Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skiny pro iGo Navigation placená verze

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod freewall v 05 úno 2017 10:17

Přehlédl jsem že to není na kartě, ale v "emulated", v Total Commanderu "emulated" nevidím a Solid Explorer mi tam nechce pustit :(
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod freewall v 05 úno 2017 10:34

Tak jsem se tam dostal až přes X-Plore a nebudeš tomu věřit, ale adresář igo tam vůbec není
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-02-05-10-28-39.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod oltcit v 05 úno 2017 11:06

ja mam
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-02-05-10-04-47.jpg
Screenshot_2017-02-05-10-09-53.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod freewall v 05 úno 2017 11:28

No jasně, je to vidět i na těch předchozích screenshotech, ale u mne se to nekoná, bohužel, asi jsem nějakej extra :lol:
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod amatér v 05 úno 2017 14:43

Mně tam nesedí jedna důležitá věc, a to soubory *.cks, které se vytvářejí při instalaci originální verze.
Zápis [camera.roundabout] se při instalaci placené verze v souborech system.ini nevypíše, vypíše se pouze při použití skinu pongo. Z toho mi vyplývá, že takové nastavení musí být přímo v nastavení skinu, nějakým hejblátkem, stačí ho tedy jen najít a není potřeba měnit zápis ručně.
Zápisy není nutno přidávat do souborů v save, lze je přidat do zápisu v plugin.ini v branding.zip, který jsem dal sem: viewtopic.php?f=92&t=3323&hilit=branding.zip&start=30#p105774
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod oltcit v 05 úno 2017 18:34

ked som ten zapis dal do branding(hned ako si tu moznost uviedol prvy krat) nic sa nedialo (to ma napadlo hned ako prve) az ked som teraz, ked som mal chvilku, tak som natrafil na tie subory a a skusil, co to spravi. Ta zmena je potom trvala, aj ked tam skin nieje. Priviedla ma k tomu situacia, ked som laboroval so zmenami UX a spravalo sa to dost nezvykle(lebo niekedy bolo treba natvrdo killnut apku a ono si to potom taha veci z dvoch dobrych zaloh nazad. Je to taka poistka programu. Tak som to zmenil v oboch system.. och. A funguje to. Ked som vymazal. Save, spustil origo iGO(bolo treba dat defaultny adresar UX z originál data. zipu, lebo inac sa natiahla nejaka povodna Pongova verzia(neviem,ako je to mozne) tak ten zapis o roundabout tam bol, podla mma je to v original skine od NNG a nie v Pongovi(ALE RUKU DO OHNA ZA TO NEDAM, lebo po tom vsetkom laborovani uz mam z toho tak trochenc guláš) :roll: Funguje to a viac ma nezaujima. Tie. ckc su zrejme pozostatky ked som fical na originale, ale so skinom. Inac zaujimava vec este. V pôvodnej verzii iGO, ked som robil reinstal a do adresarov som natiahol predosle stiahnute subory(mapy a vsetko okolo) tak to v pohode zobralo, ale ked som to spravil s novou verziou a s poliečenými subormi obb.,tak v shope sa to tvari, ze mapy nemam stiahnute, ale iGo ich vidi a pracuje s nimi normalne. Ked ich dam sťahovať (tie akoze chýbajúce) tak ich uz umiestnuje do dalsieho adresara mount_1,pri dalsom stahovani do mount_2 a tak dalej. Zrejme v tom update niečo riesili kvoli ochrane apky, ale nejak ma to netrapi, hlavne ze to ide, len poriesit tu draganddrop obrazovku a je to dokonale. Ked budem na rychlejsom spojeni,stiahnem to vsetko nanovo(musim sa dostat do Liverpoolu, tam mi mobilne data ficia na 40 megabitov, tunak to stahovat nebudem na ledva 6tich...
dalsia vec predvcerom na mna vybafol shop, ze sú dostupné nove skusobne online sluzby(mal som tam UX-shop z Avicsync) , ale nic som nenasiel, zrejme to bol len dôsledok použitia tej UX utility na tie doplnkové sluzby, vam sa nic neobjavilo?

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-02-05-17-33-41.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil oltcit dne 05 úno 2017 22:18, celkově upraveno 3
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod freewall v 05 úno 2017 21:21

amatér píše:Mně tam nesedí jedna důležitá věc, a to soubory *.cks.....


Ano tyto soubory tam mám - ale jak jsem psal mám v "data" na kartě, ne na "emulated". Předpokládám, že to mělo řešit ten obrovský zoom na kruhovém objezdu.... sice to není zrovna ideální, ale dá se to přežít. Zkusím si udělat zápis do tvého brandingu a uvidím.
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod oltcit v 05 úno 2017 23:43

tipujem, ze to nepomoze, ale rad sa dam prekvapit.... :idea:
a ten zapis riesi to, ze pri prechode kruhacom stojí kurzor na mieste a mapa sa otaca podla zatacania cesty, presne tak ako počas celeho navigovania(vyjma prehladu so zamknutym severom) co mi príde ako logicke a prakticke. Kdezto ich volba, ze mapa zastane a kurzor sa začne pohybovat po statickej mape je zmatecne a dezorientujuce, dokonca pri fakt velkych kruhacoch kurzor zmizne z obrazovky. Tato volba moze mat opodstatnenie, ked sa pocas celej doby pouziva rezim 2D North, ale v klasickom zobrazeni 2D,ci 3D je matuca. K tomu zapisu do brandingu tolko, teraz aom vyskusal inu moznost, do adresara Files som umiestnil sys.txt s pozadovanym zapisom a navi tvrdoisijne nereaguje na tuto zmenu a dokonca sa potom zmenili aj zapisy v system_A(B).ini na hodnotu "1" a musel som ich znovu zmenit na "0" aby to zobrazovalo ako potrebujem.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod amatér v 06 úno 2017 15:32

11 črvence 2016 jsem napsal:
"Pokud, někomu schází možnost nastaven pomocí sys.txt, ..."
Pokud by se ohledně sys.txt něco změnilo, napsal bych to. :ano:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod freewall v 06 úno 2017 18:39

Tak já myslím, že zápis v brandingu pomohl, aspoň v simulaci už není ten šíleně velký zoom s pohledem skoro do 2D, ale dá se říci normální navádění
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron