Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nenaviguje mi kamion

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Nenaviguje mi kamion

Příspěvekod Claudius v 13 bře 2015 17:28

Ahoj. Mám IGO PRIMO TRUCK, mapy HERE2014Q2 včetně souborů FTR. Jezdím s kamionem, ale když si zadám, že mám návěs 40 tun a výšku 3,6 metru, klidně mi to prožene přes zákaz vjezdu nad 6T a pod všechny mosty a mostečky. Pouze mi to nepustí do některých oblastí se zákazem vjezdu pro náklaďáky. Když přepnu na osobák, nezmění se nic (jen ten zákaz vjezdu). Co mi chybí nebo co mám blbě?
Claudius
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 pro 2011 22:14

Re: Nenaviguje mi kamion

Příspěvekod Bruca66 v 13 bře 2015 19:20

Skus resetovat profily, tlacitko je dole
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: Nenaviguje mi kamion

Příspěvekod cagobelo v 14 bře 2015 18:27

Já bych řek že to bude těma mapama.Já měl ten samej problém s 2014.Q2.Když jsem tam měl 2014.Q1 tak to běhalo v pohodě.Už se nechaj sehnat 2014.Q3,zkus to prohodit.
cagobelo
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 bře 2012 20:41


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků