Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO NextGen pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Mirus v 27 lis 2020 18:01

Když už je to nad Tvoje chápání, to je co říci. Sem tam sleduji dění ohledně Luny na 4pda i na gpspower. Asi budeme muset počkat jestli různé rady a fígle nevzejdou odsud.
Mám v telefonu Pal i Navigation, takže v případě potřeby pojedu na ně, ale Luna se mi zdá nějak svižnější. A experimenty nejsou na škodu.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Luke v 04 pro 2020 10:13

Zdravím.
Nevím, zdali jsem se už na to ptal nebo někdo jiný, ale nikde u NextGenu nemohu najít svá oblíbená místa. :cry:
iGo to mělo vždy v SAVE\...\user.upoi, ale ted ani tuhle složku nemohu v kořeni programu najít. :-(
Poradí mi někdo, prosím, kam si navigace ukládá všechna nastavení a také uživatelská oblíbená místa, popřípadě historii míst atd?
Projel jsem si celý mobil i SD kartu a nikde nic. :-(
To jsem z toho fakt blázen ... :roll:
Díky za radu a za nakopnutí správným směrem. :-)
To je tak, když člověk po dlouhé době si nainstaluje iGo NextGen a polovina věcí není tam, kde by měla být, jak si člověk pamatuje ze starších verzí ... :-(
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Mirus v 05 pro 2020 03:57

V mém iGO PAL je to :
Oblíbené (moje uložená místa) : /storage/emulated/0/iGO_Pal/save/profiles/01/users/00/user.upoi = soubor
Data o tankování : /storage/emulated/0/iGO_Pal/save/profiles/01/userlists/fuel.txt = soubor(y)
Uložené trasy : /storage/emulated/0/iGO_Pal/save/profiles/01/users/00/routes = složka a v ní soubory
Nastavení : /storage/emulated/0/iGO_Pal/save/profiles/01/system.ini = soubor

Nejsem si jistý, protože staré verze už nepoužívám, ale myslím že ty měly Oblíbené jako user.poi ne user.upoi.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Luke v 05 pro 2020 15:53

Mirus>
Mně to dělá jak u NNG verze tak i u BasarSoftu. :-(
Uživatelské PoI body sice v navigaci mám uložené, ale na interním disku ani na SD kartě je nevidím, i když si dám vyhledat jen USER.* nebo *.*POI atd. :-(
Dokonce ani složka SAVE se mi vůbec nevytvoří, přitom někde to moje ručně provedené Nastavení je někde v mobilu uložené, ale vůbec nemohu dohledat kde přesně. :-(
Nechápu.

Mobil: Samsung Galaxy A8 (2018), Android 9.0
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Mirus v 06 pro 2020 06:19

Tak to já taky ne. To je nějaké divné. Nemáš úložiště třeba nějak šifrované nebo tak něco? Nebo zkusit zobrazit skryté soubory. Nevím.
P.S. A složky se samotnými navigacemi vydíš? Myslím iGO_Basar nebo iGO_World atd.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Luke v 06 pro 2020 07:41

Složky samozřejmě vidím a všechny jejich podsložky také, jen ta složka SAVE se mi nevytvoří. :-(
Přitom ale někam si Oblíbené a všechno Nastavení APliKace ukládá.
Dokonce jsem si vytvořil nový UserBod, ukončil program a v Total Commanderu pro Android jsem si dal vyhledat všechny soubory ne starší 30 min a něco mi našlo, ale složku SAVE a cokoli v ní ale vůbec a to jak na IntDisku tak i na SDkartě.

P.S. Hele, nevíš, jestli existuje nějaký program, který otestuje korektnost UX utilit v ZIP souborech?
Některé totiž mi vyhazují chybu nebo tvrdé ukončení programu a přitom jsou z balíku skinu PONGO, tak by mě zajímalo proč. :-)
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Mirus v 06 pro 2020 10:00

O programu nevím.
Zkusil bych jít do Nastavení - Nainstalované aplikace - najit aplikaci iGO Basarsoft - dát ukončit a vymazat všechna data (tak to mám já). Ze složky iGO_Basar vymazat podsložky debug a privdocs. Chtělo by to vymazat ještě složku save, ale když ji tam nemáš... Možná ještě restart telefonu.
Zkusil bych instalovat iGO PAL 9.18.27.719974. Nemůžu Ti tady radit kde tuto verzi sehnat. Ale je běžně na netu. Já ji bez problémů používám už hodně dlouho.
A s těmi ux utitami, jaké vyhazují chyby? Nemáš je splácané z různých verzí? Zkus skin od arimi.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Luke v 06 pro 2020 13:54

Používám převážně skin Pongo, ten je mi nejbližší, stejně jako v Primu jsem měl oblíbený skin Dimka. :-)
Tahle verze BasarSoftu umí také TMC OnLine, což pro mě byla podmínka.
U iGo_PAL ale nevím, jestli to umí také nebo zdali Ti chodí TrafficInfo OnLine.
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Mirus v 06 pro 2020 15:49

Já to sice nepoužívám, protože nemám data v telefonu, ale pokud máš na mysli Dopravní informace online, tak ty by měly chodit. Alespoň doma na wifině se mi zobrazoval seznam a na mapě byly dopravní značky jako práce na silnici a podobné. Vždyť to stáhni, nainstaluj a vyzkoušej. Za to nic nedáš. Bude to stát jenom trochu času.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Luke v 06 pro 2020 17:56

Díky za tip, vyzkouším to. :-)

Přesto si říkám, jaký je rozdíl mezi všemi těmi verzemi: BasarSoft, Gift, Israel, NNG, Pal nebo World, že jich je tolik a ted do toho ještě nová Luna, která už má úplně nový formát souborů a novou strukturu složek. ;-)
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 6 návštevníků