Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

igo primo israel - černá obrazovka

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: igo primo israel - černá obrazovka

Příspěvekod jarda pivo v 03 zář 2018 06:23

Verzi NextGen mám a problém je uplně stejný. Po zapnutí navigace mi to napíše Missing or incomplete folder:
/data/data/
com.nng.igoprimoisr.javaclient/
license

Ivo K píše:Problém je právě s aktualizací. Na androidu 8 je černá obrazovka častým problémem. Netuším, že by to vůbec někdo vyřešil. Jednou z možností je například přejít na NextGen.

Řešili to třeba zde:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

http://dirtywindows.hu/discussion/topic/igo-primo-android-rendszeren-2018/
jarda pivo
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18 dub 2014 09:11

Re: igo primo israel - černá obrazovka

Příspěvekod Luke v 03 zář 2018 11:18

Používám Samsung Galaxy A8 (2018) a na něm originál Android 8.0.0 a koupený iGo NextGen mi v něm běhá bez problémů i s dvacítkou různých UX utilit.
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: igo primo israel - černá obrazovka

Příspěvekod hasmen v 02 dub 2019 18:46

Prosím na tomto fore som nebol od 2013 vtedy som uspešne z pomocou vás rozbehal MIO C520 . Terz by som potreboval poradiť s čiernou obrazovkou Primo Israel na Huawei P20Lite . Poradí mi niekto.
hasmen
 
Příspěvky: 14
Registrován: 26 bře 2013 20:09
Bydliště: SR

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron