Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO NextGen pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Luke v 24 dub 2021 13:23

Zdravím.
Mám na vás takový dotaz.
Už se mi na cestách často stalo, že jsem jel a najednou se mi navigace - samozřejmě iGo NextGen i Luna - vypnula. :sad:
Prostě zničehonic.
Možná to bylo po hodině jízdy, ted už sám nevím, ale rozhodně to bylo po delší jízdě.
Už se to stalo i někomu z vás a dá se tomu nějak předejít a někde to případně vypnout? :help:
Je dost nepříjemné, že se blížíte k nějaké odbočce a najednou vám zmizí z displaye navigace a vy máte jen velmi krátký čas ji znovu nahodit a potvrdit, že nechcete smazat vytvořenou trasu. :-(
Díky moc za rady i za tipy. :bravo:
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod ftibor54 v 28 črc 2021 13:33

Ahojte!
Mám problém s iGO NextGen. Mapa pri navigaci nenatáča do smeru jazdy. Mapa stale je natočená so severnou stranou nahore. Ako sa dá nastaviť aby sa otáčala. V menu som nič nenašiel. Je možné že v sys.txt niečo chýba?
Prosim o pomoc. :sad:
ftibor54
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 říj 2018 12:56

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron