Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skiny pro iGo Navigation placená verze

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod oltcit v 24 led 2017 01:12

nezavisli vyvojari vzdy bedakali, ked vusla dalaia verzia, ina struktura suborov, vzdy sa dusovali, zs sa to uz vymaslu, ale vzdy spravili nove upravy. ale tamti hajzlici z NNG, joj mam strasny jed na nich,ved keby nebolo týchto nezavislych tak by zdaleka nemali taku podporu od uzivatelov, stacilo by zobrat odskúšané veci od skinerov, robia im zadarmo propagaciu ich produktu, odstranuju chyby a oni aby im pomohli, tak len kladu polena pod nohy. A hlavne inax to vypada na 24 monitore v emulatore ako na 5" mini displeji meter od oci.... :x
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod amatér v 27 led 2017 18:40

Dnes se na 4pda nechal pongo slyšet "- добавил в список "iGO World"," (v překladu: "do seznamu přidáno iGO World")
Nevím zda tím myslel placenou, nebo jen kreklou verzi. Nicméně, dávám to jako informaci.
Popis skinu a pokyny - jak? co? kam?
zde:
Kód: Vybrat vše
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=631375&view=findpost&p=56276906

EDIT:
Zeptal jsem se přímo ponga, jeho poznámka o přidání iGO World do seznamu kompatibilních verzí se týká kreklé verze. Skin můžete, u placené verze, použít jen v případě, že k této verzi používáte upravené složky .bob/.data.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod Luke v 27 led 2017 20:07

amatér>
Hele, asi hloupá otázka, ale ten data.zip mám také použít od něj nebo si mohu nechat ponechat ten tvůj? ;-)
Ono to je asi jedno, že?
Sice mám placenou verzi, ale mám nahrané tebou vyléčené soubory *.obb.
Ty originální mám pro jistotu zazálohované. :-)
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod amatér v 27 led 2017 20:14

Sám pongo v návodu píše - data.zip používat originální. Jen upozorňuji, některé utility, které jsem vytvořil pro placenou verzi si nemusí se skinem rozumět.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod oltcit v 28 led 2017 19:48

tak pani, ake mate akusenosti s tym novym pongom? este vcera som ho nahodil(vdaka amater za poskytnutie informacie) zial pri tuknuti na volnu plochu cockpitu to vzdy ostalo na tzv. planovacej obrazovke a odtiaľ uz cesty spat nebolo, jedine odstrelit apku cez task killer. Nefunguje posielanie polohy cez SMS(to ma obzvlast potesilo,zial predčasne) ani odkaz na Gmail nejde. Tak som to nedrazdil, dojazdil som bez tukania na obrazovku, dnes som kvoli tomu odinstalil cele iGO, nanovo stiahol. a nic, ta chyba tam je stale. Tie zdvojené ikony v suhrne trasy su stale(tak uz neviem, co mam zlé vo fone) Ux som dal vsetky, co mal v skine, data a branding je origo(neupravovane) Super ma potešilo to prepínanie informácií v spodnej liste(ako u Dimku) :D popracovat na tych chybickach a hlavne odstranit to nebezpecne zobrazovanie kruhacov!!! A budem spokojny...
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod Luke v 28 led 2017 20:10

oltcit>
Ty tam máš tu spodní lištu, co vytvořil TomSoft pro Dimku?
Tu TripComputer A/B/C?
Víš, který UX to dělá?
Tak nové Pongo mi chodí, sic je trochu pomalé, bez najití GPS signálu, mám problém se správným zobrazením ICOnek vpravo po straně, ale pak už to je v pohodě.
Jinak GMail a SMS jsem si nedal, za jízdy to stejně nepoužiji.
Budu se muset podívat, co dalšího jsem si omylem tam nedal.
Zítra jedu do Doks, tak uvidím, jak se to bude chovat. ;-)

Jen mě štve, že už jsou nové mapy Q3.2016 a my pořád máme origo mapy skoro 2 roky staré. :-(
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod oltcit v 28 led 2017 22:26

Ano nie je to v ux, ale v samotnom skine. Jeden klik prepína medzi listami(nadefinujes si co potrebuješ) dlhy klik ti ponukne Pocitadlo ciest ako v original skine iGO.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-01-28-21-19-38.jpg
Môžeš vyskúšať , ci ti pôjde to poslanie polohy cez sms a Gmail a ostatne chyby, ktore som uviedol predtým prosim?
edit: prisiel som na to ako vyjst z tej planovacej mapy bez restartu aplikacie :? treba kliknut na vrchnu listu, kde je názov bodu, na ktory som klikol, ukaze sa zemepisna poloha toho bodu a zaroven v lavom hornom rohu je sipka, ktora to vrati do navigacnej obrazovky, trosku krkolomne, ale hadam to opraví...
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-01-28-21-37-47.jpg


do prveho postu som umiestnil odkaz na stiahnutie noveho Pongo pre Nextgen+ux zo 27. 1.2017
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod amatér v 29 led 2017 15:30

oltcit píše:edit: prisiel som na to ako vyjst z tej planovacej mapy bez restartu aplikacie

No a já asi přišel na to kde je chyba. Zkus vyměnit přiloženou utilitu za tu původní.
the_skin_by_pongo.zip

V levém spodním rohu by se mělo objevit tlačítko "Zpět".
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-01-23-11-56-11[2].jpeg

Podle mého názoru, většina těch tvých problémů, se zobrazením skinu nespočívá ve skinu samotném, ale v tom, že ho cpeš do placené verze. Proč si na netu nestáhneš nějakou verzi nenainstaluješ, a neodzkoušíš to v ní. Jen tak budeš vidět, kde je ve skinu případná chyba.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod oltcit v 29 led 2017 19:46

vdaka za snahu, ale ak je to ten upraveny skin z pda4, tak som ho vymenil uz včera a ziadna zmena v tomto smere. Pretoze ja to navratove tlačítko mam, akurat v tej obrazovke nieje a nejde ani HW buton Back. Vsade inde v akine funguju obe navratove tlacitka. Ono to bude mat zrejme aj suvis s tym, ze tie ovladacie butony au posunuté az nahor. Keby som vedel ako ich posunut nadol....? Ked uz mam kupenu origos verziu, tak ju aj chcem vyuzivat, ale zrejme mi neostane ina moznost. Ked sme pri tom, potom mi pôjdu aj tie momentalne nedostupné funkcie ako onlone parking, ceny paliv a pocasie? Lebo podla niektorých obrazkov to ide, i keď neviem ci sa to nevztahuje na ine verzie Nextgenu...
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-01-29-18-50-03.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod amatér v 29 led 2017 20:10

1) není to žádný upravený skin ze 4pda, ze včerejška, úpravu jsem dělal já, dnes
2) on-line parking, ani ceny paliva ti nebudou fungovat u žádné dostupné verze, u některých počasí
3) to abys skin vyzkoušel na jiné verzi, jsem radil proto, abychom zjistili kde je problém, protože takto pokřivené to nemá asi nikdo jiný.
4) jaký máš data.zip? Odkud?
5) vyházej všechny utility, které nejsou soućástí skinu pongo!
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron