Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skiny pro iGo Navigation placená verze

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod oltcit v 02 bře 2017 23:33

Mirku, ale ved to je úžasný pokrok :) placni sem ten opravený súbor, budem testovať, aby si nestrácal zbytočne čas....
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skiny pro iGo Navigation placená verze

Příspěvekod Jirka1311 v 21 dub 2020 21:00

Nevím, kde se zeptat, snad jsem ve správném vláknu.

Mám IGo Nexgen 5, verzi 9.35.2.223260 a potřeboval bych v originálním skinu lehce upravit obrazovku "informace o trase".
1, Po dnešní aktualizaci se obrazovka změnila a je-li vzdálenost do průjezdního bodu větší než 999km, ukážou se jen první dvě čísla a zbytek nejde nikde dohledat.
- dalo by se nějak zvětšit prostor pro údaj o vzdálenosti, nebo jej umístit jinde, aby jej bylo vidět celý?
2, Opět po dnešní aktualizaci již nejde ani v detailu průjezdního bodu zjistit čas do průjezdního bodu. Všude se teď objevuje pouze čas příjezdu do průjezdového bodu.
- dalo by se tedy v tabulce "informace o trase" změnit údaj o čase z času průjezdu na zbývající čas do průjezdu?

Běžně zadávám do navigace 30, 40 i více průjezdních bodů a jsou to pro mne velmi důležité údaje. To, že je IGo doteď zobrazoval byl asi největší důvod, proč jej používám již od Mio C520.

Proto prosím o radu, nebo navedení na způsob úpravy. Naposledy jsem si hrál se skiny ještě pod Win CE, ale to už je hromada let.
Jirka1311
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 říj 2011 18:56

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků