Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Navigation

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Martin_J v 24 dub 2017 10:29

Ahoj,
o tom, že mám placenou verzi vůbec nepochybuj, už jen jako splacení dluhu vývojářům za léta minulá.
Ano, myslím tu hloupost s "languagekey". Jednak zastávám názor, že místní názvy by se neměly počešťovat a jednak používám navigaci tak, že pokud jedu přes neznámá místa a země mám mapu zmenšenu, tak, abych viděl názvy okolních měst a obcí, Řezno je jenom příklad.
Abych si byl jist, že jsem někde něco neudělal jinak, provedl jsem znovu čistou instalaci a lang stále nějak nevidím, takže potřebuji nasměrovat. Uvítám jakoukoliv radu, ale pokud možno bez osobních invektiv vyplývajích z nesprávného vyhodnocení dotazu.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_20170424-073455.png

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_20170424-105721.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sony Xperia Z3 compact, Android 6.0.1, iGo Primo, iGo Navigation
Martin_J
 
Příspěvky: 20
Registrován: 24 led 2011 09:45

Re: iGO Navigation

Příspěvekod oltcit v 24 dub 2017 12:30

Len na doplnenie ohladom tych lokalnych nazvov, mam cistu inštaláciu IgoWorld, pri regionalnom nastaveni Slovenčina alebo English pri hladani najde Regensburg, alebo Ŕezno(s makcenom) ale na mape zobrazi len Regensburg, pri zmene na češtinu najde Ŕezno(s makcenom) aj Regensburg, ale zobrazuje len Ŕezno(s makcenom). Myslim, ze bez upravy data v obb adresari to nepojde zmenit(dokial nemas rootnuty telefon) pretoze pristup k lang suboru je nepovoleny. Len moj nazor(ci pravdivy neviem)
PS vidim, ze amater uz vsetko uviedol. na spravnu mieru, takze moja odpoveď je asi zbytocna...pri postupe od amatera, som nakopcil do toho adresara rustinu z Avicsyncu a ponuka a zobrazuje len Regensburg. Uz mlcim... :oops:
Naposledy upravil oltcit dne 24 dub 2017 12:44, celkově upraveno 2
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 24 dub 2017 12:32

Ve složce .../Mount vytvoř podsložku lang a do ní nakopíruj vlastní lang. Toť vše.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-04-24-13-24-16[1].jpeg

PS: zakomentovat languagekey, je opravdu hloupost. Např. nevím o nikom, kdo chce místo do Drážďan, do Dresdenu,..., do Passau, do Zittau, do Görlitz ...
oltcit píše:... som nakopcil do toho adresara rustinu z Avicsyncu a ponuka a zobrazuje len Regensburg

Ona to dělá čeština, jiný jazyk asi ne.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Martin_J v 24 dub 2017 15:38

Díky pánové za nakopnutí, pořád jsem nevěděl, kde ten Lang_Czech vezmu a neuvědomil jsem si, že nemám v PC, kde jsem v kopiích vyhledával, stažen main...obb, holt se ta hlava někdy zasekne. Zakomentoval jsem "languagekey" a z Řezna je na mapě Regensburg, nicméně vyhledávání funguje pro obě jména jen s tím rozdílem, že u německého jména už nevidím to české, u českého to německé ano.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_20170424-161748.png

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_20170424-161803.png

amatér píše:PS: zakomentovat languagekey, je opravdu hloupost. Např. nevím o nikom, kdo chce místo do Drážďan, do Dresdenu,..., do Passau, do Zittau, do Görlitz ...

Tak už o někom víš. Jezdím do Regensburgu, Grazu a Pécse. Zkoušel jsem jet do Žitavy a Zhořelce a vyhledávání se na rozdíl od jiných měst nechytalo. Ale např. takové Dresden mně také moc nejdou pusy. Ale o vyhledávání až tolik nešlo, spíš mně vadilo jet s 2D přehlednou mapou a mít názvy měst jinak než na cedulích.
P.S. Koukal jsem na slovenštinu, a některá města jsou také změněna.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sony Xperia Z3 compact, Android 6.0.1, iGo Primo, iGo Navigation
Martin_J
 
Příspěvky: 20
Registrován: 24 led 2011 09:45

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 24 dub 2017 16:59

Je to většinou u měst, která byla dříve v držení českých šlechtických rodů, nebo historicky v nějakém období patřila ke koruně české.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 16 kvě 2017 09:39

Tak bylo to tak trochu na dlouhé lokty a několikeré dopisování, ale úspěch se dostavuje - aspoň tedy dneska přislíbili vrácení peněz

2017-05-16_103439.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod oltcit v 16 kvě 2017 11:13

diky, tiez som im dnes rano napísal o vratenie penazi, uvidime... možno sa zobudia.... :P
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 16 kvě 2017 11:17

....počítej tak měsíc a trochu pingpongu
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Luke v 16 kvě 2017 11:58

freewall>
Hele, to jsi jim psal asi v angličtině nebo stačilo poslat e-mail jen v češtině/slovenčine s tím, že oni si to už přeloží sami? ;-)
Asi jim to napíši také, že jsem si to koupil v dobré víře, že jsem vždy byl s iGo spokojený i s jejich mapami, ale že jejich nezájem aktualizovat mapy mi vadí a že žádám o navrácení peněz v případě, že nerozhoupou a něco s tím neudělají. ;-)
V opačném případě velmi rád budu používat jejich produkt.

Takhle jsem reklamoval Sygic a jelikož u něho stačil e-mail jen v češtině, tak byli vcelku vstřícní a peníze mi vrátili.
To bylo ještě předtím, kdy NNG neměl svoje iGo NextGen a u Sygicu jsem posléze zjistil, že mi nevyhovuje ovládání a že v malých vesničkách se mi nezobrazují popisná čísla.
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 16 kvě 2017 12:12

Tak Sygic je Slovensko....., oni by si to Maďaři taky přeložili, ale psal jsem jim to v anglině. Důvody jsem napsal, co jsi uvedl, podstatné asi je, abys jim uvedl číslo objednávky (já jim poslal screenshot potvrzení o zakoupení co posílá GP), pak odepsali, že to předávájí kolegům, kteří mají na starosti refundace, pak se tě zeptají, jestli fakt na tom trváš, že už bude každou chvíli aktualizace atd. - mezi každým mailem tak týden - 10 dnů.... hlavně vydržet. Dělal jsem na ně bububu, že je napráskám googlu, jak jsou laxní v komunikaci, nakonec jsem googlu napsal - odepsali, že nemohou vrátit peníze, tak jsem jim v následném hodnocení řešení problému (jakýsi dotazníček spokojenosti vyřízení požadavku) napsal, že by mohli aspoň vyvinout tlak na vývojáře na řešení....,. nevím jestli to mělo nějaký vliv
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků