Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Navigation

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO Navigation

Příspěvekod SvoDa v 20 črc 2016 06:27

milan3h3 píše:... nevíte kde deaktivovat automatický přepočet trasy? U iGO 8 to bylo nastavení / navigace / přepočítat mimo trasu (odškrtnout) tady si nějak nevím rady...
Už se to tu řešilo viewtopic.php?p=95991#p95991
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod milan3h3 v 20 črc 2016 10:30

Řešilo, ale nedořešilo :sad: navíc u igo primo, je to pro mne dost zásadní funkce, používám to v práci, kde denně projíždím mnoho adres a nepotřebuji aby místo otočení mně navigace posílal objíždět blok domů. Je to trochu něco jiného než když jedeš soukromě z bodu A do budu B. u iGO8 to mám vypnutý, jezdím s ní mnoho let, ale foun už dosloužil, já koupil androida, tak hledám nějakou náhradu a toto se mi velice líbí až na ten přepočet. Tak kdyby někdo uměl poradit, budu rád. Kde v androidu najdu ten SYS soubor?
milan3h3
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 črc 2016 14:57

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 20 črc 2016 12:14

milan3h3 píše: Kde v androidu najdu ten SYS soubor?

Nejde o to, že je to android, jde o to, že máš oficiální verzi, takže na sys.txt, bez root telefonu, můžeš zapomenout. Jak nahradit u této verze sys.txt, jsem popsal >>> zde <<<.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Jasper v 21 črc 2016 10:23

Tak jsem včera taky zakoupil. :) Zá mě maximální spokojenost. Vše funguje jak má včetně TTS. Jediné co mě trochu mrzí je absence počasí a online parkování. Ale třeba časem.... ;-)
Tímto děkuji hlavně amatérovi za odzkoušení, prvotní poznatky a samozřejmě všechny jeho úpravy. :bravo:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 21 črc 2016 23:02

Něco málo, pro orientaci. Utilita pouze pro české benzínky upraveno pro 9.18.27.655384
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2016-07-21-23-04-32.jpeg

Postup:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

- utilitu nakopírujte do složky \...\Android\data\com.nng.igo.primong.igoworld\files\UX . Není možné kombinovat s utilitou poi_petrol_by_pongo.zip !!!
- ze složky save/profiles/01 odstraňte soubory poi_visiblitiesA/Bx.txt a poi_visiblities_A/B.txt.cks
Screenshot_2016-07-21-21-09-46.jpeg

- hotovo spusťte navigaci
link: http://sendfile.su/1252114
heslo: entershop
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 22 črc 2016 07:45

Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Jasper v 22 črc 2016 10:26

Teda zajímalo by mě co všechno má vliv na výpočet trasy. Zítra odjíždím do Itálie tak jsem si zkoušel zadat trasu. Nastavena "rychlá". Včera i dnes to nabízí jako první alternativu cestu Mnichov-Salzburg-Villach. Jenomže včera mi to jako jednu z aletrnativ a kupodivu časově nejkratší nabídlo klasiku Linz-Salzburg-Villach. Dnes mi to tuto variantu nenabídne. Rachlá, snadná, krátka je úplně jedno. Spoustu možností ale tahle prostě ne. :lol: Tak babo raď. Věřit tomu nebo ne? V Německu začínají prázdniny a já se trochu děsím provozu.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 22 črc 2016 10:30

Hmmmm...zajímavé, jinak bych se asi těch germánů bál, protože když si člověk vzpomene, jaké vždycky hlásí zácpy na dálnici A-xy
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod SvoDa v 22 črc 2016 10:37

Já si myslím, že za to mohou soubory .fsp, popř. hsp a pravděpodobně i .hnr, které pro výpočet trasy v jednotlicých úsecích zohledňují nejen ten či onen den v týdnu, ale i čas v onom dni, kterého se trasa týká ve vztahu k hustotě dopravy, a to s ohledem na jeho "průjezdnost" (dosažitelnou prům. rychlost).
V pátek odpoledne bude pravděpodobně doprava kolem Mnichova hustší => pomalejší, než kolem Linze a ty jsi tu trasu plánoval nyní, kdy by ses měl právě v pátek odpoledne pohybovat kolem Mnichova).
Bez .fsp, .hsp či .hnr souborů, popř. po vypnutí jejich zohlednění v nastavení, by naplánovaná trasa měla v jednotlivých režimech (rychlá, krátká,...) vypadat stejně bez ohledu na to, kdy si ji Primo počítá.
V Primu 1 i 2 jsme měli utilitu viz viewtopic.php?p=86881#p86881, kterou šlo odpojit čas GPS a nastavit čas a den startu a shlídnout trasu právě s ohledem na vymoženosti souborů .fsp, popř. hsp či .hnr, čili v čase, kdy bude opravdu absolvována a ne v okamžiku jejího naplánování.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 22 črc 2016 11:34

A tuto vymoženost znáte? Najděte dva rozdíly.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2016-07-22-12-27-10[1].jpeg
Screenshot_2016-07-22-12-27-24[1].jpeg

a zde
Screenshot_2016-07-22-12-37-52[1].jpeg
Screenshot_2016-07-22-12-38-05[1].jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků