Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

ikonky radaru pro rakousko

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

ikonky radaru pro rakousko

Příspěvekod benben v 24 srp 2017 14:17

ahoj udelal jsem si dve ikonky radaru pro rakousko jedna je nočni od 22 do 5 a druhá denni od 5 do 22 obě funguji ale, tu jednu jsem úplně z průhlednil,aby tam byla vidět jen jedna. kdyz je dám vedle sebe tak je sice vidět ale nemluví kdyz jednu odeberu tak mluví . Já jsem myslel když je ikona oddělena časem že to pujde


; S P E E D C A M - C A T : 10 *** denní radar ***
[speedcam_category:10]
overspeed_spoken_type=sound
overspeed_sound="Day speed camera ahead."
skin_first_sound="Speed_Camera"
skin_speed_sound_delay=140
skin_repeat_sound="Speeed_Camera"
skin_repeat_distance=150
skin_off_sound="speedcam_off"
use_road_speedlimit=0
warning_time_intervals="mo-su|5:02-21:58"
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků