Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO po vložení SD nefunguje

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

iGO po vložení SD nefunguje

Příspěvekod lacream v 04 led 2018 15:22

Prosim o pomoc,mozete mi poradit preco iGO Primo,ktorý mam nainstalovany v mobile funguje perfektne,no ked vlozim Micro SD kartu tak sa uz nespusti a hlasi problem s umiestnenim suborov. Ked zadam v mobile odpojit SD kartu tak iGO funguje krasne bez akychkolvek problemov. iGO Primo uz mam nainstalovane na roznych mobiloch,no akurat na tomto, to s SD kartou nefunguje. Je to mobil Acer Z500 a iGO je verzia Primo 9.6.29.636868.Android KitKat 4.4.2 Vopred Dakujem. :zed:

:help: Pam.kartu som uz viackrat formatoval,no problem zostava :-(. ked som nainstaloval iGO uz aj z vlozenou kartou tak iGO sa spusti no po nacitani uvodu sa hned ukonci :-( :wall: Prechadzam vseliake fora,no nikde nic.riesim to vkuse uz 5 dni :-(
mne sa zda,ze potrebujem len nejaky zapis do sys.txt ,aby iGO vedelo same kde je,hoci sa mi to zda cudne. :-(
nevies mi poradit ako mam zapisat do sys.txt priecinka folder zapis pre ukazanie cesty k iGO ?
vyskusal som vseliake mozne zapisy,no neviem ci boli spravne. :zed:

*Manager mi pri vlozenej SD karte ukazuje toto umiestnenie pre iGO :

pamät telefonu ...... /storage/sdcard1/iGO
root .................../mnt/sdcard2/iGO

*Manager mi zobrazuje pri odpojenej SD karte to umiestnenie pre iGO :

pamät telefonu ..... /sdcard/iGO
root .................. /mnt/sdcard/iGO

*toto mam v sys.txt :

[folders]
linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO /storage/sdcard1/iGO /mnt/sdcard1/iGO /mnt/ext/SdCard/iGO /storage/ext/SdCard/iGO /storage/emulated/0/iGO"
;has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/mnt/sdcard/addons"
Naposledy upravil lacream dne 05 led 2018 10:11, celkově upraveno 2
lacream
 
Příspěvky: 17
Registrován: 14 pro 2015 19:57

Re: iGO po vložení SD nefunguje

Příspěvekod tomasii v 05 led 2018 11:09

Pokud máš všechno v telefonu a chceš jet s iGO jen v telefonu, tak bych do [folders] nedával odkaz na kartu. iGO může na kartě hledat content a ten tam nenajde. Podobný zápis muže být i v save v system.ini, který je potřeba odstranit.
Pokud chceš jet s kartou, tak na ni nahraj minimální content, ať může na ní iGO něco najít.
Je to ale jen moje spekulace.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: iGO po vložení SD nefunguje

Příspěvekod lacream v 05 led 2018 12:12

Dakujem za radu,no vyskusal som aj tieto moznosti ,no nepomohlo to,este raz dakujem za nazor :-(

Niekde som na nejakom fore postrehol nieco podobne,no neviem to uz najst,vraj tiez bol nejaky podobny problem a tykal sa toho ze vraj mobil mal akoby dva vnutorne pamete,kde bolo potrebne upravit zapis v sys.txt pre folder ,no nebol to nejaky klasicky zapis,bolo tam nieco ako aj app="iGO" a ine ...skoda,ze to nemozem najst :-( :zed:
lacream
 
Příspěvky: 17
Registrován: 14 pro 2015 19:57

Re: iGO po vložení SD nefunguje

Příspěvekod amatér v 05 led 2018 13:54

Vyzkoušej to nejjednodušší, úplně odstraň sys.txt.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO po vložení SD nefunguje

Příspěvekod lacream v 05 led 2018 14:27

toto som uz tiez skusal,nepomohlo :-( ,ale dakujem za radu :-(

v zapisu sys.txt som vlozil do Folder toto : linked_root_list="/storage/sdcard1/iGO /mnt/sdcard1/iGO /mnt/sdcard2/iGO"

Hned po kliknuti na ikonu iGO mi napise hlasenie : Missing or incomplete folfer:
/mnt/sdcard2/iGO/license.zip:/
/mnt/sdcard2/iGO/license.zip:
open failed: EACCES (Permission denied)

nerozumiem co je z licenciou, ked SD odpojim iGO funguje bez problemov :-(
:zed:
lacream
 
Příspěvky: 17
Registrován: 14 pro 2015 19:57

Re: iGO po vložení SD nefunguje

Příspěvekod lacream v 08 led 2018 14:37

Takze problem je vyrieseny.Pouzil som instalacku iGO_Israel_9.6.29.636868 nakolko tato instalacka mi doposial fungovala na vsetkych zariadeniach s AD bez problemov,az na ten mobil Acer Z500.
Takze vlastne som v tomto pripade postupoval takto. Nainstaloval som uplne nanovo iGO v pamäti telefonu aj z iGO priecinkom. v sys.txt som zmenil zapis :

[folders]
linked_root_list="/storage/sdcard1/iGO /mnt/sdcard1/iGO"

no iGO po spusteni nevidelo niektore priecinky napr. /mnt/sdcard2/iGO/license.zip:/ ,takze som celu zlozku iGO nakopiroval na SD kartu,cize som mal zlozku iGO aj v pamäti telefonu aj na SD karte. Nasledoval restart mobilu a po kliknuti na ikonu iGO sa navigacia spustila absolutne bez problemov a funguje znova vynikajuco. Taktiez som zistil,ze iGO niektore veci cita z pamäti telefonu a niektore berie z SD karty,tak som skusal vyradovat zlozky z iGOa a prisiel som na to,ze v pamäti telefonu a zlozke iGO nemusim mat priecinok ...content... co je super,lebo sa mi uvolnilo miesto v telefone a mapy cita z SD karty. :D
Dakujem vsetkym co mi odpovedali a za akukolvek radu.
lacream
 
Příspěvky: 17
Registrován: 14 pro 2015 19:57

Re: iGO po vložení SD nefunguje

Příspěvekod tomasii v 09 led 2018 11:03

To je ale v podstatě to, co jsme psali na začátku. U vyšších Androidů může být na kartě jen content, zbytek musí být v paměti telefonu. Pak jde "jen" o správné nastavení linku na kartu s contentem, aby ho iGO našlo, čili o správný odkaz v sys.txt, a poté i v system.ini ve složce save.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: iGO po vložení SD nefunguje

Příspěvekod janpetrjan v 18 bře 2019 18:05

Mám podobnou zkušenost, mám iGO Primo Israel 9.6.29.636868 nainstalovaný v autorádiu. Pokud je navigace nainstalovaná na SD kartě, která je umístěná ve slotu GPS, určeném přímo pro navigaci, tak nefunguje. Zkoušel jsem taky navigaci nainstalovat do vnitřního úložiště rádia a na SD kartě ponechat pouze data (mapy, body zájmu ...atd), pak se mi stávalo, že navigace třeba po hodině správného navigování zamrzla a nešlo s ní hnout. Teď mám komplet navigaci ninstalovanou ve vnitřním úložišti (bohužel i s balíkem dat - ještěže je úložiště dostatečně velké) a zatím bez problémů. Snad to vydrží. Ale je to škoda...
janpetrjan
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 bře 2019 17:39


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron