Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Navigation

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 21 črc 2017 11:02

To je divné. Mně to mapy, i vše ostatní, stahuje bez problémů.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Ivo K v 21 črc 2017 12:56

Po restartu telefonu, už můžu mapy 2015.Q3 všechny stahovat. Původně jsem vůbec neměl položku "Europe Navigation Package" zobrazenou v "Zakoupených položkách".

Edit: Po dalším restartu telefonu se mi už zase nezobrazuje položka "Europe Navigation Package", v "Zakoupených položkách".
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod vovi v 21 črc 2017 13:24

Tak to už to opravdu maďarským soudruhům hodit na hlavu a mumlat při tom temné "ÖRÖMÜ!" :evil:

Zkusil ses přihlásit do Google Play na svůj google účet na jiném stroji nebo třeba v PC přes prohlížeč? Teoreticky by tyhle věci s "nákupy" měly být nezávislé na zařízení...
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Ivo K v 21 črc 2017 13:46

Na PC se přihlásím bez problému. Aplikaci vidím nainstalovanou, to je v pořádku, ale konkrétní mapy vidím až v mobilu ve spuštěné aplikaci iGO Navigation.

Jinak, když mám na mobilu vypnutou WiFi i data (neproběhne tedy synchronizace), tak si můžu navolit mapy jaké chci (z balíku 2015.Q3). Pak zapnu WiFi a mapy se mi stáhnou. Restartuji iGO mapy stažené jsou a fungují, ale už se mi při zapnuté WiFi zase nezobrazí položka "Europe Navigation Package", v "Zakoupených položkách.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Luke v 21 črc 2017 16:40

Také mi to nabízí "nové" mapy Q4.2016 a také mi to vyhazuje chybu 108 a chce to po mně platit za tyhle mapy, přitom by měly být v rámci předchozího nákupu aspoň po dobu 1 roku, ne?
Tohle snad Madaři nemyslí vážně?!
Ze nás nechají čekat x měsíců na nové mapy a když je nabídnou, tak už nejsou nové a aktuální. :-(

Přitom mám placenou verzi a to bez amatérovy úpravy souboru *.obb a dalších UX utilit.
Prostě jen čistou APKu.
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 21 črc 2017 17:59

To fakt přehnali, šmejdi, celý rok stále dokola písnička o tom, že nové mapy budou, všichni měli být trpěliví, všem bylo slibováno, že aktualizace map bude zdarma. V době, kdy na Naviextras budou mapy 2017.Q2, aktualizují abonentům mapy 2016.Q4, a ještě chtějí zaplatit?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Martin_J v 21 črc 2017 19:10

Tak se mně to povedlo aktualizovat. Spustil jsem iGo bez WiFi a mobilních dat, balíčky byly šedivý. Spustil jsem při běžícím iGo mobilní data, což mne umožnilo instalaci Česka 2015.Q3 (všechny mapy jsem měl odinstalovány) a zeptalo se na restart aplikace (jen si už nejsem jist zdali jsem dával i obnovit nakupy). Po restartu to pak okamžitě nabídlo aktualizace 2016 zadarmo. Vše jsem dělal přes mobilní data, neboť při zapnuté WiFi nebyla možná instalace map 2015. Správným směrem mě nakopl Ivo, chovalo se mně to úplně stejně, diky.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
Naposledy upravil Martin_J dne 24 črc 2017 07:16, celkově upraveno 1
Sony Xperia Z3 compact, Android 6.0.1, iGo Primo, iGo Navigation
Martin_J
 
Příspěvky: 20
Registrován: 24 led 2011 09:45

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Luke v 22 črc 2017 05:12

Tak jsem zkusil vypnout na mobilu WiFi a zapnul si mobilní data, dal Obnovit nákupy, chvíli to provádělo aktualizaci nákupů a pak stejně to vyhodilo chybu 108. :-(
Napadlo mě na tabletu si nainstalovat nové iGo Navigation, hned mi to nabídlo "nové" mapy Here 2016.Q4 jako Zkušební balíček, ale pro stisknutí tlačítka Obnovit nákupy to stejně vyhodilo chybu 108, takže tohle soudruzi z Madarska vážně podělali ... :x :zed:
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 22 črc 2017 06:57

Nejdříve je potřeba provést aktualizaci map v zařízení, ze kterého byl proveden prvotní nákup SW. Což je svým způsobem také docela opruz.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Luke v 22 črc 2017 07:06

Tam mi to právě nejde a vyhazuje mi to pokaždé tu chybu 108. :-(
Proto jsem zkusil novou instalaci na jiném zařízení.
Měl jsem také hned žádat vrácení peněz, jako to udělal jiný člen zdejšího Fora.

Pak se nemůžou výrobci divit, že hodně lidí raději sáhne k nelegální variantě navigace, když ofiko verze je de facto k ničemu ... :-(
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků