Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGo Primo - User zoom settings

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

iGo Primo - User zoom settings

Příspěvekod puamik v 08 zář 2019 12:39

Mám iGo primo 2.4, 9.6.29.403969 (skin Gurjson). Musel jsem přeinstalovat mobil a teď nemohu nastavit úhly pohledu (min. max.) v user zoom settings, tak aby to bylo smysluplné. Mám nastaveno min 40 st., max 50 st, min speed 50 km/h, max spedd 90 km/h, ale vůbec se to nepřibližuje a já vidím na kilometry daleko. Přitom takto jsem to měl před přeinstalací nastavené.
Děkuji Vám za pomoc
NAVON N650, iGO PRIMO 1.1; skin Gurjon GJA_v2.26_Si_43, hlas Jitka 3.0
puamik
 
Příspěvky: 181
Registrován: 07 kvě 2009 17:46
Bydliště: Blansko

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron