Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO NextGen pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 11 bře 2017 16:50

:lol:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Ashampoo_Snap_2017.03.11_16h54m05s_006_.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod bb2005 v 12 bře 2017 07:36

vu5936 píše:... že pro danou zemi existuje oficiální TTS engine a TTS hlas.
Existuje pro Slovenský hlas něco navíc, co pro Český neexistuje, že Slovenský zvládl udělat, ale Český se mu stále nedaří?

Můj první předpoklad byl, že společnost VR pracuje pouze s oficiálními hlasy. Ale teď nevím, co by mohlo být problém. mnoho paradoxy (podobné hlasy a jeden pracuje druhý nikoli):
- oficiální hlas
Francouzský nefunguje, ale Francouzský pro Kanada funguje
Portugalský nefunguje, ale Portugalský pro Brazílii funguje
- ne oficiální
Ukrianisky - funguje
Slovenský funguje, a tam je podobná České nefunguje.
hledáme důvod, proč nefunguje. (Je mi líto, pokud to není jasné - překlad Google)
Uživatelský avatar
bb2005
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 dub 2009 13:58

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 12 bře 2017 17:47

Malý pokrok,
podařilo se mi upravit syntax hlasů Iveta a Zuzana, tak aby načítaly složku tts_nua_ve1, ne systémové nastavení TTS telefonu (tabletu). Stále je to ale pouze pseudo VR, je možné zadat adresu, ale dál je nutné pokračovat proklikem.
Syntax hlasů je identický, ale navolením hlasu je slyšet rozdíl hlasů. Soubory dictionary.voice neobsahují fráze pro skiny .., pravděpodobně nebudou správně fungovat ani nastavení wiman. Berte to jako test, pro toho komu se testovat chce. Pokud by se podařilo VR rozchodit naplno hlasy přizpůsobím a doplním o potřebné zápisy.
Kód: Vybrat vše
http://sendfile.su/1317040

Stahovat možno do 6.4.2017
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod JaDakota v 13 bře 2017 13:31

Jj držím palce.funguje přesně jak píšeš,zatím jsem
ponechal hlas co jsem si překládal.Taky funguje .
Jen asi jediný co mě"vadí"po zmáčknutí mikrofonku
je malý čas na zadání adresy.Téměř vždy to nestihnu.Napodruhé je to ok.
Přeji hodně šťestí s úpravou.
JaDakota
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 bře 2014 12:55

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod neuromancer v 24 bře 2017 09:19

Ahoj všem

Když spustím navigaci, tak mi při kalkulaci trasy padne. Tohle se mi stávalo u Primo 636868, když jsem měl dříve špatné mapy. // Dá se někde nastavit
nějaký "slušný" log, z kterého bych vyčetl, s čím konkrétně má aplikace problém a proč padne ?

Díky a hezký den.
amatér píše:Položení dotazu není důvodem k přejmenování vlákna !!!
neuromancer
 
Příspěvky: 25
Registrován: 24 led 2017 22:25

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 24 bře 2017 10:14

Většina problémů se rekrutuje z mezičlánku židle > počítač (navigace)
neuromancer píše: Dá se někde nastavit nějaký "slušný" log

Ano dá, ale nejsem si jistý, zda z toho něco vyčteš. Místo sáhodlouhého vysvětlování, jak toho dosáhnout, se raději podívej na odkaz níže, kde už arimi vše připravil, po ty, kdo nevědí jak na to.
Kód: Vybrat vše
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=627004&view=findpost&p=56733943
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod oltcit v 24 bře 2017 19:43

dotaz :ako nastaviť, aby mi pri prehliadaní mapy v nižšom rozlíšení ukázalo viac ciest(bude to nejaký zápis v systéme, len neviem presne aky) vid obrázok..
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-03-24-18-31-24.png
Screenshot_2017-03-24-18-31-32.png
diky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod neuromancer v 28 bře 2017 08:02

Chtěl jsem se zeptat, vyřešil jste někdo nesmyslné, či chybné upozorňování na omezení ryhlosti ?

1, Mám mapy 2016.Q4, stává se mi, že tam kde je 50, navigace hlásí 30, někde kde je 80, tak hlásí 50 a tak.V podstatě chybné upozorňování.
2, Špatná verze souboru fds (upozorňování na křižovatky) má to někdo v pořádku ?
neuromancer
 
Příspěvky: 25
Registrován: 24 led 2017 22:25

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 28 bře 2017 09:47

První část by chtěla trochu upřesnit. Údaje v mapách nemusí vždy souhlasit na 100%. Pokud je ale v mapě symbol rychlosti 50 a hlásí to 30, je opravdu něco špatně.
K druhé části otázky, soubory *.fds, nemají nic společného se zobrazením křižovatek. Pro jejich použití v dostupných verzích NextGen chybí potřebná licence, tím pádem není důvod vkládat do content. Tyto soubory slouží k zobrazení výškového profilu naplánované trasy např. u NextGen pro Blaupunkt.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2017-03-28-10-44-17.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod neuromancer v 30 bře 2017 08:12

Hezký den všem ...

Dokončil jsem překlad NextGenu, jak pro Lang, tak i Voice. Používám Pongo Skin. (20.3.2017) Přišel jsem na to, že pakliže do .voice napíšu
km/h="kilometrů za hodinu" a ve Wimanovi zapnu opravu rychlostních jednotek, tak mi NextGen hlásí korektně překročení rychlosti s tím,
že omezení rychlosti je osmdesát kilometrů za hodinu. // Včera vyšla aktualizace speed-cam. // Dnes ráno jsem ale zjistil, že když se blížím k
radaru, řekne mi to, že "osmdesáti kilometrů za hodinu". Už jsem myslel, že jsem všechno pořešil, ale evidentně zase ne.

Poradíte někdo ?

P.S. Nevíte někdo, jestli jde nasimulovat průjezd radarem, abych to nemusel zjišťovat v autě za jízdy ?
neuromancer
 
Příspěvky: 25
Registrován: 24 led 2017 22:25

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron