodě) - mám htc one (m8) takže by s hlasitostí neměl být problém, všechno mám nastaveno na maximum jak v systému tak v iGO. Dnes jsem si pustil na pozadí Waze abych měl referenci a mluví daleko hlasitěji, takže to musí být něco v iGO.
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: sys.txt

Příspěvekod Jiří Zeman v 08 bře 2015 11:46

Vše vyřešeno. Na LG L90 Primo funguje bezvadně. Ještě jednou veliké díky za ochotu a čas Bruca66. :ano: Pro informaci ostatním, aby Primo našlo content na ext. uložišti SD, musel jsem použít místo názvu složky "addons", název "map1", včetně úpravy v sys.txt. Až potom Primo z interní paměti našlo a natáhlo potřebné soubory (mapy, poi atd.). :D
jura
Uživatelský avatar
Jiří Zeman
 
Příspěvky: 80
Registrován: 10 lis 2008 15:55
Bydliště: Jihlava, Březinova ul.

Re: sys.txt

Příspěvekod amatér v 08 bře 2015 19:49

x46x píše:Ahoj není nějaký zápis který by dokázal zvýšit hlasitost hlasů? Hlasy skoro neslyším pokud řídím(v tichém pokoji to je slyšet v pohodě) - mám htc one (m8) takže by s hlasitostí neměl být problém, všechno mám nastaveno na maximum jak v systému tak v iGO. Dnes jsem si pustil na pozadí Waze abych měl referenci a mluví daleko hlasitěji, takže to musí být něco v iGO.

Je úplně jedno jaké máš zařízení, není to iGO jako takovým je to HW problém enginu hlasu.
Něco se dá řešit zápisem v sys.txt
Kód: Vybrat vše
[dynamiccompressor]
compressor=1
gain=10

Při vyšší hodnotě gain=10, však může dojít ke zničení reproduktoru.
Další možnost (mám odzkoušeno, a osobně používám) je aplikace SpeakerBoost
Kód: Vybrat vše
https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.omegacentauri.SpeakerBoost&hl=cs
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: sys.txt

Příspěvekod x46x v 10 bře 2015 09:56

Tohle už jsem zkoušel dávno, nemá to žádný účinek ani zápis do txt ani boost ani oboje dohromady. Kdyby to byl problém enginu jako takového tak přece hlas bude hlasitý všude stejně, ale pro mě je potichu jen v iGO, když si nechám předčítat knihu nebo pustím nějaký text přímo v Acapele tak to je hlasité daleko více.
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků