Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Navigation

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

iGO Navigation

Příspěvekod Mio-Treo.info v 14 čer 2016 17:17

Obrázek


Tak je to tu a zájemci o navigaci iGO si mohou stáhnout aplikaci oficiálně na Google Play

Kód: Vybrat vše
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nng.igo.primong.igoworld


Aplikace je zdarma, dokupují se mapy, POI a podobně (ceny cca 20 - 900 Kč), přičemž můžete zdarma vybraný balíček týden otestovat.

Další informace také na

Kód: Vybrat vše
http://www.igonavigation.com/


__________________________
Odesláno z "founa"
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Luke v 14 čer 2016 17:37

Zdravím po dlouhé době. :-)
Asi hloupý dotaz, ale je u téhle verze v Androidu stejná struktura složek jako u ostatních verzí iGo?
Já jen, že mám složku v Android/Data/Files a tam se mi stáhlo jen něco a ještě některé věci jsou úplně jinde než obvykle a nevím, kam nahrát global_cfg.zip anebo skin (rád bych vyzkoušel skin Pongo) či další věci. :-(
Mám tu 7-denní zkušební verzi a rád bych si ji více vylepšil, ale rozumným způsobem a necpat si tam všechno možné. :-)
Nevíte také někdo, zdali tenhle NextGen už umí také český TrafficInfo nebo se budu muset pořád spoléhat na Sygic či Waze?

Jen doufám, že mi někdo poradí a neutrhne mi hlavu za mé otázky. ;-)

Potěšující je, že už to má v sobě český Lang.zip, sic ho budu muset najít, když bych chtěl používat nějaký skin, abych si ho také počeštil. ;-)
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 14 čer 2016 19:12

V této verzi bude chodit vždy jen to, na co je licence. Se skiny bude asi problém.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Luke v 14 čer 2016 19:21

Aha.
Takže skin do žádné složky nedostanu, ani když vytvořím content/skin?
Zkusím to, ale moc tomu nevěřím. :-(
To se pak nevyplatí vůbec pak si koupit licenci, když tam nemohu dát nic "svého", ani to určitě neumí TrafficInfo pro Cesko, stejně jako to neumí Primo. :-(

No, tak nic ... :-(

Jinak amatére, díky moc za odpověd a za vysvětlení. :bravo:
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 22 čer 2016 17:08

Něco málo, k této verzi.
Včera jsem po vypršení zkušební doby nakoupil plnou licenci pro Evropu (cca 780,- Kč). Komu je Evropa malá může si zakoupit i ostatní regiony (cena od 480 do 840,- Kč, za region)
Základní licence obsahuje:
- soubory fbl, fda, fpa, fsp, fjw, hnr, poi, ph, základní .dem (zdarma lze stáhnout prémiové dem)
- funguje on line vyhledávání
- Zdarma lze stáhnout Traffic pro Maďarsko
K tomu lze dokoupit:
- "Voice Guidance" TTS (cca 130,-Kč), čeština ani slovenština podporována zatím není.
- "Europe Traffic" (cca 250,-Kč), pro ČR i SR bez podpory.
Na můj dotaz odpověděli:
NNG Software Developing and Commercial LLC. 22. června 2016
Dear Miroslav! Thank you for your kind feedback! I would kindly ask you to check the in-app Shop regularly to see our updated offers, as they might include the Czech content, you are requesting, in the future. NNG Support

Tak holt zkusím počkat, sledovat novinky v in-app Shop, a snad se dočkám. :nevim:
- Databázi radarů včetně SR i ČR (cca 130,-Kč)
- 3D paket Evropy (cca 130,- Kč)
V balíku pro Evropu jsou aktuálně mapy HERE 2015.Q3, na dotaz proč, když už jsou mapy HERE 2016.Q1, odpověděli:
We are currently working on the new map updates, please stay tuned. If you purchase a Navigation Package, when a new map update comes out, you can install it free of charge. NNG support

Zda jen jednou, nebo napořád? :nevim:

Samotná aplikace se instaluje do rootu, takže, kdo jako já používá zařízení bez root oprávnění, může zatím zapomenout na různé úpravy, a to i ty prosté v sys.txt.
Jinak je to celkem pohoda, provedl jsem instalaci do telefonu, do tabletu (standard pro Android, jedna licence - neomezené instalace do jiných zařízení pro jeden účet), vše šlape, rychle naběhne, jen mi v aplikaci chybí tlačítko "zpět", tento krok je potřeba provádět přes HW tlačítko zařízení.

Po zakoupení licence pro daný region, nejsou automaticky stahovány všechny mapy, každý si může vybrat pouze ten stát, o který má aktuálně zájem, ostatní státy kdykoli doinstalovat. Stejně tak je možné, momentálně nepotřebné mapy ze zařízení odebrat a jindy opět doinstalovat (analogie např. sw Aponia).

To je zatím ode mne vše, pokud se někdo přidá, bude jen dobře. Časem se nám určitě povede nalézt cestu, jak provádět drobné úpravy.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod adrian.gulo v 23 čer 2016 07:29

Zdravím
Rád by som sa dozvedel od majiteľov zakúpenej verzie príslušného iGO, či táto licencia vzťahujúca na mapy a ostatné je LIFETIME, doživotná . Nakoľko pri 7 dňovej testovacej verzii nie je sprístupnené okrem máp a DEM rád by som sa informoval , či TTS lang maďarčina je v balíku a kde všade v okolitých blízkych štátoch funguje ONLINE vyhľadávanie. TRAFFIC je opäť licencia s doživotnou platnosťou ?
Ďakujem
MIO C-520 - iGO PRIMO 2

Prestigio Geovision 5850HDDVR-iGO Primo 9.6.7.299158
adrian.gulo
 
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2011 17:49
Bydliště: Slovakia , Štúrovo

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 23 čer 2016 07:35

Co kdybys mrkl na přípěvek nad tvým? :)
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 23 čer 2016 12:19

Dostupné TTS hlasy
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2016-06-23-13-06-33[1].jpeg
Screenshot_2016-06-23-13-06-46[1].jpeg
Screenshot_2016-06-23-13-06-58[1].jpeg
Screenshot_2016-06-23-13-07-10[1].jpeg
Screenshot_2016-06-23-13-07-21[1].jpeg

adrian.gulo píše:... kde všade v okolitých blízkych štátoch funguje ONLINE vyhľadávanie.

V každém státě světa, pro terý máš nainstalovanou mapu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod amatér v 23 čer 2016 18:00

K TTS v této verzi.
Hlasy fungují pod tts_engine="nuance_ve1", ve složce content se vytváří nový adresář tts_engine, ve kterém jsou příslušné soubory Nuance. Vypadá to tedy, že by mohlo být TTS pro český hlas reálné. Pod engine nuance_ve1 jsou pro NextGen (WinCE/Win...) dostupné hlasy Zuzana a Iveta.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod freewall v 23 čer 2016 20:30

Tak jsem do toho taky šel :), snad časem přidají např. větší využívání TTS než jen zvuky, pokud někdo zjistíte, že je čeština v "Voice Guidance Package", dejte prosím vědět. Sice to budu kontrolovat, ale denně asi ne :)
Huawei P20 Pro, Android 8.1
freewall
 
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2014 13:56
Bydliště: u Kladna

Další

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků