Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

zhasínání displeje

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

zhasínání displeje

Příspěvekod kvajda v 25 zář 2016 12:31

Mám mobil Lenovo Vibe P1m s Androidem 5.1 a IGO ve verzi 9.6.29.636868. Poslední dobou se mi často stává, že po rozjezdu navigace ukazuje perfektně cca 5 min.,pak displej zčerná a je tam funkční jen měřič aktuální rychlosti.Displej se zapíná pak různě, nejčastěji před křižovatkami,kde se má změnit směr jízdy. Po projetí křižovatky pak zase zhasne. Dělá mi to problém ve městě, které neznám a musím se spolehnout na na navigaci. Nebo při jízdách ve vesnických oblastech, kde často nejsou ani ukazatelé směru, tak vůbec nevím,kam mám vlastně jet. Zkusil jsme změnit nastavení přímo v navigaci, vypnul jsem HUD a výsledek je stejný. Je možné,že si s navigací hrál syn a něco změnil a já nevím co, protože tohle jsem před tím neměl.Věděl by někdo co s tím? Díky.
kvajda
 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 srp 2008 12:52

Re: zhasínání displeje

Příspěvekod SvoDa v 25 zář 2016 13:57

Nejspíš používáš skin, ve kterém máš aktivní přepínání displaye z klasické mavigační mapy do režimu o ktetém píšeš. Stačí to zas v nastavení změnit.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: zhasínání displeje

Příspěvekod kvajda v 25 zář 2016 14:01

To máš asi pravdu,ale nenašel jsem,kde to změnit.V nastavení jsem u HUD odfajfkoval použití,tak už nevím,kde by se to dalo změnit.
kvajda
 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 srp 2008 12:52

Re: zhasínání displeje

Příspěvekod SvoDa v 25 zář 2016 14:07

Nevím, to máš za skin, ale asi to najdeš někde v menu - nastavení mapy. V překladu by se to mohlo jmenovat třeba "spořič" nebo "tachometr" nebo "jen manévry".
Pokud to fakt nenajdeš, smaž adresář save => zruší se všechna nastavení, která ksi kdy udělal, tak si jej raději zazálohuj.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků